Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Nepodceňujte pitný režim! Ani v zimě!

Bez vody není života. Zatímco bez jídla člověk přežije tři týdny, bez vody to jsou pouhé tři dny. Pít vodu jsme si už ale spíše odvykli. Raději si dáme pivo, limonádu, kávu, černý čaj či jiný slazený nápoj. Tyto nápoje ale obsahují velké množství cukru, který se podílí na vzniku celé řady civilizačních chorob v čele s obezitou. Na opačné straně spektra pak je čistá voda. Bez energie, nevyžadující trávení a nedráždící žaludek. Kterému nápoji dáte přednost?

celý článek

Vybíráme nový domov. Je lepší moderní nebo starý byt?

Je lepší starý nebo moderní byt? Otázka, kterou si může klást nejeden zájemce o vlastní bydlení. V čem jsou lepší staré objekty a jaké výhody mají naopak moderní byty? Praha nabízí obojí, je ovšem dobré si koupi pořádně promyslet. Kromě samotného bytu by nás měla zajímat hlavně lokalita.

celý článek

Jak vybrat přikrývky, které nás zahřejí a nejsou rejdištěm roztočů

Aby se nám spalo jako v peřince, potřebujeme k tomu kvalitní přikrývky. Ty výrazně ovlivňují náš spánek, proto bychom jejich výběr neměli zanedbat. Směrodatný při kupování nové peřiny je její materiál.

celý článek

Jak vybrat montérky? Pohodlí a praktičnost jsou na prvním místě

Při každé práci je třeba zajistit vhodné podmínky pro její vykonávání. Jen tak jde vše opravdu od ruky. Kvalitní prostory, odpovídající pracovní prostor i celá řada dalších faktorů mají velký vliv na efektivitu i kvalitu výsledků. To platí u všech profesí, každá ovšem má svá specifika. Zaměstnanci v kancelářích potřebují zejména psací stůl a počítač, ve většině případů si vystačí s vlastním civilním oblečením. Naopak manuální pracovníci by měli vždy mít pracovní oděv, který jim poskytne dostatečné pohodlí a zároveň je v co největší míře ochrání před případným poraněním. Pro většinu takových zaměstnanců i řemeslníků jsou tou nejlepší volbou montérky.

celý článek

Na skvrny platí chemie i nažehlovací obrázky

Dnešní svět je posedlý slogany typu „do čista“ a řídíme se jimi i ve skutečném životě. Neodstranitelný flíček na oblečení našich dětí nás pak přivádí doslova k šílenství. Mnohdy mezi potisky na tričku ani není vidět, avšak my o něm přece víme. Co s tím? Zapomeňte na sůl, sodu i citronovou šťávu. Sáhněte po chemii, nebo to prostě zakryjte. Ideálním řešením jsou nažehlovací obrázky.

celý článek

 starší články >>

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací