Donutérie v Praze - sladká cesta za vynikajícími donuty (okr. Praha 1)

Vytisknout s sebou

Pokud jste milovníci sladkého, pak je Donutérie v Praze v Náprstkově ulici místem, které byste rozhodně neměli vynechat při svém výletu. Toto útulné místo nabízí neodolatelné donuty s různými lahodnými příchutěmi, které vám rozproudí sliny. Ať už se rozhodnete pro cestu hromadnou dopravou nebo autem, čeká vás sladká a chutná zábava.

Donutérie je v Praze snadno dostupná díky dobře fungující hromadné dopravě. V blízkosti Náprstkova náměstí najdete tramvajové zastávky, které vás dovezou až do srdce Prahy. Pokud preferujete cestu autem, v okolí najdete parkoviště, která vám umožní pohodlné parkování.

V Donutérii čekají na vás nejrůznější druhy donutů, které oslní vaše chuťové buňky. Můžete si vybrat mezi tradičními klasikami, jako jsou čokoládové nebo vanilkové donuty, nebo vyzkoušet zajímavé a netradiční kombinace příchutí. Oblíbené jsou donuty s ovocem, ořechy, karamelovým polevem, či různými druhy náplní. V Donutérii si jistě každý najde svou oblíbenou kombinaci.

Co dělá Donutérii zvláštní, je i jejich originální prezentace. Donuty jsou velmi vkusně a lahodně ozdobené, což dodává celému zážitku z jídla ještě větší radost. Kombinace chutí, vůní a atraktivního vzhledu udělá vaší návštěvu opravdu nezapomenutelnou.

Po vychutnání sladké pochoutky můžete pokračovat ve vašem průzkumu okolí. Náprstkovo náměstí je skvělým výchozím bodem pro procházku po pražském Starém Městě. Můžete navštívit Klementinum s barokní knihovnou nebo se projít po Karlově mostě a dostat se až na Malou Stranu, kde najdete další krásné turistické atrakce.

Pokud máte chuť na nějaké nákupy, v okolí najdete různé obchody a krámky se suvenýry, kde si můžete odnést kousek Prahy domů jako památku.

Historie Donutérie je plná sladkých úspěchů. Toto místo bylo založeno rodinným podnikem, který sdílí lásku k pečení a vytváření nezapomenutelných chuťových zážitků. Díky týmovému úsilí a péči o kvalitu ingrediencí se Donutérie stala oblíbeným místem nejen mezi místními obyvateli, ale i mezi návštěvníky z celého světa.

Pokud se chystáte navštívit Donutérii v Praze, doporučuji si vybrat si donuty předem online nebo si dovolte trochu experimentovat a ochutnejte různé příchutě. Nezapomeňte si také přinést své dobré náladové chuťové buňky, abyste si opravdu užili sladkou cestu za vynikajícími donuty.

Celkově lze říci, že výlet do Donutérie v Praze je skvělým zážitkem pro milovníky sladkého, kteří chtějí ochutnat unikátní kombinace a vynikající donuty. Navštivte toto útulné místo a prožijte den plný sladkých chutí a radosti.

www.donuterie.eu


Hodnocení:

Jak se Vám líbí tento tip na výlet? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

Zpět na mapu / seznam výletů
Znáte někoho komu by se mohl líbit tento výlet?

Zajímavosti, které lze na výletě vidět

Fotogalerie výletu

Turistické známky na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí můžete zakoupit tyto turistické známky, nálepky, stampky nebo 3D výletky:


Dětská hřiště na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí víme o těchto dětských hřištích:

Pizza Nuova - Pěkný herní koutek, kde se vaše děti určitě zabaví.
Preslova - Malé moderní dětské hřiště na Smíchově
Dopravní hřiště Na Výšinách - Hezké dopravni hřiště, velké množství dopravních značek a odpoledne i funkční semafory. V pátek a o víkendech odpoledne je otevřena půjčovna kol a odr...
U Písecké brány - Velké dětské hřiště v parku.
Letenské sady - Středně velké dětské hřiště v blízkosti občerstvení.
Kostelní - Velké multifunkční hřiště v letenských sadech
Náprstkovo muzeum - Malý dětský koutek v areálu muzea
Rajská zahrada I. - Dětské hřiště uprostřed parku, vybudované místo nevyužívaného hřiště na Pétanque. Tvořeno dřevěno-lanovou prolézací sestavou.
Rajská zahrada - stolní tenis - Dva stoly na stolní tenis, umístěné v klidném prostřední pěkného parku nedaleko centra Prahy.
Rajská zahrada - venkovní posilovna - Venkovní posilovna pro veřejnost umístěná v krásném a klidném prostředí městského parku. Na ploše obklopené zelení je umístěno 9 stanovišť se cvičební...
Žofín hřiště - Super nápad, udělat na ostrově s parkem hřiště. Hned vedle je ještě vláček Žofín viz jiný popis z hřiští. Dá se tu strávit prostě spousty času :)
Riegrovy sady - Výborně vybavené dětské hřiště na kraji Riegrových sadů. Je zde sociální zařízení, velké množství herních prvků a ve večerních hodinách osvětleno lamp...
Dopravní hřiště u muzea policie - Dopravní hřiště v areálu muzea policie.
Dětský vláček Žofín - Dětský vláček Český lvíček se nachází na Žofíně, vedle dětského hřiště. Je určen pro menší děti ve věku cca od 2 do 8 let. Jedna jízda (3 kola) stojí ...
V zahradě Kinských - Rozsáhlé, udržované hřiště v zahradě Kinských se nachází nedaleko tramvajové zastávky Švandovo divadlo. Hřiště je určeno všem věkovým kategoriím.

Kam na výlet v okolí

Náprstkovo muzeum

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Betlémská kaple

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Pivní muzeum v Praze

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Kostel sv. Jiljí v Praze

 • 0 km
 • 1 / 5

Rotunda Nalezení sv. Kříže

 • 0 km
 • 1 / 5

Kostel Nejsvětějšího Salvátora

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Muzeum Bedřicha Smetany

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Staroměstská mostecká věž

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Kostel Sv. Martin ve zdi

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Bistro Knedlín - kulturní oáza chuťových zážitků

 • 0 km
 • 1 / 5

Muzeum Lega Praha

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Staroměstská radnice s vyhlídkovou věží

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Pozice kešek na mapě je záměrně o cca 10 - 30 metrů posunuta náhodným směrem, abychom nenapomáhli náhodným nálezům a příp. zničení či odcizení kešek. Registrovaní hráči geocachingu se pochopitelně k přesné pozici a dalším informacím mohou dostat na svém geocaching profilu.


Komentáře - Donutérie v Praze - sladká cesta za vynikajícími donuty

Přidat komentář


 

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.