Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 873
výletů
o celkové délce 4 396 km
kde můžete zkusit najít 6 793 kešek
nebo koupit 5 275 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
6 004
dětských hřišť
z toho 5 673 venkovních
a 331 krytých heren
z toho nejvíce 1 556 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Tanzania Park

Vnitřní herna pro děti různých věkových kategorií s občerstvením a přebalovací místností pro nejmenší, nechybí WC. Děti od dvou let platí vstupné (119 Kč -199 Kč), dospělí neplatí. Občerstvení je dovoleno konzumovat jen zakoupené zde. K dispozici porostor pro pořádání oslav.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Kostel Vzkříšení Páně ve Slavkově u Brna najdete v centru města, které je od jihomoravské metropole vzdálené 23 kilometrů. Původní gotický kostel sv. Jakuba stával na zcela jiném místě. Původně to bylo jižně od rozšířeného zámeckého nároží, kde se nyní nachází zámecký park. Poté, co se v polovině 18. století částečně kostel sesunul a byl celý zbořen, byl na konci 18. století postaven zcela nový chrám, který najdete pod zámkem.
celý článek

Z Adamova do Babic

Ideální trasa, pokud si chceme udělat delší výšlap lesem, ale kvůli kočárku jsme omezeni jen na pevnější cesty. Výchozím nebo cílovým bodem jsou železniční zastávky Adamov a Babice nad Svitavou, odkud je bezproblémové vlakové spojení s Brnem.

Od železniční zastávky Adamov se vydáme po žluté značce, která nás bude provázet větší část cesty, přejdeme most přes Svitavu a začneme stoupat lesem. Stoupání je mírné a cesta je zpevněná, takže je bez větších problémů dobře sjízdná i s kočárkem. Brzy se nám naskytnou výhledy na město Adamov rozkládající se pod námi a okolní lesy. Cestou si mů...
celý článek

Písečník 94 je inspirační centrum provozované neziskovou organizací EkoCentrum Brno. Najdeme ho (jak jinak) na ulici Písečník kousek od nádraží Brno-Lesná, v místě bývalé nouzové kolonie. Ta vznikala od 20. let 20. století v bývalém písečném lomu a byla obývána zejména rodinami dělníků blízké Královopolské strojírny. Samotné centrum se nachází v původním domku ze 30. let 20. století, který je postupně šetrně rekonstruován.

Centrum Písečník 94 je tři odpoledne v týdnu (úterý, středa, čtvrtek 15 - 18.30) otevřeno pro veřejnost. Můžeme si zde prohlédnout a vyzkoušet řadu předmětů a vyb...
celý článek

Katolický kostel sv. Petra a Pavla v Podivíně najdete na hlavní cestě směrem do obce Lednice, kde stojí jeden z nejkrásnějších zámků v České republice. Protivín je sousední obcí, která v současnosti čítá něco málo přes 3000 obyvatel.

Jedná se o velmi významný kostel, jehož počátky jsou doloženy až do první poloviny 13. století. Původně to byl románský kostel a z této dávné doby pochází i krásný románský portál v severní zdi kostela. V průběhu staletí prošel podivinský kostel četnými stavebními úpravami. Věž kostela, která stojí v průčelí kostela, byla například válečnými událostmi v ...
celý článek

Výchozí bod procházky je snadno dostupný tramvají (zastávky Poříčí nebo Nemocnice Milosrdných bratří), odkud se napojíme na ulici Kamennou. Kousek od začátku budeme míjet klášter alžbětinek (v současnosti se zde nachází hospic) a dál nás ulice povede podél řeky pod Kamennou kolonií. Jde o dělnickou kolonii z 20. a 30. let 20. stol. v prostoru bývalého lomu a pokud nás neleká strmější kopec nahoru, určitě se odbočka k ní vyplatí. Procházka mezi malými domky s osobitým stylem (řadu z nich dnes obývají různí umělci) má neopakovatelnou atmosféru.

Za Kamennou kolonií už celá cesta vede p...
celý článek

Stezka začíná na Dobřichovské návsi, vede ze začátku do kopce, na konci vsi už po rovině k Pičhoře a lesíku. Pičhora je významné archeologické naleziště s nejbohatším germánským pohřebištěm v Čechách ze starší doby Římské. Dělníci zde roku 1896 při těžbě štěrku a písku objevili pohřebiště Markomanů, což byl germánský kmen, který se na počátku letopočtu usadil na území dnešního Česka, pod vedením vůdce Marobuda zde vybudovali mocnou říši.

Stezka měří 1,3 km (lze udělat 2 km okruh). Není bezbariérová (týká se však jen schodů pod kostelem, které je možno objet po silnici). Na 8 informa...
celý článek

Řecko nepochybně patří mezi středomořské perly. Omývají jej vody Egejského, Jónského nebo Středozemního moře. Jen na vás, zda se vydáte objevovat některý z nádherných ostrovů, nebo zůstanete na pevnině. Každé místo v Řecku má co nabídnout a dýchne na vás uvolněnou atmosférou středomoří, která ve vás zůstane ještě dlouho po návratu domů.
celý článek

Chystáte se na Slovensko a hledáte opravdu netradiční ubytování? Jste už unaveni z megalomanských hotelů a hledáte něco minimalistického v moderním střihu? V tom případě můžete vyzkoušet chatky TREE HOUSES, které jsou k dispozici teprve od konce roku 2019 a přinášejí nevídané ubytování přímo uprostřed lesa.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací