Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Tritan láhve na vodu jsou dokonalým outdoor společníkem

Nemusíte se zrovna plahočit na vrcholek v Alpách. Láhev s vodou je dobré přibalit i na vycházku s dětmi. Pitný režim je extrémně důležitý a obzvlášť při fyzických aktivitách, mezi něž patří i chůze, prostě máte žízeň. Do jaké láhve si pití vzít? Zapomeňte na klasické PET láhve.

celý článek

Restaurace i s rozvozem

Dnes je velmi populární nechat si jídlo dovézt. Jak ale vybrat spolehlivou firmu, která vám jídlo doručí, když je tolik rozvozových firem? Poradíme vám. Pokud si objednáváte jídlo, patrně hledáte nabídku na internetu. Vyberte si tedy takový katalog, jež je opravdu přehledný. Například stránky Jidlo.cz nabízí široký výběr restaurací na jednom místě. Dozvíte se, jaké restaurace jsou ve vašem městě.

celý článek

Chcete se vyhnout nepříjemnému efektu inflace? Volte investiční zlato

V posledních měsících lze vysledovat trend rostoucí inflace, kvůli níž se zdražují služby a rostou ceny zboží, jinými slovy peníze ztrácejí na své hodnotě. Ti z vás, kteří v minulosti vložili své naspořené finanční prostředky do zlata, mohou být v klidu, protože se této komodity inflace prakticky nijak netýká. I nyní je ale vhodná doba koupit si zlaté slitky, potažmo zlaté mince. Nikdy nevíte, jak se situace v následujících měsících a letech vyvine, tudíž je dobré mít finanční prostředky chytře a výhodně uložené, a to třeba právě ve zlatě.

celý článek

Sportovní vybavení na kolo, které vám nesmí chybět

Jízda na kole či elektrokole patří mezi velmi oblíbené sportovní aktivity v každém věku. Pro mnoho lidí se stane vášní a zároveň relaxací, díky níž se dostanou na čerstvý vzduch. Abyste si tuto činnost co nejvíce zpříjemnili, je třeba si pořídit nejen kvalitní kolo, ale též řadu doplňků a vybavení, které zajistí maximální komfort a bezpečí.

celý článek

Na co si dát pozor při nákupu dětského odrážedla?

Odrážedla a tříkolky děti milují, neboť s nimi zažijí spoustu zábavy. Můžeme je pořídit i těm nejmenším dětem od 1 roku života. Ty začínají na stabilních odstrkovadlech, z nichž poté přejdou na odrážedla a následně přesedlají na kolo. Aby byl celý proces učení rovnováhy plynulý a bezpečný, je třeba patřičně jednotlivé „dopravní prostředky“ vybírat.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.