Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 852
výletů
o celkové délce 4 376 km
kde můžete zkusit najít 6 793 kešek
nebo koupit 5 234 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 996
dětských hřišť
z toho 5 665 venkovních
a 331 krytých heren
z toho nejvíce 1 555 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Tanzania Park

Vnitřní herna pro děti různých věkových kategorií s občerstvením a přebalovací místností pro nejmenší, nechybí WC. Děti od dvou let platí vstupné (119 Kč -199 Kč), dospělí neplatí. Občerstvení je dovoleno konzumovat jen zakoupené zde. K dispozici porostor pro pořádání oslav.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

U malých dětí většinou řešíme jiné věci než to, jestli je jejich batůžek správnou volbou. Neuvědomujeme si, že jim třeba i nechtěně můžeme chybným výběrem kazit držení těla a zakládat na bolest zad.
celý článek

Pravoslavný monastýr svatého mučedníka biskupa Gorazda najdete v malé obci Hrubé Vrbce. Monastýr má číslo popisné Hrubá Vrbka 194 a objevíte ho celkem snadno, protože Hrubá Vrbka je malá horňácká obec, která má pouze 636 obyvatel Monastýr je docela moderní a skromná budova, která je zasvěcena svatému mučedníkovi Gorazdovi, což obnovitel pravoslavné víry v českých a slovenských zemích. Gorazd byl zároveň český a moravsko-slezský biskup, který zahynul statečnou a mučednickou smrtí roku 1942.
celý článek

Památky Bohumína

Bohumín je město, které najdete na hranici Česka s Polskem. Je to město plné protikladů a kontrastů. Nejedná se o nikterak zajímavé a krásné město, ale přesto ve městě najdete několik pamětihodností a historických památek, které stojí za vidění.

Nejzajímavější stavbou města je zřejmě velký komplex současné budovy radnice. Celá radniční budova vznikala postupně jako soubor školních budov na konci 19. a počátku 20. století. Německé školy zde dobře a efektivně fungovaly až do roku 1940. Tehdejší německý starosta města rozhodl přestěhovat radnici z dosavadní radniční budovy na dnešním n...
celý článek

Kostely ve Zlíně

Zlín je krajské město, které je především moderním městem podle Baťova střihu. I zde však jsou k vidění sakrální stavby, které vám v tomto článku přiblížíme.

Začneme katolickým kostelem, který se jmenuje kostel svatého Filipa a Jakuba. Původní kostel pochází až z dob po husitských válkách, tedy z roku 1437. První kněz, který zde sloužil, byl Jan z Ostraty. Tehdy se psal rok 1446. Z dochovaných materiálů se rovněž ví, že zlínský katolický kostel dvakrát vyhořel a to v letech 1819 a 1849. Po požárech byl kostel vždy velmi rychle opraven. V současné době je jednou z dominant krajského m...
celý článek

V Buchlovicích není jenom nádherný barokní zámek a skvostná zámecká zahrada, ale také krásný kostel svatého Martina. Ten najdete jen pár desítek metrů od barokního zámku. Buchlovický kostel svatého Martina vznikl už ve 13. století. O vznik kostela se zasloužili místní zemani. Teprve od roku 1540 připadl kostel pod patronát majitelům buchlovského panství. Současná podoba kostela je raně barokní a pochází z let 1640 až 1643, kdy zde byl postaven právě barokní kostel na místě staršího.
celý článek

Díky partě skvělých muzikantů nejen na cimbál, kteří se dali v Praze dohromady, si teď čistokrevnou cimbálovou muziku máme možnost užít i v Praze. Cimbálka v Praze – to je Cimbálová muzika Vltava, která funguje pod vedením kapelníka a nadšeného hráče na cimbál a kontrabas, Petra Goryczky. Kapela hraje obvykle v sestavě čtyř až pěti muzikantů na cimbál, housle, kontrabas a violu. Repertoár je velice pestrý. Hlavní část tvoří známé lidové písně od Slovenska, přes Moravu až po Čechy. Potěší tedy každého „Čechoslováka“. Ale hudebníci umí zahrát i celou řadu dalších písní a zabrousit do jiných žánrů. Velice blízký jim je třeba folk.
celý článek

Mezi další významné památky Vítkovic patří zámek a místní noblesní radnice. Obě památky jsou navíc blízko od sebe.

Nejprve určitě navštivte zámek, což je vůbec nejstarší dochovanou budovou ve Vítkovicích. Jedná se o krásný empírový zámek s klasicistní fasádou. Byl postavený bohatými Rothschildy v letech 1846 až 1847. Bydleli v něm majitelé železáren a jeho ředitelé. V minulosti zde byla nádherná zimní zahrada, noblesní salon, prostorná jídelna, kuchyň, pracovna, luxusní pánský pokoj, salón pro dámy a malé pokoje pro služky. Zámek disponoval krásným vnitřním zařízením, které se však v...
celý článek

Pokud vás zajímají sakrální památky z červených cihel, tak určitě navštivte kostel sv. Pavla v Ostravě Vítkovicích.Jedná se o krásný novogotický kostel, který byl postaven v letech 1880 až 1886. Architektem kostela byl August Kirstein, který rovněž navrhl samostatně stojící zvonici, která byla navržena zároveň jako vodárenská věž. Stavbu iniciovaly a financovaly Vítkovické železárny, které byly v té době dobře solventním podnikem.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací