Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Kde všude se hodí deka?

Taková deka je opravdu nedoceněným kouskem vybavení. Alespoň jedna by měla být v každé domácnosti. A pokud se chcete zahřát, je určitě důležité vědět, kdy deku použít. Deka je také praktickým společníkem vašeho dítěte od kolébky až po školní věk. Kdy využijete deku a kdy si právě díky ní dokážete snáze vykouzlit pocit pohodlí a jistoty?

celý článek

Nejlepší redukční jídelníček vám připraví výživový odborník. Bez jeho pomoci budete hubnout jen obtížně!

Máte nadváhu nebo jste už dokonce obézní a chtěli byste si sestavit redukční jídelníček, který by vám pomohl citelně zhubnout? Pak byste si měli uvědomit, že nemáte-li adekvátní vědomosti týkající se dietního stravování, nemusí se vám to podařit. Jídelníček, který pracuje pouze s omezením celkového množství přijímané potravy, případně s tím, že jsou z něj vynechány některé druhy vysoce kalorických pokrmů, zkrátka ještě k úspěchu vést nemusí.

celý článek

Celoroční venkovní vířivky a koupání v zimě

Současný životní styl je pro mnohé z nás velmi stresující. Proto je třeba najít si způsob, jak se uvolnit a odpočinout si. Proto se na řadě teras nebo zahrad u rodinných domů i bytů stále častěji objevují venkovní vířivky.

celý článek

Nesmeky nebo mačky na hory? Co si vybrat?

První otázka, na kterou je třeba odpovědět, zní: která z těchto dvou možností je nezbytná? Kterou z nich si vyberete, není otázkou preferencí, ale záleží na typu turistiky, kterou provozujete, a na typu terénu, který prozkoumáváte.

celý článek

Jaké výhody má pro vás úklidová firma? Možná se budete divit

Některé služby považujeme za naprosto běžné a využíváme je, aniž bychom nad nimi více přemýšleli. A u některých stále váháme, zda je do svého života zakomponovat. Pokud se nám rozbije například lednička, pozveme si automaticky opraváře. Jestliže potřebujeme dát po pořádku byt, vezmeme si dovolenou a pustíme se do toho.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.