Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Tažné zařízení má spoustu výhod. Podívejte se na několik pádných důvodů, proč ho mít

Samozřejmě ne pro každého majitele motorového vozidla je tažné zařízení důležité. Pokud jste si pořídili přívěsný vozík, abyste na něm mohli čas od času převézt stavební materiál, nábytek a jiné objemné předměty, bez tažného zařízení se jednoznačně neobejdete. V létě vás třeba napadne, že si půjčíte obytný přívěs, a tak ho pouze zapřáhnete za automobil a vyrazíte s celou rodinou za dobrodružstvím.

celý článek

3 tipy, jak se učit s dětmi – snadno a efektivně

Chcete, aby vaše dítko nosilo ze školy dobré známky? Pak vám nezbývá nic jiného, než se učit s ním. Alespoň tedy ze začátku, musí si totiž vytvořit ten správný návyk. Na co byste měli jako rodiče dohlédnout, aby mu šlo učení pěkně od ruky a nebylo pro něj utrpením?

celý článek

Magnety nejenom pro lovce pokladů

Jste dobrodružné povahy? A uvažovali jste někdy o tom, že byste začali „lovit“ poklady? Třeba z lůna řeky, rybníka, nebo potoka? Je dost pravděpodobné, že jednou narazíte na opravdovou vzácnost. A víte, co se říká? Že štěstí se musí pokoušet. Vybavte se proto patřičným náčiním a vzhůru na lov!

celý článek

Výlet do Prahy lze spojit s prohlídkou Svatováclavské koruny

Pokud se v nejbližší době chystáte vyrazit na výlet do našeho hlavního města, pak vězte, že v jeho rámci máte možnost vidět Svatováclavskou korunu v její plné kráse. Vystavuje ji totiž Pražská mincovna ve svém sídle v Obecním domě.

celý článek

Mariánské Lázně jsou perlou Karlovarského kraje

Mariánské Lázně spadají do proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst, do něhož se vydávají turisté ze všech koutů světa. Mariánské Lázně se chlubí přírodními krásami, léčivými prameny i historickými památkami, a tím se dosáhly obrovské popularity v evropském i světovém lázeňství.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací