Něco ke čtení - volný čas s dětmi, tipy na výlety...

Žehlicí systém LAURASTAR šetří čas a skutečně dezinfikuje

Žehlení většina žen považuje za nudnou práci. Patříte k nim také? Pak je na čase podívat se, jak vypadá správný žehlicí systém. Žehlicí systém, který vám práci ušetří, žehlení s ním vás bude bavit, a ještě bude prospěšné.

celý článek

Recenze eshopu s chovatelskými potřebami Zoohit

Na stránkách internetového obchodu Zoohit.cz, který se řadí mezi největší u nás, naleznete vše potřebné pro zvířecí mazlíčky. Kromě psů a koček je nabídka zaměřena též na malé zvířectvo, jako jsou ptáci, hlodavci a rybičky. Je skutečně z čeho vybírat, od krmiva přes pamlsky a hračky po pečovatelské doplňky.

celý článek

Pobyt v lese si dokonale vychutnáte s kvalitním dalekohledem

Putování přírodou je stále oblíbenější volnočasovou aktivitou. Je nenáročná na finance, člověk si v lese výborně odpočine, navíc se oprostí od běžného městského ruchu a pracovního shonu. Abyste si při procházkách v lesích, ale také třeba během lovu mohli dosyta vychutnat vše kolem vás a zahlédnout nějakou zvěř či ptactvo, je ideální s sebou nosit dalekohled. Špičkou v této oblasti jsou dalekohledy české značky FOMEI.

celý článek

Operace prsou je trendy

Je operace prsou jedním z fenoménů naší doby? Dnešní trendy kladou na ženy vysoké nároky. Vzdělání, kariéra, emancipace, rodina ... A to vše ruku v ruce s perfektním vzhledem. Aby se ženy přizpůsobily tepu doby, vlivu sociálních sítí a také vlastní touze po kráse, čím dál častěji se rozhodují pro plastickou operaci. Největší zájem mezi nimi je o operace očních víček, liposukci a hlavně o operativní změnu vzhledu ženského dekoltu. Méně příjemným důvodem pro návštěvu kliniky plastické chirurgie bývají také zdravotní důvody.

celý článek

Odstranit tetování, narovnat nos, stát se novým člověkem? Plastická a estetická chirurgie je dnes novým normálem

Plastická chirurgie zaznamenává v posledních dvou dekádách téměř celosvětový boom. Nové kliniky plastické chirurgie vznikají doslova po celém světě. Místem, kde zájem o tento druh zákroků začal rapidně růst jako první a drží se téměř 20 let na podobné úrovni jsou USA. Jen v této jediné zemi bylo v roce 2019 provedeno chirurgů více než 18 milionů plastických operací a neinvazivních estetických zákroků.

celý článek

 starší články >>

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.