Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Penziony v Lednici a Znojmu vás nadchnou útulností i blízkostí památek

Letní dovolená v Jihomoravském kraji je nejlepší na světě. Ihned se přenesete do krajiny, kde je sluníčko nad hlavou a naskytnou se vám neskutečné možnosti využití volného času. Ráj vína, přírodních i historických pozoruhodností si na první pohled zamilujete.

celý článek

Dovolená s dětmi? Není problém!

Dovolená s dětmi může být buď skvělým odpočinkem, nebo se z ní také může stát čas s rodinou, na který nikdy nezapomenete. A nejen v tom dobrém Jak to myslíme? S dětmi totiž čas od času zažijete naprosto nečekané věci. Pokud na ně tedy nejste připraveni. Jak se dá připravit na dovolenou s dětmi, si nastíníme právě teď…

celý článek

Jak správně vybrat kalhoty na lehkou turistiku: rozhodující je materiál

Turistické kalhoty vybírejte pečlivě. Na rozdíl od horní části těla, kde můžete oblečení libovolně vrstvit, u kalhot tolik možností nemáte. Můžete je podpořit akorát termoprádlem. Přečtěte si, na co se zaměřit při jejich výběru.

celý článek

Thajská masáž je pro každého

Současná přemodernizovaná doba příliš našemu zdraví nepřeje. Většinou trpí hlavně záda. Valná část západní populace vykonává práci buďto u pásu, případně sedí za stolem u počítače. Obojí je pro páteř samozřejmě špatné. Proto je vhodné nejen provádět správná kompenzační cvičení, ale zároveň si alespoň jednou za čas dopřát nějakou tu masáž.

celý článek

Vybíráte kočárek? Je lepší trojkombinace, dvojkombinace nebo raději samostatný?

Také váháte nad výběrem kočárku? Není se čemu divit. Jeho funkce je nezastupitelná. Na několik let se stane jedním z vašich nejdůležitějších pomocníků. Přitom je nabídka široká a ceny různorodé. Je výhodnější zvolit kočárek v trojkombinaci, dvojkombinaci nebo raději vše nakupovat postupně a samostatně? Zde je přehled.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.