Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Sháníte práci, nebo brigádu? A server hitprace.cz znáte?

Přišli jste o zaměstnání? Nebo to stávající vás nenaplňuje a uvažujete o změně? Nebo si jen chcete přivydělat na nějaké brigádě? Pak server hitprace.cz by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.

celý článek

Dovolená s wellness? A k tomu v Čechách? Skvělá volba!

Dovolená v Itálii? Opalovat se v roušce a budce z plexiskla? A se všudypřítomným rizikem nakažení? Co takhle letošní dovolenou pojmout jinak a strávit ji v Čechách? Nejenže ušetříte, ale především si dovolenou skutečně užijete. Za splnění jedné podmínky, a to vyberete-li vhodné místo. Jedno bychom pro vás měli.

celý článek

Ceny v autopůjčovnách v Praze znatelně spadly

Auta už dnes nepředstavují pro své majitele nic zvláštního, jako tomu bylo v dobách minulých. Dříve se osobní automobil bral jako znak úspěchu či neúspěchu. Stejně tomu tak bylo i u mobilních telefonů. Kdo měl nejnovější model získal obdiv ostatních. V dnešní době je tolik modelů aut a tolik modelů mobilů, že se v tom skoro nikdo nevyzná, a tak je toto měřítko dávno zapomenuté. Osobní automobil se bere jako spotřební zboží.

celý článek

Chcete začít s jízdou na koni? Nešetřete na jezdecké výbavě

Z koně se na svět koukáme pěkně z výšky, ale z této výšky dokážeme i spadnout. Proto bychom rozhodně měli myslet na kvalitní jezdecké potřeby, které nás chrání před úrazem.

celý článek

Udělejte si itinerář na cestu do Norska a vyrazte s rodinou letos na sever

Dříve by vás to možná ani nenapadlo. Klasická rodinná dovolená – to bylo v létě Chorvatsko a v zimě Rakousko. Letos nás prý čeká dovolená především místní. Česko však bude kvůli tomu v létě přeplněno a své chalupy budete mít vy i děti od jara již plné zuby. Tak si raději zabalte a hajdy na sever ­do Norska. Organizované zájezdy budou nejspíš ještě na nějaký čas pasé. Ale žádný takový není pro výlet do Norska nutným. Vezměte rodinu, sebrat se však můžete i v páru či s partou přátel. Individuální dovolená Norsko je způsob, jak tuto zemi co nejlépe, po vlastní linii a s notnou dávkou dobrodružství poznat. A věřte, je se sem pro co dokonce i vracet.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací