Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Záleží vám na zdravých zádech vašich dětí? Víme, jakou aktovku jim koupit

Nikomu z vás nemusíme vyprávět o tom, jak velmi zatěžované jsou děti na prvním stupni. Ačkoliv jsou jejich těla teprve ve vývoji, i přesto musí dennodenně nosit těžké aktovky plné sešitů a učebnic. V takových případech je velmi důležité dbát na správně navržený batoh. Jaký?

celý článek

Jak si ekologicky a šetrně vyzdobit váš dům?

Neexistuje nic krásnějšího než ten okamžik, kdy se vracíte domů, zouváte si boty a zhluboka se nadechnete. Ve vzduchu je cítit ten nepopsatelný, ale tak hluboce známý pocit – pocit domova. Pomalu otevíráte oči a hledíte na prostor kolem sebe, prostor, který jste vlastníma rukama vytvořili. Je to domov, kde se snoubí pečlivě zvolený design s úctou k životnímu prostředí. Takový domov nejen že vás zahřeje, ale zahřeje i srdce těch, kteří do něj vstoupí. Jak ale můžeme vyzdobit domov, který je zároveň stylový a šetrný k naší planetě?

celý článek

Vyrazte na zimní prodloužený víkend do Hradce Králové

Hradec Králové je zajímavé univerzitní město rozprostírající se na soutoku Labe a Orlice. Dlouhá historie po sobě zanechala půvabné architektonické skvosty, které pochází zejména z konce devatenáctého století. Hradec Králové se ne nadarmo nazývá taktéž Salon krásy.

celý článek

Svačiny, které zvyšují produktivitu mozku

V tomto článku najdete:

Správná strava podpoří práci mozku a pozitivně ovlivní koncentraci. Jaké výživové látky mají pozitivní vliv na mozek? Jaké produkty stojí za to jíst?

celý článek

Lyžařské rukavice – v teple po celý den

Všechny venkovní sporty jsou závislé na počasí. Sportovci s tím musí počítat a rozmarům počasí se přizpůsobit. Chcete-li trávit na svahu čas i za velmi chladného počasí, je třeba se připravit. Obzvláště zimní sporty mohou být pro sportovce náročné na udržení tepelného komfortu. Nejvíc náchylné na chlad jsou periferie, speciálně prsty, proto je důležité držet je v teple. Co se týká nohou, můžete využít nabídku vyhřívaných vložek do bot či ponožek. Jaké jsou možnosti u prstů na rukou?

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.