Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Jarní akce v zámeckému areálu Ctěnice

S nadcházejícím jarem Vám přinášíme pozvání na zajímavé jarní akce v zámeckém areálu Ctěnice. Věříme, že si vyberete. Hezké jaro!

celý článek

Chystáte se vyrazit na jarní dovolenou v České republice? Víme, kam se podívat

Stále větší zájem o jarní pobyty jasně dokazuje, že léto není ani zdaleka jedinou možností k odpočinku. Dobrodružství mimo hlavní sezónu s sebou přináší celou řadu benefitů jako například menší množství turistů, nižší ceny, snesitelnější počasí a podobně. Jaký kraj vás přivítá s otevřenou náručí?

celý článek

Máte rádi dřevo? Pak přijďte na Den dřevorádů - 2. dubna, Jíloviště u Prahy

Letošní Den dřevorádů, tradiční neformální setkání lidí, kteří mají rádi dřevo, les a přírodu, pořádá Nadace dřevo pro život dne 2. dubna 2023 od 9:30.

celý článek

Začínáte běhat a vybíráte boty? Poradíme, jaké jsou nejlepší

Rozhodli jste se běhat? Skvělé! Držíme palce. A zároveň radíme s výběrem bot. Někdo by si myslel, že si prostě stačí koupit tenisky. Ale tak to není, kdybyste vyběhli v rovných sneakerskách, chodidla vám nepoděkují a rovnou vám to vrátí bolestí.

celý článek

Oslavte Velikonoce v lázních

Velikonoce jsou v křesťanství vnímány jako oslavy znovuzrození Ježíše Krista, ovšem v současné době mají nejen duchovní podobu, ale jedná se taktéž o kulturní, společenskou a komerční událost. Velikonoce jsou svátky prodlužující víkend, a proto by byla škoda nevyužít ho na odpočinek a relaxaci v některých českých lázních. V následujících řádcích vám poskytneme hned dva zajímavé tipy.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.