Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 247
výletů
o celkové délce 3 268 km
kde můžete zkusit najít 5 011 kešek
nebo koupit 3 337 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 526
dětských hřišť
z toho 5 200 venkovních
a 326 krytých heren
z toho nejvíce 1 412 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Sevastopolská

Překrásné veřejné barevné hřiště v klidném vnitrobloku před MŠ Bosonožská za paneláky na Sevastopolské. Bezpečný pogumovaný povrch připomínající lávové ostrůvky plné trampolin, tunelů či skluzavek v moři obklopeném dopravní cestou pro začínající kola a odrážedla s přechody. S odpočinkovými lavičkami se stolečky a nízkými lanovými prolezkami.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Návštěva památníku Leoše Janáčka v Brně může být skvělým tipem pro všechny, kteří se zajímají o vážnou hudbu. Dále mohou tento památník navštívit školní třídy v rámci hudební výchovy. Památník Leoše Janáčka sídlí v Brně na Smetanově ulici 14. Otevřeno je zde každý den mimo pondělí. Přes týden je zde otevřeno od 9 do 17 hodin, o víkendech pak od 13 do 18 hodin. Vstupné pro dospělého návštěvníka je 70, pro děti pak 35 korun. Pokud budete chtít komentovaný výklad, připlatíte si 5 korun navíc. Za fotografování v celém objektu si pak připlatíte 30 korun.
celý článek

I když je Přerov spíše rušné průmyslové město, historická část Přerova stojí za sympatickou procházku.

Procházku po Přerově můžete začít u velkého bílého kostela, který patří Českobratrské církvi evangelické. Tento kostel byl vybudován na začátku 20. století. Před kostelem stojí socha Jana Ámose Komenského, která je starší než evangelický kostel. Socha nejprve stávala na Horním náměstí, odkud pak byla přemístěna sem. Moderně pojatá stavba kostela působí velmi svěžím a příjemným dojmem. Dalším chrámem, který můžete navštívit je farní kostel sv. Vavřince. Tento katolický kostel je je...
celý článek

Plánujete již nyní pro svá družstva letní sportovní soustředění? Nebo jste jen akční rodina či parta kamarádů se zálibou ve sportovním vyžití? Ať už je tomu jakkoliv, Hotel Sport Šumperk vám pro vaše sportovní aktivity nabízí zcela ideální podmínky.
celý článek

Dalším místem, kde můžeme narazit na muzeum učitele národů, je moravské město Přerov. V tomto okresním městě, které má přes 43 000 obyvatel, můžete navštívit Muzeum Jana Ámose Komenského, které se nachází na Horním náměstí 7.

Muzeum J. A. Komenského můžete navštívit po celý rok. Plné vstupné činí 40 korun, děti a senioři zaplatí 20 korun. Vstup zdarma pak můžete například uplatnit 18. května, kdy je mezinárodní den muzeí. Muzeum sídli v budově zámku, který se nachází v krásném prostředí Horního náměstí. Samotné muzeum vzniklo už v roce 1888, takže se jedná o jedno z nejstarších muzeí...
celý článek

Biopark Štít

Jedná se o poměrně nový zoopark z roku 2014, který se nachází 6 km od Chlumce nad Cidlinou. Pořádají komentovaná krmení zvířat, kde se můžete dozvědět něco zajímavého o opicích nebo šelmách. Děti si mohou pohladit domácí zvířátka. Zoopark se neustále rozšiřuje, přibývají nové výběhy, nedávno přibylo občerstvení s posezením. Nechybí zde dětský koutek pro děti s trampolínou, pískovištěm a dalším vybavením.

K vidění
Šelmy (lvi, tygři, pumy, levharti).
Ptáci (papoušci, jeřábi, ledňáci, pštros)
opice (giboni, lemuři, kočkodani)
domácí zvířata (kozy, ovce, koně, králíci,...
celý článek

Voděradské bučiny jsou významnou rekreační oblastí pro Prahu (dojezd 30 minut), vhodné pro turisty, cyklisty, houbaře, běžkaře, fotografy atd. Nejsou tu jen lesy, ale i rybníky, potoky a potůčky, studánky, balvany…. Žije zde mnoho zvířat, zvláště ptáků, z těch méně obvyklých jmenujme například ledňáček říční, datel černý, čáp černý, jezevec lesní. Když budete dávat pozor, třeba nějaké zvíře spatříte.

Voděradské bučiny jsou protkané množstvím tras, zde je jeden z mnoha tipů - Podél rybníků ke Kobyle. Zaparkujeme v Jevanech dole u rybníka. A vydáme se na druhou stranu, za hrází se dá...
celý článek

Na rozhlednu Havran

Výlet na tuto rozhlednu nepatří k nejkratším, ale kvůli nádhernému výhledu a krásné okolní přírodě stojí za to, jej absolvovat. Cílem výletu je totiž železná rozhledna Havran, stojící na stejnojmenné hraniční hoře v nadmořské výšce 894 metrů n.m. Hora Havran za dob minulého režimu představovala pro naši armádu velmi důležitý strategický bod, umožňující výhled ze tří čtvrtin na německé území. Proto zde byla začátkem 60. let minulého století postavena vojenská věž, sloužící pro sledování radarů tehdejší západoněmecké armády. Původně měla věž pouze dřevěnou konstrukci, ale postupně byla nahrazen...
celý článek

Vybíráte školní batoh pro prvňáčka? Vybírejte pečlivě! Nevhodně zvoleným zavazadlem můžete ohrozit správný vývoj jeho páteře! Obzvláště pro prvňáčky, kteří se většinou do školy velmi těší (bohužel brzy procitnou), je školní batoh či aktovka nesmírně důležitý. Mnozí rodiče jim je proto pořizují s poměrně velkým předstihem. Budoucí školáci jejich nošení pak náležitě trénují před zrcadlem. A skutečně si to užívají.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací