Dětské herny - zábava za každého počasí

Sice říkáme ven každý den, ale občas nám to počasí nedovolí nebo jen na chvíli. Děti se chtějí bavit i když je zima, déšť, sníh nebo mráz a ven na hřiště nebo do přírody to prostě nejde. V takovém případě se výborně hodí dětské herny nebo mateřská centra, kde mohou děti řádit pěkně v teple pod střechou, nezávisle na rozmarech přírody. Vstup do heren je v řadě případů zpoplatněn, ale co by člověk neudělal pro svoje ratolesti :) Podrobné informace najdete u detailu každé dětské herny, často i s odkazem na její webové stránky.

Herny různé velikost i kvality najdete nejen ve všech větších městech, ale i řadě menších. Na této stránce najdete ucelený přehled heren v celém Česku - můžete hledat dětské herny v Praze, Brně, jednotlivých krajích České republiky nebo jednoduše zadejte název města, vesnice či přímo herny do vyhledávacího políčka níže.


Dětské herny Praha

69 Zobrazit

Dětské herny Brno

17 Zobrazit

Dětské herny - Středočeský kraj

30 Zobrazit

Dětské herny - Jihočeský kraj

15 Zobrazit

Dětské herny - Plzeňský kraj

13 Zobrazit

Dětské herny - Karlovarský kraj

8 Zobrazit

Dětské herny - Ústecký kraj

27 Zobrazit

Dětské herny - Liberecký kraj

11 Zobrazit

Dětské herny - Královéhradecký kraj

12 Zobrazit

Dětské herny - Pardubický kraj

26 Zobrazit

Dětské herny - Vysočina

8 Zobrazit

Dětské herny - Jihomoravský kraj

25 Zobrazit

Dětské herny - Zlínský kraj

11 Zobrazit

Dětské herny - Olomoucký kraj

36 Zobrazit

Dětské herny - Moravskoslezský kraj

35 Zobrazit

Dětských heren tu máme sice hodně, ale určitě je možné, že nám nějaká unikla. Pokud o nějaké víte dejte nám vědět nebo se rovnou připojte do našeho týmu a získejte odměnu za přidané herny nebo hřiště.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací