Dětské herny - zábava za každého počasí

Sice říkáme ven každý den, ale občas nám to počasí nedovolí nebo jen na chvíli. Děti se chtějí bavit i když je zima, déšť, sníh nebo mráz a ven na hřiště nebo do přírody to prostě nejde. V takovém případě se výborně hodí dětské herny nebo mateřská centra, kde mohou děti řádit pěkně v teple pod střechou, nezávisle na rozmarech přírody. Vstup do heren je v řadě případů zpoplatněn, ale co by člověk neudělal pro svoje ratolesti :) Podrobné informace najdete u detailu každé dětské herny, často i s odkazem na její webové stránky.

Herny různé velikost i kvality najdete nejen ve všech větších městech, ale i řadě menších. Na této stránce najdete ucelený přehled heren v celém Česku - můžete hledat dětské herny v Praze, Brně, jednotlivých krajích České republiky nebo jednoduše zadejte název města, vesnice či přímo herny do vyhledávacího políčka níže.


Dětské herny Praha

71 Zobrazit

Dětské herny Brno

18 Zobrazit

Dětské herny - Středočeský kraj

33 Zobrazit

Dětské herny - Jihočeský kraj

15 Zobrazit

Dětské herny - Plzeňský kraj

12 Zobrazit

Dětské herny - Karlovarský kraj

8 Zobrazit

Dětské herny - Ústecký kraj

28 Zobrazit

Dětské herny - Liberecký kraj

11 Zobrazit

Dětské herny - Královéhradecký kraj

13 Zobrazit

Dětské herny - Pardubický kraj

27 Zobrazit

Dětské herny - Vysočina

8 Zobrazit

Dětské herny - Jihomoravský kraj

25 Zobrazit

Dětské herny - Zlínský kraj

12 Zobrazit

Dětské herny - Olomoucký kraj

38 Zobrazit

Dětské herny - Moravskoslezský kraj

37 Zobrazit

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.