Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Skvělé tipy na levné ubytování v Praze

Praha jakožto hlavní město České republiky ukrývá spoustu zajímavých míst, historických skvostů, kulturních památek a dalších atrakcí. Pokud plánujete zavítat do metropole na několik dnů, pravděpodobně řešíte otázku ubytování. V první řadě však záleží na tom, co od daného ubytování očekáváte. V případě, že preferujete nízkou cenu, máme pro vás hned několik tipů, kam se můžete na několik nocí uchýlit.

celý článek

Jaké boty si vzít na ples? Nemusí to být nutně lodičky

Hlavní plesová sezóna je v Česku v plném proudu. Už víte, co si letos obléknete? A hlavně co si obujete? Typickou obuví jsou pochopitelně lodičky, ale pokud vám boty na vysokém jehlovém podpatku nepřijdou zrovna moc pohodlné, nabízí se i jiné alternativy. Každá žena by doma měla mít aspoň jedny tmavé a jedny světlé lodičky. Ty, které rády nosí černé koktejlky, určitě mohou sáhnout i po sexy červených botách. Barvu pravděpodobně zvládnete sladit se šaty, ale jak vybrat typ bot?

celý článek

Některé karnevalové kostýmy využijete i po karnevalu!

Je tu čas karnevalů, bálů a vánočních večírků! Už jste si vybrali karnevalový kostým? Pokud ne, víme, kde ho seženete! Nechtěli byste někdy být někým jiným? A pokud ano, tak kým? Nějakou světovou celebritou? Filmovým hrdinou? Pohádkovou postavičkou? Máte jedinečnou možnost! Alespoň jednou do roka se vydejte na karneval či maškarní bál, oblečte se do nějakého neotřelého kostýmu, zapomeňte na strasti všedního dne a vyrazte si z kopýtka. Co vy víte, třeba zažijete nejlepší večer svého života.

celý článek

Olivové háje na severu Chorvatska dávají skvělé plody, ochutnáte také?

Nevšední vůně, která nezklame ani ty největší gurmány. Přesně tak se dají charakterizovat prémiové olivové oleje, jež se pyšní označením extra panenský. Lisování za studena zachová všechny prospěšné látky a také delikátní aroma, díky němuž budete při výrobě kulinářských specialit zase o pomyslný stupínek výše. Byla by jistě škoda se v kuchyni nezdokonalovat? Zvláště pak, když jižní pochoutky jsou dnes v kurzu – lehký jídelníček přispívá i k hubnutí a nikdy po něm nebude bolet břicho…

celý článek

Představení varné konvice SMEG aneb stylová výbava do každé kuchyně

Potrpíte si na design? Konvice SMEG KLF04 je jedna z nejhezčích, které na trhu objevíte. Kromě toho nabízí i spoustu moderních vychytávek a umožňuje variabilní nastavení teploty. Oproti konkurenčním produktům je možná trochu dražší, ale nejspíš vám vydrží doživotně.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací