Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

Máme tu pro Vás celkem
3 267
výletů
o celkové délce 6 845 km
kde můžete zkusit najít 10 057 kešek
nebo koupit 26 289 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
7 874
dětských hřišť
z toho 7 535 venkovních
a 339 krytých heren
z toho nejvíce 1 693 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Bezručovy sady

Dětské hřiště v parku

Zobrazit více informací
Už jste si vybrali místo pro další výlet, ale ještě nemáte vybrané ubytování? Na Hauzi si zaručeně vyberete chatu či penzion dle Vašich představ. Dovolená v Čechách je dobrý nápad v letním i zimním období!

Nejnovější články a tipy na výlety

Valašskou dědinu v Rožnově pod Radhoštěm najdeme na ulici Palackého, vedou k ní ukazatele, takže není možné se zde ztratit. Nedaleko se také nachází velké placené parkoviště. Do města se však dá také dostat autobusovou a železniční dopravou.Areál Valašské dědiny je nejrozsáhlejší venkovní expozicí Valašského muzea v přírodě (https://www.nmvp.cz/roznov/informace-pro-navstevniky/prohlidkove-okruhy/valasska-dedina). Svou členitostí nám přibližuje podobu mnohých skutečných vesnic, které se rozkládaly na úbočích Beskyd, jak je známe ještě na počátku 20. století.
celý článek

Pokud se chcete vrátit do dob první republiky, tak zkuste navštívit krásný letohrádek svatý Vojtěch v obci Počátky. Z krásného letohrádku je dnes luxusní hotel, který má čtyři hvězdičky. Kdo má hodně peněz, může se zde samozřejmě ubytovat a vychutnat si dobu, kdy bylo slušné vychování a vybraná etiketa běžnou samozřejmostí.
celý článek

Muzeum hlavního města Prahy nejsou jen budovy v centru města, ale i krásný zámecký areál ve Ctěnicích. Jedinečný zámecký a hospodářský areál mající středověký původ a jádro byl postupně podle požadavků doby upravován do renesanční a později i do barokní podoby. Původní tvrz byla založena na výběžku ostrohu, okolo ní obíhal hradební vodní příkop, tvrz chránila mohutná hranolová vstupní věž. Základní dispozice objektu pochází z pozdně gotické přestavby. Zámecká křídla se rozkládají na nepravidelném půdorysu kolem centrálního dvora, přičemž nejstarší jádro je lokalizováno do dnešního severního k...
celý článek

Máte v oblibě starou keltskou kulturu a jeho tajemné obřady, pokud ano, tak si udělejte výlet do resortu svaté Kateřiny, který se nachází mezi Telčí a Pelhřimovem. Kamenný kruh není samozřejmě žádnou historickou památkou, ale jde o novodobou repliku dávné megalitické stavby, kterých bylo na našem území zřejmě více.. Byl vztyčen až v roce 2014, nicméně je to momentálně největší kromlech na území naší vlasti. Jeho účel slouží především místnímu léčitelskému resortu, který se lidem snaží pomoci v jejich duchovním vývoji a zlepšení tělesného i duševního zdraví.
celý článek

Stále větší zájem o jarní pobyty jasně dokazuje, že léto není ani zdaleka jedinou možností k odpočinku. Dobrodružství mimo hlavní sezónu s sebou přináší celou řadu benefitů jako například menší množství turistů, nižší ceny, snesitelnější počasí a podobně. Jaký kraj vás přivítá s otevřenou náručí?
celý článek

Při výletech po Olomouckém kraji se můžete zastavit v obci Majetín, kde mimo jiné stojí malebný katolický kostel sv. Cyrila a Metoděje a krásná lesní kaple.

Malá obec Majetín je situovaná kousíček od Tovačova a pochází z roku 1277. V centru obce najdete náves, kde také stojí katolický farní kostel sv. Cyrila a Metoděje, který byl postaven v roce 1863. Před kostelem si můžete ještě povšimnout kamenný kříž, který byl zde vztyčen v roce 1868.

Obec Majetín je nejjižnější obcí olomouckého okresu a od Olomouce je to z Majetíně dvanáct kilometrů vzdušnou čarou. Obec leží ve výšce...
celý článek

Naučná stezka se nachází v moravské obci Tovačov v okrese Přerov v Olomouckém kraji. Naučná stezka se jmenuje Po stopách bitvy u Tovačova 1866 a stezku najdete přímo v Tovačově a v jeho bezprostředním okolí. Do naučné stezky je zahrnuto celkem osm památek na těžké a lité boje, které zde probíhaly patnáctého července léta Páně 1866.

Naučná stezka má tedy celkem osm zastavení, přičemž ústřední pomník, který je věnovaný padlým rakouským vojákům se nachází po pravé straně hlavní silnice, která vede mezi Tovačovem a Olomoucí. Pomník je dobře viditelná ze silnice a byl vybudován z vápencov...
celý článek

Letošní Den dřevorádů, tradiční neformální setkání lidí, kteří mají rádi dřevo, les a přírodu, pořádá Nadace dřevo pro život dne 2. dubna 2023 od 9:30.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro obě hlavní platformy Android a iPhone. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. A navíc umí také zobrazovat živou mapu výletů. Více můžete najít zde.

Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Facebook:

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.