Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
2 388
výletů
o celkové délce 5 566 km
kde můžete zkusit najít 7 455 kešek
nebo koupit 6 929 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
6 667
dětských hřišť
z toho 6 329 venkovních
a 338 krytých heren
z toho nejvíce 1 581 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

La Putika

Pěkné dětské hřiště na zahrádce restaurace.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Buková hora

Dnes se vydáváme na výlet v Orlických horách. Auto parkujeme kousek od silnoice mezi vesnicemi Výprachtice a Čenkovice (v případě hezkého počasí o víkendu nemusí být snadné najít volné místo k zaparkování). Odtud se vydáváme po cyklotrase číslo 4222 sněrem na Bukovou horu. Cestou míjíme už dosti zchátralé dětské hřitě a lyžařské vleky, které vedou dolů do Čenkovic. Zhruba v půlce cesty se napojujeme na modrou turistickou značku po které dojdeme až na Bukovou horu. Procházíme kolem Helenčiny vyhlídky a vstupujeme do lesa, kterým pokračujeme dál. V lese je plno borůvčí a v sezóně i borůvek. celý článek

Pozoruhodnou historickou památku najdete uprostřed středočeské obce Starý Kolín. Jedná se o mohutný gotický katolický kostel, která je zasvěcen svatému Ondřejovi.Jedná se o velmi cennou památku, neboť základy kostela jsou raně gotické. Důstojný chrám byl vysvěcený na den svatého Ondřeje roku 1267, což je vůbec první písemná připomínka o jeho existenci. Hlavním iniciátorem stavby kostela byl pravděpodobně český král Přemysl Otakar druhý, protože patronát ke kostelu měli čeští panovníci, a to až do roku 1826.
celý článek

Žehlení většina žen považuje za nudnou práci. Patříte k nim také? Pak je na čase podívat se, jak vypadá správný žehlicí systém. Žehlicí systém, který vám práci ušetří, žehlení s ním vás bude bavit, a ještě bude prospěšné.
celý článek

Tvrz v Libenicích

Tvrz v Libenicích najdete zhruba v půlce středočeské obce Libenice, která má něco málo přes 300 obyvatel.

Tvrz má za sebou dlouhou historii. Nechal ji postavit český král Václav IV. po roce 1396, kdy celou obec odkoupil od sedleckého kláštera. Původní gotická tvrz byla spíše menší stavba, která se později proměnila ve velký renesanční palác, který měl tři křídla. Palác měl částečně podobu zámku, nicméně i nadále si zachoval původní opevnění.

Tvrz je v současné době součástí domu s číslem popisným 1, ve kterém se z původně renesančního paláce dochovalo v celistvosti východn...
celý článek

Pokud jste příznivci staré keltské kultury, tak byste si měli udělat výlet do středočeské obce Libenice, kde stojí jeden novodobý menhir.

Slovo menhir znamená doslovně „dlouhý kámen“. Takové „dlouhé kameny“ byly pak vztyčovány v keltských svatyních. Vztyčování menhirů jsou velmi staré, takže se jedná o jedny z nejstarších staveb světa. Jeden takový novodobý menhir stojí ve středočeské obci Libenice. Proč zrovna zde? Protože v minulosti zde skutečně stála keltská svatyně. Ta zde pochopitelně již nestojí, ale archeologické bádaní zjistilo, že zde skutečně stála na místě, kde dnes stoj...
celý článek

Sympatický výlet si můžete udělat k evangelickému kostelu, který stojí ve středočeské obci Libenice u Kolína. Areál evangelického kostela, hřbitova, fary a školy najdete v západní části středočeských Libenic. Protestanský areál vznikl postupnou výstavbou v první polovině 19. století. Areál je cenný doklad o přežívání protestantských tradic ve středočeských obcích navzdory masivní a soustavné rekatolizaci v 17. a 18. století.
celý článek

Tento výlet se dá praktivovat od kud koliv. Například i autem z Prahy či Jesenice. Příjemný výlet, ať jedete na kole, autem či se vydáte na pěší túru do těchto krásných končin obklopeni přírodou.

Na mapě je výlet vyznačen ze Světic na kole, kde jsme to vzali po vyznačené cyklostezce 0024 krajem Josefa Lady kolem Panského rybníka ve Světicích, následně kolemTehova, kousek za Svatojánskou návsí odhybáme doprava po ulici Dlouhá, z které následně na křivatce odhybáme dolů doprava a pokračujeme po cyklocestě. Na následné velké křižovatce se držíme rovně. Při dalším křížení pokračujeme po...
celý článek

Na stránkách internetového obchodu Zoohit.cz, který se řadí mezi největší u nás, naleznete vše potřebné pro zvířecí mazlíčky. Kromě psů a koček je nabídka zaměřena též na malé zvířectvo, jako jsou ptáci, hlodavci a rybičky. Je skutečně z čeho vybírat, od krmiva přes pamlsky a hračky po pečovatelské doplňky.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.