Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 926
výletů
o celkové délce 4 559 km
kde můžete zkusit najít 6 793 kešek
nebo koupit 5 337 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
6 038
dětských hřišť
z toho 5 707 venkovních
a 331 krytých heren
z toho nejvíce 1 566 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Tanzania Park

Vnitřní herna pro děti různých věkových kategorií s občerstvením a přebalovací místností pro nejmenší, nechybí WC. Děti od dvou let platí vstupné (119 Kč -199 Kč), dospělí neplatí. Občerstvení je dovoleno konzumovat jen zakoupené zde. K dispozici porostor pro pořádání oslav.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

POKLAD V KARLOVĚ STUDÁNCE SE TĚŠÍ NA SVÉ HLEDAČE!Okruh je 4 km, krásným lesem a skrz Rolandovu vyhlídku. Nezapomeňte si vzít pořádné boty!
celý článek

Židovský hřbitov v moravském Podivíně najdete zhruba uprostřed obce. Jedná se o významnou kulturní památku, která je chráněna státem. První relativně přesné údaje o počtech židovských obyvatel moravského Podivína najdeme v písemných zápisech z roku 1618, kde se mimo jiné uvádí, že před tímto rokem žilo v obci zhruba 140 Židů. Další písemné prameny pak uvádějí počty obyvatel židovské obce v letech 1690 až 1900 od 70 do 506 Židů.
celý článek

Kostel v Týnci

Týnec u Břeclavi je velmi stará osada, která se nachází v Jihomoravském kraji mezi Hodonínem a Břeclaví. Podle starých dobových listin byl Týnec darován českým knížetem Břetislavem I. roku 1030 chrámu svatého Petra v Olomouci. Od 11. století je Týnec malé město s dobře opevněnou tvrzí, která významnou úlohu sehrála za husitských válek. Roku 1426 ji skutečně obléhali husité, avšak bez úspěchu.
celý článek

Kostel sv. Petra a Pavla najdeme v malé hanácké obci Smžice, která leží severním směrem od města Prostějov. Parkovat je možné přímo u kostela, je zde pár parkovacích míst. Nebo do obce také jezdí pravidelně autobusová doprava.

Výstavba dnešní podoby kostela se datuje do druhé poloviny 19.století, avšak na jeho místě stával starší kostel patrně již zpočátku 14.století a původně byl zasvěcen sv. Achandělovi Michaelovi. K jeho přejmenování došlo v 70.letech 17.století. Později byl zpustošen a vykraden švédskými vojsky. Poté kostel zachvátil požár. Poté bylo torzo rozebráno a kostel byl...
celý článek

Moravskou sympatickou obec Tvrdonice najdete v krásném regionu Břeclav. Obec je rozkošně lemovaná úrodnými poli a nádhernými vinohrady leží. Vesnice leží v nejjižnějším cípu jižní Moravy, takže je v samém srdci krásného Podluží.

Tvrdonice jsou krásnou a velkou vinařskou obcí, kterou naleznete v úrodné oblasti Podluží, která se táhne severovýchodním směrem od hraničního města Lanžhot a východním směrem od moravského města Břeclav. Východním směrem od vesnice a na levém břehu řeky Kyjovky se rozprostírá nádherný a rozlehlý lužní les, který je ideálním místem pro jarní nebo letní proc...
celý článek

Naučná stezka na Stráž byla v místě vybudována v roce 2014 a najdeme ji na Hané severním směrem od okresního města Prostějov. Přijet k místu je možné autobusem - zastávka Pohostinství, také vlakem - nejbližší stanice je v Čelechovicích na Hané nebo nejpohodlněji autem - menší parkoviště se nachází na samém začátku stezky. Trasa začíná u hřbitova a vede na vrchol Stráž - jeho nadmořská výška je 289 m, kde je postavený kamenný kříž z poloviny 19. století. V minulosti se k místu také konaly poutní výpravy.

Celková délka stezky je kolem 5 km. Trasa je velmi lehká, zvládnou ji i malé děti...
celý článek

Přišli jste o zaměstnání? Nebo to stávající vás nenaplňuje a uvažujete o změně? Nebo si jen chcete přivydělat na nějaké brigádě? Pak server hitprace.cz by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.
celý článek

Dovolená v Itálii? Opalovat se v roušce a budce z plexiskla? A se všudypřítomným rizikem nakažení? Co takhle letošní dovolenou pojmout jinak a strávit ji v Čechách? Nejenže ušetříte, ale především si dovolenou skutečně užijete. Za splnění jedné podmínky, a to vyberete-li vhodné místo. Jedno bychom pro vás měli.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací