Bistro Knedlín - kulturní oáza chuťových zážitků (okr. Praha 1)

Vytisknout s sebou

Pokud jste milovníkem kulinářských radovánek a láká vás poznávat nové chutě, pak je Bistro Knedlín v Praze, nacházející se u ulice Národní, místem, které rozhodně stojí za návštěvu. Toto útulné bistro nabízí nejen tradiční a netradiční příchutě knedlíků, ale také nádherné kulturní prostředí. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete využít hromadnou dopravu nebo přijedete autem, čeká vás tu pochoutka pro chuťové pohárky a zároveň příležitost prozkoumat blízká turistická místa.

Dostat se do Bistra Knedlín je snadné díky dobře fungující síti hromadné dopravy v Praze. Bistro se nachází v centru města poblíž Národní třídy, což znamená, že je snadno dostupné z celého města. Pokud dáváte přednost pohodlí auta, v blízkosti najdete také placená parkoviště.

V Bistru Knedlín vás čeká skutečná chuťová jízda. Nabízí široký výběr tradičních a moderních příchutí knedlíků, které uspokojí každého gurmána. Můžete ochutnat klasické bramborové knedlíky s houskovým nádivkem, sladké ovocné knedlíky s tvarohem nebo například originální slané knedlíky s různými druhy sýrů. Bistro Knedlín je ideálním místem pro ty, kteří chtějí ochutnat tradiční českou kuchyni s moderním nádechem.

Při návštěvě Bistra Knedlín se můžete těšit na autentickou atmosféru s příjemným personálem a rustikálním designem. Interiér je zdoben jedinečnými dekoracemi, které dodávají prostoru útulný a rodinný nádech. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a vychutnat si chvíle s rodinou či přáteli, Bistro Knedlín je tím pravým místem.

Po skvělém jídle v Bistru Knedlín můžete vyrazit objevovat další krásy Prahy. V blízkosti najdete několik turistických zajímavostí. Nedaleko se nachází Národní divadlo, kde si můžete vychutnat krásnou divadelní představení. Pro milovníky kultury je tu také Národní muzeum a Rudolfinum, kde se konají koncerty a další kulturní akce.

Pokud máte chuť na nákupy a drobné suvenýry, můžete se vydat na ulici Národní, kde najdete různé obchody a krámky. Pokud vás zajímá česká historie, můžete navštívit Staroměstské náměstí s krásným Staroměstským orlojem a Karlův most, který je jednou z nejvýznamnějších památek v Praze.

Bistro Knedlín má také zajímavou historii. Bystřina rodina, která Bistro Knedlín provozuje, je známá svou vášní pro tradiční českou kuchyni. Recepty na knedlíky pocházejí z generací a rodina se snaží předávat tyto chuťové zážitky dalším generacím. Bistro Knedlín je tak nejen místem, kde si pochutnáte, ale také místem s bohatou rodinnou tradicí.

Pokud plánujete návštěvu Bistra Knedlín, doporučuji si rezervovat stůl předem, zejména ve víkendových hodinách. Nezapomeňte si také přinést chuťové pohárky a chuťové buňky připravit na pochoutky, které vám Bistro Knedlín nabídne.

Celkově lze říci, že výlet do Bistra Knedlín v Praze je skvělou volbou pro milovníky kulinářských radovánek a pro ty, kteří chtějí objevovat nové chuťové zážitky. Přijďte ochutnat tradiční českou kuchyni v moderním kabátě a prožijte den plný gastronomických radovánek.

https://knedlin.cz


Hodnocení:

Jak se Vám líbí tento tip na výlet? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

Zpět na mapu / seznam výletů
Znáte někoho komu by se mohl líbit tento výlet?

Zajímavosti, které lze na výletě vidět

Fotogalerie výletu

Turistické známky na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí můžete zakoupit tyto turistické známky, nálepky, stampky nebo 3D výletky:


Dětská hřiště na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí víme o těchto dětských hřištích:

Pizza Nuova - Pěkný herní koutek, kde se vaše děti určitě zabaví.
Preslova - Malé moderní dětské hřiště na Smíchově
Dopravní hřiště Na Výšinách - Hezké dopravni hřiště, velké množství dopravních značek a odpoledne i funkční semafory. V pátek a o víkendech odpoledne je otevřena půjčovna kol a odr...
U Písecké brány - Velké dětské hřiště v parku.
Letenské sady - Středně velké dětské hřiště v blízkosti občerstvení.
Kostelní - Velké multifunkční hřiště v letenských sadech
Náprstkovo muzeum - Malý dětský koutek v areálu muzea
Rajská zahrada I. - Dětské hřiště uprostřed parku, vybudované místo nevyužívaného hřiště na Pétanque. Tvořeno dřevěno-lanovou prolézací sestavou.
Rajská zahrada - stolní tenis - Dva stoly na stolní tenis, umístěné v klidném prostřední pěkného parku nedaleko centra Prahy.
Rajská zahrada - venkovní posilovna - Venkovní posilovna pro veřejnost umístěná v krásném a klidném prostředí městského parku. Na ploše obklopené zelení je umístěno 9 stanovišť se cvičební...
Žofín hřiště - Super nápad, udělat na ostrově s parkem hřiště. Hned vedle je ještě vláček Žofín viz jiný popis z hřiští. Dá se tu strávit prostě spousty času :)
Riegrovy sady - Výborně vybavené dětské hřiště na kraji Riegrových sadů. Je zde sociální zařízení, velké množství herních prvků a ve večerních hodinách osvětleno lamp...
Dopravní hřiště u muzea policie - Dopravní hřiště v areálu muzea policie.
Dětský vláček Žofín - Dětský vláček Český lvíček se nachází na Žofíně, vedle dětského hřiště. Je určen pro menší děti ve věku cca od 2 do 8 let. Jedna jízda (3 kola) stojí ...
V zahradě Kinských - Rozsáhlé, udržované hřiště v zahradě Kinských se nachází nedaleko tramvajové zastávky Švandovo divadlo. Hřiště je určeno všem věkovým kategoriím.

Kam na výlet v okolí

Muzeum Lega Praha

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Kostel Sv. Martin ve zdi

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Betlémská kaple

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Náprstkovo muzeum

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Rotunda Nalezení sv. Kříže

 • 0 km
 • 1 / 5

Kostel sv. Jiljí v Praze

 • 0 km
 • 1 / 5

Pivní muzeum v Praze

 • 0 - 1 km
 • 1 / 5

Donutérie v Praze - sladká cesta za vynikajícími donuty

 • 0 km
 • 1 / 5

Památník Františka Palackého a Františka Ladislava Riegra

 • 0 - 0,5 km
 • 3 / 5

Kostel Panny Marie Sněžné v Praze

 • 0 km
 • 1 / 5

Františkánská zahrada

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Pozice kešek na mapě je záměrně o cca 10 - 30 metrů posunuta náhodným směrem, abychom nenapomáhli náhodným nálezům a příp. zničení či odcizení kešek. Registrovaní hráči geocachingu se pochopitelně k přesné pozici a dalším informacím mohou dostat na svém geocaching profilu.


Komentáře - Bistro Knedlín - kulturní oáza chuťových zážitků

Přidat komentář


 

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.