Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Letní dovolená v Tatrách potěší celou rodinu. Kam se vydat?

V tuto chvíli je nejvyšší čas na to, abyste naplánovali pořádnou letní dovolenou. Máte aktivní rodinu, která ráda poznává přírodu? V takovém případě si rozhodně zamilujete relax ve Vysokých Tatrách. Co vše daná lokalita nabízí?

celý článek

Cesta domů hledá dobrovolníky pro nový obchod v Žitné ulici

Dát šanci věcem, které už člověk nepotřebuje, svěřit se s radostmi i starostmi, pořídit si krásnou drobnost, dozvědět se více o možnostech péče o lidi na konci života – to všechno nabízejí dobročinné obchody provozované Cestou domů. Organizace, která už přes 20 let poskytuje péči lidem na konci života, ke svým dvěma obchodům v létě přidá novou pobočku, a to v Žitné ulici 27.

celý článek

Karlštejnsko: Ideální destinace pro krátkou rodinnou dovolenou

Karlštejn je perla středních Čech. Na ikonický hrad míří turisté z Česka i z celého světa zejména v letních měsících. Mnoho návštěvníků přijíždí pouze objevovat dávnou historii a po prohlídce této věhlasné památky odjíždí zpátky do Prahy. Okolí hradu ale nabízí mnohem více. Karlštejnsko, zasazené v Chráněné krajinné oblasti Český kras, je plné přírodních krás a zajímavostí, které zabaví celou rodinu. Jak si užít prodloužený víkend v této malebné oblasti a co všechno zde můžete zažít? Rozhodně si nezapomeňte v létě přibalit svetr i plavky, obojí bude potřeba!

celý článek

Kam se v létě na Znojemsku vydat k vodě

Pokud si už teď plánujete letošní letní dovolenou někde v okolí Znojma, možná vám přijde vhod přehled míst, kde se budete moci vykoupat. Na Znojemsku najdete jak šance pro koupání v přírodě, tak i koupaliště ve Znojmě a okolních obcích.

celý článek

Překvapení ano, ale jen ta příjemná. Tipy na bezpečnou dovolenou

Sbalit se jednoduše. Nic nezapomenout, netahat s sebou věci navíc. Naplánovat si co s časem. Vyhnout se krádežím a podvodům. Turisté navštěvují evropské metropole, cestovatelé zapadlé vesnice v Africe. Všechny spojuje jedno – chceme, aby to dobře dopadlo. Zde jsou naše cestovatelské tipy a hacky jak se vyhnout nebezpečným situacím.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.