Mobilní aplikace

Hledat dětská hřiště můžete také prostřednictvím mobilní aplikace ve svém telefonu. Aplikace umí vyhledávat okolní dětská hřiště (nutno povolit možnost použití GPS), vyhledávat hřiště podle zadaných parametrů, zobrazovat všechny údaje o konkrétním hřišti, včetně fotek, možnosti hodnotit hřiště a vkládat komentáře. Aplikace je plně propojena s naším webem, všechny údaje jsou tak plně aktuální.

Vyhledávání tipů na výlety zatím ještě aplikace neumí, ale pracujeme na tom :) Nejpozději během podzimu rozšíříme naší aplikace i o tuto funkci. Sledujte náš web nebo Facebook a nic Vám neunikne!

Mobilní aplikace je k dispozici pro všechny hlavní platformy - Android, Windows a iPhone. Windows aplikace je tzn. univerzální, což znamená, že funguje jak na telefonu tak na počítači či tabletu s Windows 10.

Aplikaci můžete stáhnout z Windows Store, Google Play a AppStore pomocí odkazů níže, nebo aplikaci vyhledejte pod názvem "Ven každý den". Pokud se Vám zalíbí, budeme rádi, když ji na Windows Store, Google Play či AppStore ohodnotíte. Děkujeme!

Získat ve Windows 10   Získat v Google Play  

Níže si můžete prohlédnout galerii obrazovek z aplikace.

 

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací

Jak uniknout z nudy?

Rodinná dovolená v zahraničí bývá většinou krátká, ale co všechny ty víkendy a dlouhé prázdninové týdny? Jaký vybrat program? Inspirujte se našimi tipy na výlety s dětmi, které jsou rozdělené podle jednotlivých oblastí Česka a řady dalších kritérií jako je délka trasy výletu, náročnost, časová náročnost nebo zajímavosti, které chcete na výletě vidět.

Využijte i vy přehledného průvodce pro situace, kdy nevíte jak uniknout z nudy! Aktuální tipy na dětská hřiště, herny a výlety najdete na našem webu!