Kam na výlety v Česku

Chystáte se na dovolenou v Česku a hledáte tipy na výlety? Pak jste na správném místě. Klikněte na vybraný region a dostanete seznam zajímavých tipů na výlety. Pokud hledáte specifický výlet určité náročnosti, délky nebo chcete hledat podle zajímavostí, které lze na výletě vidět, využijte podrobné vyhledávání podle parametrů.

Výlety v Praze Výlety v Českém středohoří Výlety v Českém ráji Výlety v Lužických horách Výlety v Jizerských horách Výlety v Krkonoších Výlety v Českém Švýcarsku Výlety v Krušných horách Výlety v západních Čechách Výlety na Plzeňsku a v Českém lese Výlety na Šumavě Výlety v jižních Čechách Výlety ve středních Čechách Výlety v Posázaví Výlety na Královéhradecku Výlety v Orlických horách Výlety ve východních Čechách Výlety na Vysočině Výlety v Jeseníkách Výlety na severní Moravě Výlety na střední Moravě Výlety v Beskydech Výlety na Vysočině Výlety na jižní Moravě Výlety na východní Moravě

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.