Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 795
výletů
o celkové délce 4 297 km
kde můžete zkusit najít 6 564 kešek
nebo koupit 5 154 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 967
dětských hřišť
z toho 5 637 venkovních
a 330 krytých heren
z toho nejvíce 1 538 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Rodinný park Amerika

Dvě hřiště pro děti, jedno venkovní cvičiště pro starší a dospělé, rybník (ten možná trochu nevýhodou u menších dětí, ale jinak je to moc pěkné), umělý kopec, blízkost ohrad s koňmi, pěkné cesty, amfiteátr s hledištěm, posezení. Moc pěkné místo pro děti i dospělé!

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Kostel svatého Martina v Sedlčanech je římskokatolický farní kostel, postavený v raně gotickém stylu. Je jednou z dominant města Sedlčany a zároveň nejstarší dochovanou stavbou ve městě. Najdeme ho na Komenského náměstí – což je malé náměstíčko nedaleko hlavního náměstí T.G. Masaryka v centru města. Z hlavního náměstí není vidět, neboť mezi náměstím a kostelem byl v minulém režimu vybudován obchodní dům Rozvoj, který zde stojí a funguje dosud. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat na placeném parkovišti (parkovací automat) naproti kostelu před budovou zdejší fary.

Datum založení ...
celý článek

Máte v oblibě zajímavá muzea? Pokud ano, tak dnes Vám dáme jeden zajímavý tip. Je to muzeum, které vám poodhalí zajímavý svět bylinného alkoholického likéru. Ano, řeč je o muzeu Jana Bechera. Zde se dozvíte velmi mnoho informací o výrobě i skladování známého nápoje. Pro mlsné návštěvníky je na konci expozice připravena degustace v muzejním baru. Becherovka má více než dvě století své existence. Zhruba dvě třetiny z této úctyhodné doby proudila do všech světových koutů z továrny na Steinberkách, kterou dal roku 1867 vystavět Jan Becher.
celý článek

Koněpruské jeskyně jsou nejdelším jeskynním systémem v Čechách. Leží v Českém krasu, a to přímo v oblasti NPP Zlatý kůň, v těsném sousedství se nachází PR Kobyla. Oběma rezervacemi prochází naučná stezka Zlatý kůň.

Hned od placeného parkoviště pro auta nastoupíme na naučnou stezku, která nás po 400 m dovede až k pokladně Koněpruských jeskyní. Zde si koupíme vstupenku s vytištěným časem začátku prohlídky a odbočíme z naučné stezky po bílých šipkách ke vchodu do jeskyní. Prohlídka je možná pouze s průvodcem. Prohlídkový okruh vede horním a středním patrem jeskyní. Uvidíme zde krápníkov...
celý článek

Chebské muzeum

Chebské muzeum patří mezi nejstarší regionální muzea v České republice. Bylo otevřeno již roku 1874 a najdete ho v jednom z nejstarších měšťanských domů na rozlehlém chebském náměstí, který se jmenuje Pachelbelův dům.

Pachelbelův dům je velmi zachovalý dům, který má v českých dějinách své důležité místo. V roce 1634 zde totiž došlo ke krvavému mordu Albrechta z Valdštejna, který zde přenocoval. Jméno dům dostal po svém nejslavnějším majiteli, což byl evangelický purkmistr Alexandr Pachelbel, který však o tento honosný dům během třicetileté války přišel. Po mordu Albrechta z Valdštejn...
celý článek

Potrpíte si na design? Konvice SMEG KLF04 je jedna z nejhezčích, které na trhu objevíte. Kromě toho nabízí i spoustu moderních vychytávek a umožňuje variabilní nastavení teploty. Oproti konkurenčním produktům je možná trochu dražší, ale nejspíš vám vydrží doživotně.
celý článek

Kostel sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu najdete na Kostelním náměstí, které je situované nedaleko od severovýchodního rohu náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Původně byl postaven jako honosná trojlodní románská bazilika. Během své dlouhé existence byl však několikrát vyhořen, takže byl častokrát přestavován.Poslední velké úpravy kostela včetně zastřešení byly provedeny v roce 1864. Toto zastřešení bylo však silně poničeno roku 1945, kdy byl Cheb bombardován osvobozujícími vojsky. Poničená nebyla jenom střecha kostela, ale také mohutné věže kostela.
celý článek

Chebský hrad

Chebský hrad je jednou z nejvýznamnějších románských památek na našem území. K nejlépe dochovaným částem hradu patří především kaple, která je zasvěcená sv. Erhardovi a Uršule. Velmi zachovalá je rovněž Černá věž, která je součásti původního románského opevnění.

Z rozsáhlé barokní přestavby na citadelu se v areálu chebského hradu dochovaly cihlové mohutné hradby s kasematy, kde je k vidění stálá výstava chebského kamnářství. Zdejší kasematy jsou opravdovým evropským unikátem, který nechal vybudovat roku 1652 císař Ferdinand III. Od té doby byl Cheb významným pevnostním městem, což v ...
celý článek

V současné technologické době se jen málokterá ratolest věnuje ve volném čase čtení knih. Bohužel, často převažují tablety, počítače a chytré telefony. Přitom čtení se velice doporučuje, protože si dítě rozšiřuje slovní zásobu, zdokonaluje svou fantazii a zlepšuje také empatii. Dítě by se mělo s první knihou setkat už v útlém dětství, přičemž nevadí, že neumí číst. Vezměte do rukou knihu vy a každý večer svému dítěti předčítejte pohádky. S tímto rituálem kromě jiného naučíte svou ratolest naslouchat druhým, což je v dnešním světě velice vzácná vlastnost.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací