Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 324
výletů
o celkové délce 3 536 km
kde můžete zkusit najít 5 550 kešek
nebo koupit 3 514 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 735
dětských hřišť
z toho 5 408 venkovních
a 327 krytých heren
z toho nejvíce 1 496 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Sevastopolská

Překrásné veřejné barevné hřiště v klidném vnitrobloku před MŠ Bosonožská za paneláky na Sevastopolské. Bezpečný pogumovaný povrch připomínající lávové ostrůvky plné trampolin, tunelů či skluzavek v moři obklopeném dopravní cestou pro začínající kola a odrážedla s přechody. S odpočinkovými lavičkami se stolečky a nízkými lanovými prolezkami.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Hustopeče u Brna

Hustopeče u Brna se nacházejí v jihomoravském kraji mezi Brnem a Břeclaví. Jedná se o malebné historické město, které je obklopeno krásnými vinohrady. Prohlídku města začněte na hlavním náměstí, kde je největší dominantou města moderní kostel sv. Václava.

Tento kostel ze 16. století měl pohnuté dějiny. Za druhé světové války byl totiž značně poničen. Statika kostela byla však narušena, takže v roce 1961 se kostel zřítil a tehdejší vedení města se rozhodlo, aby byl kostel srovnán se zemí. Na jeho místě vyrostl v roce 1994 zcela nový kostel v moderním střihu. Další pěknou historickou...
celý článek

Start našeho výletu na východní část Broumovských stěn s nejvyšším bodem Božanovským špičákem byl na parkovišti v obci Slavný. Parkoviště je placené - cena za celodenní parkování auta byla 60 Kč a najdete tady i udržované toalety a malé hřiště pro děti. Po 300 m od parkoviště se dostáváme k rozcestníku, kde si můžete vybrat z mnoha turistických tras, my se vydali po žluté přes Zaječí rokli, která byla méně frekventovaná. Klesání střídalo stoupání a tak pořád dokola po úzké lesní pěšině obklopené skálami.

Prvním vyhlídkovým místem po cestě je Kamenná brána, ke které je třeba si zajít ...
celý článek

Vranovice

V jihomoravské obci Vranovice je k vidění hned několik zajímavých kulturních památek. Je to zejména barokní sakrální socha sv. Floriána, která byla postavena v roce 1798. Velmi zajímavá je pak neobvyklá kostnice, kterou najdete v ohradní zdi hřbitova ze 17 století. Jedná se o objekt, který je hoden vyfotografování. Dále si v obci můžete prohlédnout Boží muka z první poloviny 19. století a kapli ze začátku 19. století. Hlavní pamětihodností obce je však místní katolický kostel ze štíhlou věží Navštívení Panny Marie, který byl postaven v letech 1868 až 1870.

Obec Vranovice má přibližn...
celý článek

Čertova strouha

Dostaneme se sem po modré ze Špindlerova mlýna podél Bílého Labe. U Boudy u Bílého Labe se vydáme doleva, kousek po žluté a pak už začíná naučná stezka (abychom se sem dostali musíme projít údolím Bílého Labe 3,5 km).

Před 100 lety byly na říčce vybudované přepady a hráze jako protipovodňové opatření, dnes tvoří krásné vodopády. Malebným údolím vede naučná stezka seznamující s
hrazenářským dílem. První atrakcí je vodopád na Čertově potoce, pod vodopádem odpočíváme na plotnách. Na potoce je několik vodopádů, ale tento je nej. Poté pokračujeme proti proudu potoka. Ke konci je mal...
celý článek

Dneska rozhodně nudit nebudeme, na trase je spousty zajímavostí, je pořád na co koukat, krajina se mění a vůbec vám nepřijde, že máte v nohách tolik km. Autem vyjedeme na vrchol Kozákova a zde zaparkujeme. Rozmyslete si však, jestli chcete jako my končit výlet ne zrovna jednoduchým výstupem, je možné začít okruh z jiného bodu na okruhu.

Kozákov se svými 744 m je nejvyšší horou Českého ráje, na vrcholu stojí rozhledna, ze které je daleký výhled (na Český ráj, Horní Pojizeří, Krkonoše, Jizerské hory, Ještědský hřbet, Lužické hory, České středohoří i Orlické hory). Kozákov je také znám ...
celý článek

Národní přírodní památka Váté písky se nacházejí podél železniční trati mezi vlakovými stanicemi Rohatec-Kolonie a Bzenec-Přívoz. Výlet můžete začít v jihomoravské obci Rohatec. V Rohatci přejdete přes železniční přejezd a dáte se do lesa, kde na vás už bude čekat lesní cesta. Půjdete po lesní cestě a dostanete se až k Vátým pískům. Cesta přes les k Vátým pískům je dlouhá zhruba 9,5 kilometrů.

Váté písky jsou kolem železniční trati. Je to de facto pruh, který je široký až 60 metrů a dlouhý 5,5 kilometrů, celková plocha je pak 94,56 ha. Po celé délce je lemovaná vzrostlými borovicemi...
celý článek

Ať už jste vášnivá turistka, trávíte veškerý volný čas na zahradě, nebo jen ráda chodíte na procházky městem či po parku, pro jarní i podzimní měsíce je ideální mít ve skříni kvalitní dámskou outdoorovou bundu. Ostatně, užijete ji také během chladnějších letních dní, nebo při dovolené horách. Dámské jarní a podzimní bundy jsou nejen praktické, ale díky velké nabídce designů také skvěle vypadají. Z mnoha střihů a barev si vybere každá zákaznice.
celý článek

Bazén už má dnes na zahradě kdekdo, aktuálně však do Česka míří nový trend – trampolíny. Najdou si místo i na vaší zahradě? Věřte, že je ocení nejen děti. Možná se nakonec s nadšením budete střídat a budete si říkat, proč jste si ji nepořídili dřív.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací