Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
988
výletů
o celkové délce 2 588 km
kde můžete zkusit najít 4 122 kešek
nebo koupit 2 681 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
4 943
dětských hřišť
z toho 4 630 venkovních
a 313 krytých heren
z toho nejvíce 1 170 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

V Podhradí Zvířetic

Malé hřiště u informačního centra zříceniny Zvířetice. Najdete zde tyto herní prvky: houpací koník, kruhová houpačka, obyčejná houpačka, skluzavka, lanová prolézačka

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Zámek a Hrad Úsov se nachází v stejnojmenném městě na pomezí střední a severozápadní Moravy na řece Doubravce, 5 km od Mohelnice a 7 km od Uničova.Výlet jsme započali na parkovišti u hradu (zámku), asi 150 m od vchodu. Nejlepší dostupnost je autem, ale můžete zde přijet i autobusem, jen počítejte s tím, že o víkendu jezdá jen velmi zřídka.

Samotná prohlídka lovecko-lesnického muzea na zámku Úsov trvá asi hodinu. Muzeum je ojedinělým historickým muzeem tohoto druhu ve střední Evropě. Je umístěno v prostorách barokního Martinelliho paláce. Představuje unikátní sbírku trofejí a preparov...
celý článek

Elektrokola jsou nepopiratelným trendem poslední doby. A to nejen pro seniory, kterým pomáhají udržovat se v kondici. Stávají se běžným jevem na silnicích i cyklostezkách, a často ani nepoznáte, že cyklista, který vás předjel, jel na elektrokole, protože akumulátory výrobci stále častěji umisťují do rámu kola. Se sklonkem léta se elektrokola stávají ideálním tipem pro každého z nás – na cestu do práce nebo na romantické výlety v kopcovitém terénu.
celý článek

Litice je zřícenina hradu nedaleko města Žamberk a sousedního hradu Potštejn, obklopena lesy.Je to velmi příjemný a pohodovy výlet, který zvládnou bezproblemu děti. Od parkoviště se jde zhruba 1 kilometr pěšky do kopce. Cesta je kamenitá, ne moc vhodná pro kočárek. Cestu lemuji stare domky, dřevěná kaplicka a les. Do hradu jsme vstoupili pres most, hradní branou. Hrad jsme si prošli sami bez průvodce, je možné i s průvodcem. Prohlídka trva neco okolo pul hodiny.

Hrad Litice je poměrně zachovalý. V interiéru jsme si prohlédli archeologické vykopávky, je zde vystava plastik a erby na ...
celý článek

Dnešní výlet nás zavede do příjemného muzea včelařství, které najdeme v obci Veselice v Moravském Krasu, severovýchodně od Blanska. Muzeum je umístěno ve víceúčelové budově na okraji obce s číslem popisným 17. Před budovou se nachází parkoviště, v budově také sezónní turistické informační centrum.

Toto muzeum bylo veřejnosti slavnostně otevřeno 29. srpna 2015. Jeho vznik inicioval spolek Včela lidem z Veselice, který také zajišťuje provoz muzea. Ve výstavních prostorách si můžeme prohlédnout expozici zaměřenou na historii včelařství v tomto regionu, poznáme život včel a dozvíme se i...
celý článek

Tuto rozhlednu najdeme na kopci s názvem Podvrší, nedaleko obce Veselice, severovýchodně od Blanska, v nadmořské výšce 582 metrů n. m. Rozhledna je postavena nedaleko místa, kde již v minulosti rozhledna stála – jednalo se vlastně o 21metrů vysokou dřevěnou triangulační věž, určenou zejména k zeměměřičským pracím. Stála zde od dvacátých let 20. Století až do roku 1947, kdy byla odstraněna. Současná telekomunikační věž byla uvedena do provozu v srpnu 2001. Jedná se o ocelový stožár mobilního operátora, vysoký necelých 49 metrů. Vyhlídková plošina je umístěna ve výšce 37 metrů a vede na ní kovo...
celý článek

Rozhledna Spešov

Dnešní výlet nás zavede na poměrně novou dřevěnou rozhlednu nedaleko obce Spešov, cca 5km severozápadně od Blanska. Rozhlednu najdeme na svahu kopce pod lesem, v nadmořské výšce cca 370 metrů n.m., v místech, kde stával myslivecký posed. Pro veřejnost byla oficiálně otevřena 1. září 2012, jedná se o dřevěnou věž, vysokou pouze necelých 8 metrů s vyhlídkovou plošinou přibližně 5 metrů nad zemí. Na vyhlídkovou plošinu se vstupuje po dřevěných žebřících s celkovým počtem 18 příček.

Výhled z rozhledny je částečně omezen vzhledem k lesu a vzrostlým stromům, které rozhlednu směrem z vrcho...
celý článek

Na kole za přáteli i do práce? Díky rozrůstající se síti pražských cyklostezek a počtu cyklo pruhů je to stále snazší. Rychlé přesuny s koly pak můžete podniknout také díky pražské hromadné dopravě. A pokud se nechcete o kolo starat či jej chcete použít operativně, můžete si jej snadno a za pár korun zapůjčit díky bikesharingu. To se může hodit v aktuální situaci nezbytných letních oprav pražských komunikací. Přinášíme 4 tipy, které cestu po Praze usnadní i zpříjemní.
celý článek

Léto je ideální čas vytáhnout z botníku či skříně všechny krásné botky, v nichž můžete dělat parádu. Navíc je to sezóna, pro kterou se dá nová obuv kupovat prakticky každý rok. Elegantní a všestranné balerínky, sandálky na vysokém podpatku na party či třeba trekové sandály na túry. Když si k tomu připočtete ještě šíři barevného spektra, pak máte opravdu z čeho vybírat. Ať už máte jakýkoliv styl, hlavně upřednostněte pohodlí a správný tip podrážky. Není nic horšího než mít v létě zbytečně zničené nohy a trpět kvůli puchýřům a otlačeninám. Snadno si zvyknete mít je jako v bavlnce.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací