Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Osvětlete si správně předsíň

Předsíň bývala vždy takovou Popelkou – zejména pokud jde o osvětlení. A přitom děláme chybu. Je to místo, kde než vyrazíme z domova, naposled spočineme očima na svém obrazu v zrcadle a ověříme si, jestli je vše, jak má být. A bez pořádného světla to nejde.

celý článek

Kam na běžky na Vysočině?

Vysočina je oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem. Jedním z důvodů je, že se v Novém Městě na Moravě se pořádá Světový pohár v Biatlonu, ale také je to samozřejmě díky ideálním podmínkám a krásné přírodě. Na některých místech Vysočiny často vydrží sníh déle než jinde v okolí. Část Žďárských vrchů je považována díky nadmořské výšce téměř za hory. Využijte proto ještě posledního sněhu a vyrazte si užít volno s rodinou či přáteli.

celý článek

Výprodej lyžařského oblečení je tady

Pojďte se obléct na lyže výhodněji. Výprodej lyžařského oblečení v e-shopu Sportaoutdoor.cz je tady. Lyžařská sezóna pořád neskončila, takže si nové oblečení na lyže užijete klidně ještě letos. Nebo na vás počká do příští sezóny.

celý článek

Hned čtyři dobré důvody, proč žít v Brně

Přídomek moderní metropole není v případě Brna nadsázkou. Ještě před zhruba deseti lety tomu tak nebylo, nicméně v posledních letech chytilo moravské město nový vítr do plachet. Velký podíl na tom nesou zejména studenti Masarykovy univerzity. Díky nim je město neustále plné mladých lidí, kteří mají chuť a sílu něco měnit.

celý článek

Začněte děti doma učit hrát na kytaru

S dětmi je nejlepší vyrazit ven každý den aspoň na chvíli. Jenže občas tomu počasí nepřeje, skluzavky na hřišti jsou mokré nebo fouká takový vítr, že máte strach, aby vám vaše dítko neodnesl. Pak je potřeba vymýšlet domácí zábavu, aby děti neskončily u televize nebo počítače. Co takhle začít je učit hrát na hudební nástroj?

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací