Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Už máte sbaleno na dovolenou v Řecku? Je mnoho důvodů, proč tuto zemi navštívit

Řecko nepochybně patří mezi středomořské perly. Omývají jej vody Egejského, Jónského nebo Středozemního moře. Jen na vás, zda se vydáte objevovat některý z nádherných ostrovů, nebo zůstanete na pevnině. Každé místo v Řecku má co nabídnout a dýchne na vás uvolněnou atmosférou středomoří, která ve vás zůstane ještě dlouho po návratu domů.

celý článek

Moderní ubytování a kolem nádherná příroda. To jsou chatky TREE HOUSES na Slovensku

Chystáte se na Slovensko a hledáte opravdu netradiční ubytování? Jste už unaveni z megalomanských hotelů a hledáte něco minimalistického v moderním střihu? V tom případě můžete vyzkoušet chatky TREE HOUSES, které jsou k dispozici teprve od konce roku 2019 a přinášejí nevídané ubytování přímo uprostřed lesa.

celý článek

Cestujete na Slovensko? Hotel v Žilině vám poskytne levné ubytování

Možná se právě nyní vydáváte na cestu k našim nejbližším sousedům, ale chce to ještě sehnat na poslední chvíli také nějaké to ubytování. Pokud bude cíl vaší destinace poblíž Žiliny, může se vám hodit jako zázemí pro váš pobyt právě hotel v tomto městě. Některé hotely zde nabízejí širokou škálu ubytovacích služeb, kde si vybere každý dle svých požadavků a finančních možností.

celý článek

Jak spojit příjemné s užitečným? Jazykový pobyt o prázdninách pro děti a mládež!

Možnost cestovat je jedna z věcí, které by si měl každý za život užít dosyta. Zejména potom v mladém věku, kdy je na to dostatek času a energie. Velmi populární je spojit cestování spolu se studiem, ale s takovým, které vás bude bavit! Cizí jazyk je dnes naprostou nezbytností zejména pokud se chcete ucházet o dobře placenou práci. Zdokonalovat se v jazyku, a přitom objevovat nové země a tamní kulturu, to zní jako super příležitost!

celý článek

Na Maledivy levně

Cestování je v současné době velice oblíbené, někteří si mohou finančně dovolit cestovat několikrát do roka do různých lokalit, jiní si zase celý rok šetří na tu jednu exotickou dovolenou, kterou si společně s rodinou nebo přáteli užijí. Česká republika je sice zajímavá, ale nenaleznete zde ani vysoké hory ani moře, což je pro většinu docela podstatné.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací