Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Jak správně odtáhnout vůz pomocí tažného zařízení?

Možná budete muset své auto odtáhnout z mnoha důvodů: přeprava, stěhování, vzít si auto s sebou na výlet,atd. Bez ohledu na důvod je třeba vědět, jak správně auto odtáhnout. Některé snadno pochopitelné tipy vám usnadní provedení projektu bezpečným a časově efektivním způsobem.

celý článek

Kde sehnat kvalitní turistické oblečení?

Rádi chodíte po turistických stezkách, získáváte další zážitky a vidíte svět z vrcholků hor? Pokud ano, určitě přemýšlíte, kde si pořídit ten správný šatník. Na začátku naší cesty, kdy jsou trasy nenáročné a chodíme hlavně v létě za slunečného počasí, nám může standardní sportovní oblečení poskytnout požadovaný pocit pohodlí.

celý článek

Ušetřete při návštěvě Prahy za nejnákladnější položku výletu - za ubytování!

Chystáte se na vícedenní výlet do Prahy a přemýšlíte nad tím, jak za tuto návštěvu hlavního města nezaplatit majlant? Nejnákladnější položkou při cestování bývá většinou ubytování a stravování. Vyhněte se předraženým hotelům a penzionům v centru Prahy a ubytujte se v ubytovně v Praze za pár stovek!

celý článek

Plánujete si pořídit krásné zázemí uprostřed přírody? Chata se stane oblíbeným místem letního odpočinku

Léto se nám již ukazuje v plné síle a s ním přichází čas na tolik oblíbený relax v přírodě. Není nic lepšího než si po dlouhém pracovním týdnu užít víkend na vlastním pozemku situovaném mimo ruch civilizace. Takové zázemí nám poskytne nejen psychický i fyzický odpočinek, nýbrž nám zařídí i spoustu zážitků s rodinou i našimi přáteli.

celý článek

Cestovní pojištění v ČR: Vyplatí se, když necestujete do zahraničí?

Turistka v Jeseníkách využije cestovní pojištění do ČR Cestovní pojištění do zahraničí je pro drtivou většinu turistů samozřejmost. Naopak na dovolenou v České republice si odpovídající pojištění sjednává jen hrstka lidí. Kdy se vyplatí o něm uvažovat?

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.