Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Dámské bundy na jaro i podzim

Ať už jste vášnivá turistka, trávíte veškerý volný čas na zahradě, nebo jen ráda chodíte na procházky městem či po parku, pro jarní i podzimní měsíce je ideální mít ve skříni kvalitní dámskou outdoorovou bundu. Ostatně, užijete ji také během chladnějších letních dní, nebo při dovolené horách. Dámské jarní a podzimní bundy jsou nejen praktické, ale díky velké nabídce designů také skvěle vypadají. Z mnoha střihů a barev si vybere každá zákaznice.

celý článek

Trampolína na zahradu: Zázračně spálené kalorie a moře zábavy

Bazén už má dnes na zahradě kdekdo, aktuálně však do Česka míří nový trend – trampolíny. Najdou si místo i na vaší zahradě? Věřte, že je ocení nejen děti. Možná se nakonec s nadšením budete střídat a budete si říkat, proč jste si ji nepořídili dřív.

celý článek

V rytmu padající vody: Známé i neznámé pražské kašny

Do Prahy se většinou jezdí za věžemi, Karlovým mostem, Pražským hradem a paláci, a tak kašny leží tak trochu ve stínu zájmu. Je to škoda, protože mnohé české kašny se svou zajímavostí a krásou vyrovnají těm francouzským či italským.

celý článek

Výlety po Česku

Krásné počasí a pomalu a jistě se blížící letní prázdniny jsou tím správným časem pro plánování výletů po České republice. Případně i vyzkoušení několika destinací s rodinou, kamarády či partnerem, z nichž si můžete vybrat cíl své letní tuzemské dovolené.

celý článek

Naučte se upravovat fotky jako profesionál

V dnešní době fotí kdekdo. Už dávno totiž není potřeba investovat desetitisíce do profesionálního fotoaparátu. I některé mobilní telefony zvládají velmi pěkné fotky a nabízejí tolik nastavení, že běžný člověk kolikrát ani neví, co se jednotlivými hodnotami ovlivňuje. Chcete si i vy občas udělat pěknou fotku, abyste měli památku na to, když byly vaše děti ještě malé, nebo na hezkou dovolenou? Naučte se nejen správně fotit, ale i upravovat fotky!

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací