Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Vše, co od plotu můžete chtít

Co vlastně lidé od plotu nejčastěji očekávají? Plní roli ochrannou, to znamená, že chrání majitele i jeho majetek před krádeží, ale také zajišťuje pro majitele dostatek soukromí. Dále chtějí lidé od oplocení dlouhou životnost a minimální údržbu. V neposlední řadě patří mezi hlavní požadavky také stylový design. Jak to všechno skloubit, aby vás plot nestál závratné sumy? Zlatou střední cestu k uspokojení všech požadavků představují betonové ploty.

celý článek

Poradíme, jak prodat nepotřebné věci a vydělat na dárky a dovolenou

Chcete se zbavit nepotřebných věcí, které by někdo ještě mohl využít? Není nic jednoduššího, než vložit inzerát na internet a čekat, až se ozvou první zájemci. Základem úspěchu je však volba toho správného portálu, kde svou nabídku zveřejníte. A právě proto přinášíme tento článek, který vám předá inspiraci na inzertní web.

celý článek

Nakupováním se dá i vydělat

Nakupování na internetu je v České republice stále populárnější a se zvyšujícím se počtem nákupů se k nám postupně rozšiřují i dříve neexistující služby. Koho by ještě před pár lety napadlo, že mu za nakupování dokonce bude někdo platit a pravidelně? A přece taková služba existuje. Jmenuje se cashback, což v doslovném a překladu znamená hotovost nebo peníze zpět.

celý článek

Jak z mála vytvořit stylovou domácnost

Předvánoční čas je ideální chvílí na zamyšlení, jak bychom mohli vylepšit svůj domov. Někdy stačí jen pár maličkostí a náš dům či byt se výrazně změní. Stačí si vybrat styl, případně si vytvořit svůj vlastní. A pro inspiraci nemusíte chodit ani nikam do kamenného obchodu, stačí si uvařit třeba kávu a pohodlně si vše prohlédnout z domova na internetu. A ještě u toho můžete ušetřit.

celý článek

Slevy na zimní a Vánoční nákupy

Už je tady doba, kdy je na místě začít aktivně řešit to, čím obdarujete své blízké. Už jistě nejste děti a tak víte, že dárky je třeba koupit a dostat od druhých. Co rozhodně nedoporučujeme, to je nechávat dárky na poslední chvíli. Hlavním důvodem je to, že na vás mohou zůstat jenom takové možnosti, které už v podstatě nikdo nechce. A nyní je ideální doba k tomu, abyste začali vybírat ten pravý. Proč? Podívejte se s námi.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací