Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 832
výletů
o celkové délce 4 356 km
kde můžete zkusit najít 6 793 kešek
nebo koupit 5 210 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 985
dětských hřišť
z toho 5 654 venkovních
a 331 krytých heren
z toho nejvíce 1 547 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Rodinný park Amerika

Dvě hřiště pro děti, jedno venkovní cvičiště pro starší a dospělé, rybník (ten možná trochu nevýhodou u menších dětí, ale jinak je to moc pěkné), umělý kopec, blízkost ohrad s koňmi, pěkné cesty, amfiteátr s hledištěm, posezení. Moc pěkné místo pro děti i dospělé!

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Kostel svatého Bartoloměje v moravských Napajedlech najdete na Masarykově náměstí 213. Jedná se o největší kostel v městě, které je situované ve Zlínském kraji. Kostel svatého Bartoloměje byl postaven v letech 1710 až 1712. Nechal ho vystavět tehdejší vlivný a bohatý majitel napajedelského panství Adam Jáchym z Rotalu. Vysvěcen byl tento krásný barokní kostel až v roce 1741 a to olomouckým biskupem Jakubem Arnoštem.
celý článek

Sklepní uličky v Mutěnicích jsou vyhlášenou lokalitou v Jihomoravském kraji. Vinařská obec Mutěnice se nachází v okrese Hodonín. Vinařská tradice se v Mutěnicích dědí z otců na syny, takže téměř každý obyvatel obce má vlastní vinohrad a vinný sklep. Raritou Mutěnic je vyhlášená lokalita s téměř pěti sty vinnými sklepy v části vesnice zvané Búdy.
celý článek

Židovský hřbitov v Břeclavi najdete v okrajové části města u řeky Dyje. Hřbitov je volně přístupný veřejnosti a je v dobrém a zachovalém stavu. Židovský hřbitov v Břeclavi pochází ze 17. století a tvoří ho ještě obstojně zachovalá obřadní síň, domek hrobníka a ohrazení hřbitova. Celé ohrazení hřbitova se sestává z režného zdiva a krásně glazovaných poštorenských tvarovek. Celý areál byl v době komunismu v havarijním stavu, nicméně byl řádně opraven v devadesátých letech 20. století na náklady města Břeclav.
celý článek

Kostel Povýšení svatého Kříže v Lanžhotě najdete v samém centru jihomoravské obce, která hraničí se Slovenskou republikou. Lanžhotský kostel je hlavní dominantou obce, která si potrpí na bohaté lidové zvyky a tradice. Lanžhot má v současné době okolo 3 700 obyvatel a je situován do krásného kraje v povodí řeky Moravy a lužních lesů. Obec leží na místní řece Kyjovce na okraji nivy řeky Morava.
celý článek

Muzeum v Lanžhotě

Muzeum v Lanžhotě je krásnou ukázkou malého místního muzea, které tvoří převážně sbírky místních občanů.

Místní muzeum v Lanžhotě vzniklo v roce 1994 ze sbírek, které nashromáždili členové Muzejního a vlastivědného kroužku, který zde existuje již od roku 1959. V prvních letech bylo muzeum umístěno v bývalé hájence, která stála za katolickou farou. V roce 2003 bylo však umístěno do domu se světle zelenou fasádou na Kostické ulici, který zakoupilo Město Lanžhot. Tento lidový dům je chráněný památkovým úřadem a zachoval se v původním stavu, což je na celé budově to nejcennější. Když ve...
celý článek

Krytý bazén Hodonín najdete na okraji jihomoravského města směrem na Slovensko u hotelu Panon.

Krytý bazén Hodonín prošel v roce 2017 velkou rekonstrukcí, takže prakticky všechno je v areálu bazénu zcela nové. Krytý bazén se například může pochlubit nerezovým 25 metrovým plaveckým i dětským bazénem s masážními tryskami. Pro návštěvníky jsou zde k dispozici prostorné společné šatny na čipy s oddělenými sprchami. Bazénová hala má dva prostorné whirlpooly, krásnou terasu a bufet s výhledem do haly. V přízemní části pak najdete příjemný saunový svět s parní saunou, odpočinkovou infrasau...
celý článek

Farní kostel svatého Bartoloměje ve Vyšším Brodě najdete v centru jihočeské obce, která hraničí s Rakouskem. Pokud do Vyššího Brodu zavítáte, tak kostelní areál najdete na horním konci vyšebrodského náměstí, které se mírně táhne do kopce. Kostel je přístupný během ranní mše, které se konají pravidelně každou neděli od osmi hodin rána. Pokud však nestihnete ranní mši, tak se do kostela můžete podívat přes mříž v západním portále, který je stále otevřen. Hřbitov kostela je pak pro veřejnost přístupný každý den.
celý článek

Tento výlet začínáme na parkovišti (placené) v obci Prachov, která je vstupní branou do Prachovských skal. Vstup do Prachovských skal je v sezoně rovněž zpoplatněný, my se ale vydáme opačným směrem, do části, která není placená.

Z parkoviště se vydáme podél silnice zpět asi 350 metrů na rozcestí Prachov – okraj, kde ze silnice sejdeme a vyrazíme po modré TZ. Trasa vede po široké lesní cestě, která však bývá po delších či vydatných deštích značně rozbahněná. Pohodlnou chůzí téměř po rovině dojdeme asi po 1,5 kilometru na rozcestí Pod Přivýšinou, odkud pokračujeme stále po modré TZ sm...
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací