Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
2 522
výletů
o celkové délce 5 790 km
kde můžete zkusit najít 7 455 kešek
nebo koupit 7 152 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
6 915
dětských hřišť
z toho 6 577 venkovních
a 338 krytých heren
z toho nejvíce 1 635 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

La Putika

Pěkné dětské hřiště na zahrádce restaurace.

Zobrazit více informací
Pokud se chystáte na delší výlet v blízkosti vody, tak Vám doporučujeme ubytování Lipno. Naopak pokud se chystáte prozkoumat pohoří mohlo by se vám hodit ubytování Šumava, na kterém najdete i kouzelné chaty a chalupy.

Nejnovější články a tipy na výlety

Náš výlet do okolí Čáslavi začínáme v obci Žáky, ale stejně tak bychom ho mohli začít třeba v obci Tupadly. V obou obcích najdeme zámek a jsou zhruba stejně vzdálené od našeho výchozí bodu, kterým je rozcestí U Tupadel.

U Tupadel (silnice) vede zelená značka, po které půjdeme. Odbočíme do lesa a po pár metrech se dostáváme k prvnímu rybníku zvaný Trubný. Pokračujeme dále po značce. Cestou překonáváme několik mostků přes Hluboký potok až se dostáváme k dalšímu rybníku na trase a tím je rybník Jirsák. Na chvíli si zde můžeme odpočinout, pokochat se výhledem na chmelnice a pozorovat mí...
celý článek

Soběslav je historické město v Jihočeském kraji, necelých 20 km od Tábora. Město leží na soutoku Lužnice a Černovického potoka a má necelých 7 000 obyvatel.

Výlet začínáme u vlakového nádraží a jdeme po modré značce. Pokud bychom do Soběslavi přijeli autobusem, projdeme ještě historické centrum a připojíme se k modré značce později. Cesta vlakem i busem z Prahy trvá okolo 2 hodin. Značka nás vede kolem železniční trati, přes Park Zadražilka k rybníku Nový. Na severní straně k rybníku přiléhá mokřad. Kolem rybníku i mokřadu se řada stromů. Hladina rybníka Nový je částečně pokrytá plo...
celý článek

Městská památková zóna byla v Litovli vyhlášená v roce 1992. Zóna je tvořená historickým centrem města s centrálním čtvercovým náměstím, na které navazuje několik přilehlých ulic. Náměstí dominuje renesanční radnice v věží, kolem které se nachází několik patrových měšťanských domů. Mezi další cenné památky patří zbytky středověkého opevnění nebo kostel sv. Marka.

Na náměstí, naproti radniční věži, se nachází cenné sousoší sedmi svatých patronů od Václava Rendera z roku 1724, které upomíná na konec morové epidemie. Historicky cennou stavbou na náměstí je secesní budova Záložny z roku...
celý článek

Lavička Václava Havla je vzpomínkovým místem, které je věnované politikovi Václavu Havlovi. Najdete jej u Univerzity Tomáše Baťi ve Zlíně.

Vzpomínkové místo tvoří dvě křesla, která jsou spojená kulatým malým stolem, jehož středem prorůstá strom. Václav Havel, který se narodil v Praze, zanechal docela výraznou stopu rovněž ve Zlíně, kde roky působil jeho děda z matčiny strany, pan Hugo Vavrečka. Pan Hugo Vavrečka byl prvorepublikový diplomat spisovatel a jeden z nejbližších spolupracovníků podnikatele J. A. Bati. Ve Vavrečkově vile, kterou najdete ve čtvrti Mokrá, kluk Václav u dědy ...
celý článek

Město Litovel najdeme na střední Moravě asi 15 km severním směrem od krajského města Olomouc. Do města se pohodlně dostaneme jak vlakovou tak i autobusovou dopravou. Parkovací místa se nacházejí ve středu města na náměstí.

Na náměstí Přemysla Otakara, kousek od radnice, necháváme auto a pokračujeme do paku pěšky. Cesta je krátká a zanedlouho jsme v parku. Park, který v dnešní době nese jméno Smetanovy sady, byl pravděpodobně založený již v průběhu 14. století a měl přispívat ke zvýšení obranyschopnosti města proti útokům nepřátelských vojsk. Parkově upravené plochy kolem města byly ú...
celý článek

Barefoot boty – někdo je pokládá za předražené, téměř rukodělné boty, jiní na ně nedají dopustit a vlastně jiné už ani nenosí. Pravdou je, že přezutí z klasických konvenčních na barefoot ihned poznáte. Chvíli můžete mít pocit, že ztrácíte rovnováhu, ale to se jenom vaše tělo učí opět chodit – správně a zejména zdravěji. Velkým znalcem barefoot obuvi je Radek z Ecoblog. Tentokrát pro nás otestoval barefoot boty Be Lenka.
celý článek

Pravoslavný kostel v Kolíně patří mezi nejstarší památky města. Pochází z konce 13. století a najdete ho na ulici Kutnohorská.

Kostel je zasvěcen svatému Janu Křtiteli a jedná se o kulturní památku České republiky. Když do kostela vyjdete, tak zjistíte, že se jedná o jednolodní obdélný kostel s krásným pravoúhlým čtvercovým presbytářem. Nad presbytářem se původně tyčila hranolová chórová věž, která byla v 17. století snesená při barokní přestavbě. V západní části chrámu je barokní pravoúhlý vstupní portál s původními okázalými dubovými dveřmi. Nad dveřmi uvidíte barokní štít se dvěm...
celý článek

Koupaliště Panorama najdete v krajském městě ve Zlíně na ulici Okružní. Je to menší koupaliště, které se nachází na velkém zlínském sídlišti Jižní Svahy, Jelikož je koupaliště vybudované na kopci, je z něj krásný výhled na město, které je známé svou osobitou zástavbou, kterou vybudoval podnikatel Tomáš Baťa.

Koupaliště Panorama má atypické pozadí, jelikož je situované v sídlištní části Jižní Svahy. I když je koupaliště jedno z těch menších, tak má k dispozici vyhřívané venkovní bazény. Hlavní plavecký bazén měří dvacet pět metrů. Tento největší bazén areálu Panorama využijí zejména ...
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.