Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Kdo je připraven, není překvapen

Kdo je připraven, není překvapen. Toto pořekadlo nemusí platit vždy. Při cestování nejen po Evropě, ale i po celém světě ovšem platí. Nikdy nevíte, kdy vás potká nějaká nepříjemná událost a vy budete muset využít například služeb lékaře v zemi, kde se nejen nedomluvíte, ale v níž ani vaše běžné pojištění neplatí. Existuje nespočet pojišťoven, které se vám snaží nabídnout to nejlepší cestovní pojištění. Proč si tedy vybrat právě TOP pojištění?

celý článek

Retro letí i na tričkách

Trička asi nikdy nevyjdou z módy a zejména v létě se bez nich neobejde asi nikdo.  Dobře vybrané tričko navíc skvěle ilustruje osobnost člověka, který ho nosí. Obrovský výběr triček s vtipnými, ironickými či milými hláškami najdete například v online shopu na webové stránce www.geekshirts.cz. A mají zde i jednu specialitu. Získali od České televize oficiální licenci na výroku triček i dalších výrobků s motivy populárních postav z Večerníčků. V rámci retro kolekce tak září Bob a Bobek a Maxipes Fík.

celý článek

Láká vás zdravé vaření? S litinovým nádobím si svůj sen můžete splnit.

Stále více lidí se začíná zajímat o zdravé vaření. Nejenže pečlivě volí kvalitní suroviny, ale záleží jim i na nádobí, které k přípravě pokrmů používají. Jak je známo, určité materiály, ze kterých se nádobí vyrábí, začnou být po čase zdravotně nezávadné nebo se mechanicky poškodí natolik, že je potřeba investovat finance do nové sady. Jestliže i vás láká vidina zdravého vaření a kvalitního nádobí, které vás přežije, pak vsaďte na litinu. Ta je totiž prověřená léty a nemůže vás zklamat!

celý článek

Kam na výlet? Inspirujte se!

Počasí láká k výletům – pěšky, na kole, nebo třeba výletním parníkem. Pokud ale výlety absolvujete pravidelně, může se stát, že vám dojdou nápady, kam na výlet se s dětmi nebo s kamarády vydat. Skvělé rady se zajímavými místy ve svém kraji, nebo třeba i v okolí místa, kde jste právě na dovolené, najdete na webových stránkách s www.tipykamnavylet.cz. Míst, která stojí za to navštívit, je v Čechách, na Moravě ve Slezsku i na Slovensku mnoho. Jen o nich často nevíme, i když je máme doslova za rohem.

celý článek

Jarní úklid

I když se nám počasí snaží namluvit, že už je léto, kalendář potvrzuje, že je pořád ještě jaro. Jarní měsíce jsou spjaty s očistou těla i našich domovů. Takzvaný jarní úklid představuje vždy důkladné umytí celého domu či bytu, včetně míst, která necháváme při běžném úklidu stranou své pozornosti. Otázkou je, zda vás takový úklid baví a zda byste ho raději nenechali na bedrech úklidových specialistů. Proč si místo mytí oken, odsouvání nábytku a drhnutí i méně přístupných míst nepřečíst třeba knížku, zajít si do kavárny nebo nezasázet na zahradě pár květin?

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací