Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Recenze barefoot bot Be Lenka aneb Bosoboty po 15000 krocích

Barefoot boty – někdo je pokládá za předražené, téměř rukodělné boty, jiní na ně nedají dopustit a vlastně jiné už ani nenosí. Pravdou je, že přezutí z klasických konvenčních na barefoot ihned poznáte. Chvíli můžete mít pocit, že ztrácíte rovnováhu, ale to se jenom vaše tělo učí opět chodit – správně a zejména zdravěji. Velkým znalcem barefoot obuvi je Radek z Ecoblog. Tentokrát pro nás otestoval barefoot boty Be Lenka.

celý článek

Levné a přesto kvalitní matrace

Spánek králů nemusí nemusí být zákonitě spojen se závratnou cenou za matraci, jejíž vlastnosti jsou podobné těm, které byste rádi spatřovali také u svých přátel nebo partnera. Je tu pro vás, když potřebujete vypnout hlavu, odpočinout si a cítit se pohodlně a v bezpečí. Know how u výroby matrací se předává z firmy na firmu a díky tomu se ceny postupně snižovaly až do bodu, kdy si koupi nové a lepší matrace může dovolit každý. Stačí jen dobře hledat, porovnat si určité parametry a zamyslet se nad výší sumy, kterou chcete do matrace investovat. Jaké matrace jsou ty nejdražší a jak se liší od levnějších variant? Z čeho se taková matrace vyrábí a jak se o ni starat?

celý článek

LED pracovní světla – 4 základní typy a široká škála jejich využití

Moderní LED pracovní světla běžně nacházejí své využití všude tam, kde nelze z jakéhokoliv důvodu zajistit klasický druh osvětlení. Potřebujete si posvítit na stavbě rodinného domu? Jezdíte traktorem do lesa a svážíte dřevo až dlouho do večera? Sklízíte úrodu na poli, a protože není času nazbyt, pokračujete v tom i v noci? Ať už děláte cokoliv, musíte si na to za snížené viditelnosti především důkladně posvítit! LED pracovní světla jsou v takových situacích zcela bezkonkurenčním pomocníkem. Chtěli byste se o nich dozvědět víc? Od toho jsme tady!

celý článek

Do přírody potřebujeme pořádné boty. Podívejte se na recenzi eshopu eObuv

Bez pořádných bot na výlet raději vůbec nevyrážejte. Už vůbec ne do přírody. Co to ale zkusit v trochu jiných botách? Podívejte se na recenzi prstových bot Vibram Fivefingers.

celý článek

Ecoblog vám poradí, s jakým čajem či kávou začít den před dlouhým výletem

Čaj a káva patří mezi základní nápoje a málokdo alespoň jeden z nich pravidelně nepije. Začínáme s nimi naše rána, ať již nás čeká pracovní, nebo volný den. Na jejich správném výběru však záleží. Proto se Ecoblog zaměřil na jednoho z nejvýznamnějších prodejců těchto produktů u nás, na značku Oxalis. Podívejte se na recenzi e-shopu Oxalis.cz.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.