Mobilní aplikace Ven každý den

Hledat dětská hřiště můžete také prostřednictvím mobilní aplikace ve svém telefonu. Aplikace umí vyhledávat okolní dětská hřiště (nutno povolit možnost použití GPS), vyhledávat hřiště podle zadaných parametrů, zobrazovat všechny údaje o konkrétním hřišti, včetně fotek, možnosti hodnotit hřiště a vkládat komentáře.

Stejně tak nabízí aplikace vyhledávání tipů na výlety a to v podobném duchu jako znáte z našeho webu. Výlety tak můžete hledat podle regionu, náročnost, délky, časové náročnosti a podle zajímavostí, které chcete vidět. Ke každému výletu Vám aplikace nabídne všechny detaily od popisu, přes detailní informace o délce, časové náročnosti výletu, fotky, mapu včetně trasy až po komentáře a hodnocení ostatních uživatelů.

Aplikace je plně propojena s naším webem, všechny údaje jsou tak zcela aktuální.

Mobilní aplikace je k dispozici zdarma pro obě hlavní platformy - Android a iPhone. Stahovat můžete z Google Play a AppStore pomocí těchto odkazů či ikonek níže, nebo aplikaci vyhledejte pod názvem "Ven každý den". Pokud se Vám zalíbí, budeme rádi, když ji na Google Play či AppStore ohodnotíte. Děkujeme!

Získat v Google Play  

 

Níže si můžete prohlédnout galerii obrazovek z aplikace:

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.