Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 051
výletů
o celkové délce 2 734 km
kde můžete zkusit najít 4 420 kešek
nebo koupit 2 823 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 160
dětských hřišť
z toho 4 843 venkovních
a 317 krytých heren
z toho nejvíce 1 265 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Zámecký park Konopiště

Krásné velké a moderní lesní hřiště v klidné části zámeckého parku Konopiště. Leží na trase naučné stezky Pod stromy, kolem jezdí turistický ekovláček.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Výlet nás zavede na zříceninu hradu Okoř a poté na procházku kolem Zákolanského potoku. Hrad byl vystavěn kolem roku 1359 předním měšťanem Starého Města pražského Františkem Rokycanským. V průběhu staletí vystřídal řadu majitelů, posledním byl Jezuitský řád, po jehož rozpuštění roku 1773 začal hrad chátrat až do podoby dnešní zříceniny. Nicméně i ta za návštěvu stojí.

Zaparkovat můžeme na nedalekém (placeném) parkovišti, na hrad se pak dostaneme snadno po pěšině cca 300 metrů od parkoviště. Po zaplacení vstupného si projdeme hrad - bližší informace o hradu můžete najít např. na http...
celý článek

Do města Brna přijíždíme vlakem a k muzeu jedeme tramvají č. 12, která odjíždí přímo z vlakového nádraží. Pokud od muzea pojedete autem, je možno zaparkovat přímo v areálu technického muzea, nebo nedaleko u panelových domů. Prohlídka muzea je zpoplatněná. Pro návštěvníky je zde občerstvení s posezením, obchůdek se suvenýry a hračkami, také šatna, kde si můžete odložit veškeré věci. Přístup je bezbariérový. Fotografování je zdarma.

Muzeum nabízí několik expozic. Nás nejvíce zaujaly historické vozidla a motocykly, dále vodní motory a výpočetní technika. Ostatní expozice jsme jen letmo...
celý článek

Toto netradiční soukromé muzeum bylo otevřeno v dubnu 2015 a najdeme v malé obci Strnadice nedaleko Maršovic, asi 17km od Benešova a 50km jižně od Prahy. Vybudováno bylo na okraji obce v bývalých zemědělských budovách a cesta k němu je ze všech směrů velice dobře značena červenožlutými šipkami. Přijet je nejlepší autem, které můžete zaparkovat na velkém parkovišti přímo v areálu muzea.

Retroautomuzeum nabízí zcela netradiční sbírku nejen vozidel české výroby, ale ukazuje vozidla, která se vyráběla v celém bývalém východním bloku, resp. zemí bývalé Rady vzájemné hospodářské pomoci. P...
celý článek

Tento rozhledný a příjemný park najdeme v pražské čtvrti Prosek, mezi ulicemi Jiřetínská, Jablonecká, Vysočanská a Prosecká. Celý park je protkán sítí asfaltových chodníčků, které přímo vybízejí k poklidným procházkám s kočárkem či projížďce na odrážedle. Na severním konci parku u ulice Jiřetínská začíná sestava uměle vybudovaných vodních koryt s protékající vodou a řadou rybníčků. Sestava začíná vodotryskem uprostřed jezírka, poté pokračuje k prvnímu kruhovému rybníčku, dále vede pod hlavním chodníkem, spojujícím autobusové zastávky v ulici Vysočanská se sídlištěm Prosek, odtud voda teče ka...
celý článek

Park U Čeňku

Tento nově revitalizovaný park najdeme na jižním okraji sídliště Černý Most. Pojmenovaný je podle rybníku Čeněk, který leží na jeho jižním okraji. Nejjednodušší přístup je autem, které můžeme zaparkovat v přilehlé ulici Arnošta Valenty nebo Bryksova u polikliniky. Autobusem se dá dojet do zastávky Bryksova nebo Doležalova, odkud je to do parku jen pár desítek metrů.

Park je velice rozlehlý, je protkán řadou šotolinových chodníčků, ale také kvalitní asfaltovou cyklostezkou, kterou lze využít i k jízdě na inline bruslích – nejlepší nástup pro bruslaře je u areálu Plechárna, nedaleko p...
celý článek

Samozřejmě ne pro každého majitele motorového vozidla je tažné zařízení důležité. Pokud jste si pořídili přívěsný vozík, abyste na něm mohli čas od času převézt stavební materiál, nábytek a jiné objemné předměty, bez tažného zařízení se jednoznačně neobejdete. V létě vás třeba napadne, že si půjčíte obytný přívěs, a tak ho pouze zapřáhnete za automobil a vyrazíte s celou rodinou za dobrodružstvím.
celý článek

Tuto pěknou dřevěnou rozhlednu najdeme na vrcholu kopce Miloňová, v nadmořské výšce 846 metrů n.m., který leží nedaleko stejnojmenné obce u Velkých Karlovic. Postavena byla v roce 2012, jedná se o rozhlednu šestibokého půdorysu, postavenou ze smrkového dřeva, vysokou 24 metrů. Zastřešená vyhlídková plošina je umístěna ve výšce 20 metrů nad zemí a neslouží pouze turistům pro krásné výhledy, ale také zdejším lesníkům pro kontrolu lesních požárů. Z vrcholu můžeme vidět jako na dlani Vsetínské vrchy, část Beskyd a za vynikající viditelnosti také Hrubý Jeseník.

Rozhledna je celoročně vo...
celý článek

Chcete, aby vaše dítko nosilo ze školy dobré známky? Pak vám nezbývá nic jiného, než se učit s ním. Alespoň tedy ze začátku, musí si totiž vytvořit ten správný návyk. Na co byste měli jako rodiče dohlédnout, aby mu šlo učení pěkně od ruky a nebylo pro něj utrpením?
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací