Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Předškoláci: pozor na bolavá záda

U malých dětí většinou řešíme jiné věci než to, jestli je jejich batůžek správnou volbou. Neuvědomujeme si, že jim třeba i nechtěně můžeme chybným výběrem kazit držení těla a zakládat na bolest zad.

celý článek

Cimbálka v Praha – to je Cimbálová muzika Vltava

Díky partě skvělých muzikantů nejen na cimbál, kteří se dali v Praze dohromady, si teď čistokrevnou cimbálovou muziku máme možnost užít i v Praze. Cimbálka v Praze – to je Cimbálová muzika Vltava, která funguje pod vedením kapelníka a nadšeného hráče na cimbál a kontrabas, Petra Goryczky. Kapela hraje obvykle v sestavě čtyř až pěti muzikantů na cimbál, housle, kontrabas a violu. Repertoár je velice pestrý. Hlavní část tvoří známé lidové písně od Slovenska, přes Moravu až po Čechy. Potěší tedy každého „Čechoslováka“. Ale hudebníci umí zahrát i celou řadu dalších písní a zabrousit do jiných žánrů. Velice blízký jim je třeba folk.

celý článek

Proč podpořit české výrobce při nákupu dětského oblečení?

Oblečení pro děti musí být z příjemného materiálu, pohodlné a perfektně sedět. Jen za těchto podmínek ho budou naši nejmenší rádi nosit, neboť nebude dráždit jejich citlivou pokožku a zároveň budou mít volnost pohybu.

celý článek

Kam na hory v Rakousku?

Blíží se pololetní a po nich také jarní prázdniny, což pro mnoho rodin znamená, že se pojede na hory. I v českých horách se sice momentálně lyžuje, jenže nikdo neví, jaká bude situace za měsíc. Kromě toho, u sousedů si toho sněhu užijete prostě více. Přitom ceny nejsou výrazně vyšší než v našich horských letoviscích.

celý článek

Virtuální kancelář a virtuální asistentka: 2 služby šetřící náklady podnikatelům

Dnešní doba je v mnohých ohledech týkajících se podnikání inovativní. Lidé čím dál častěji nepotřebují žádnou kancelář, mohou pracovat z obývacího pokoje či z druhého konce planety. Také si daleko více váží svého času a odmítají dělat nudnou práci nevyžadující přemýšlení. Tomu jsou přizpůsobovány i dostupné služby.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací