Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Navštivte moderní a právě rekonstruovaný hotel pro sportovce v Šumperku

Plánujete již nyní pro svá družstva letní sportovní soustředění? Nebo jste jen akční rodina či parta kamarádů se zálibou ve sportovním vyžití? Ať už je tomu jakkoliv, Hotel Sport Šumperk vám pro vaše sportovní aktivity nabízí zcela ideální podmínky.

celý článek

Školní batohy a aktovky pro prvňáčky

Vybíráte školní batoh pro prvňáčka? Vybírejte pečlivě! Nevhodně zvoleným zavazadlem můžete ohrozit správný vývoj jeho páteře! Obzvláště pro prvňáčky, kteří se většinou do školy velmi těší (bohužel brzy procitnou), je školní batoh či aktovka nesmírně důležitý. Mnozí rodiče jim je proto pořizují s poměrně velkým předstihem. Budoucí školáci jejich nošení pak náležitě trénují před zrcadlem. A skutečně si to užívají.

celý článek

Vybíráme nábytek do dětského pokoje

Ve svém pokoji tráví děti spoustu času, dětský nábytek je tak nutné vybírat velmi důsledně. Soustředit se musíme na jeho vzhled, přeci jenom se dětem jejich pokoj musí v první řadě líbit, a také na bezpečnost. Zdravotní nezávadnost, absence ostrých rohů apod. by při výběru měly být samozřejmostí. Svým vybavením by měl dětský pokoj své obyvatele motivovat k rozvíjení jejich schopností, později k učení a poskytovat jim možnost kvalitního odpočinku.

celý článek

Mini jeřáby – 4 zásadní pravidla, která byste určitě měli znát, a která se rozhodně nevyplatí podceňovat

Přemýšlíte o pronájmu mini jeřábu, ale nemáte s nimi moc zkušeností, nebo je vaším hlavním motivem ušetření finančních prostředků, které byste jinak museli zaplatit za pronájem standardního jeřábu s obsluhou?

V obou případech se jeví pronájem těchto strojů jako ideální řešení. Manipulace s nimi nevyžaduje odbornou kvalifikaci a jejich pronájem opravdu vychází levněji a navíc nebudete potřebovat ani povolení revizního technika.

celý článek

Jak naučit psa chodit na vodítku

Pořízení pejska je velice radostná událost. Tento roztomilý chlupatý tvoreček však potřebuje pevnou ruku a vyžaduje spoustu péče. Jednou z prvních věcí, na kterou by se měl majitel zaměřit, je naučit psa chodit na vodítku.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací