Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
2 761
výletů
o celkové délce 6 438 km
kde můžete zkusit najít 9 308 kešek
nebo koupit 7 762 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
7 513
dětských hřišť
z toho 7 173 venkovních
a 340 krytých heren
z toho nejvíce 1 682 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Lidická

Velké hřiště v klidné části obce

Zobrazit více informací
Pokud se chystáte na delší výlet v blízkosti vody, tak Vám doporučujeme ubytování Lipno. Naopak pokud se chystáte prozkoumat pohoří mohlo by se vám hodit ubytování Šumava, na kterém najdete i kouzelné chaty a chalupy.

Nejnovější články a tipy na výlety

Kostel sv. Prokopa v Lošticích najdeme v blízkosti centra obce. Přijet přímo k němu je možné autem a parkovat na parkovišti, nebo pěšky od autobusové zastávky. První historická zmínka o kostele pochází již z roku 1396, avšak původně zde stával románský kostelík, což dokládají fragmenty presbytáře nalezené při obnově fasády v roce 1994. Během 16. století byl kostel rozšířen. Na přelomu 17. a 18. století byla provedena velká barokní přestavba a kostel byl rozšířen do dnešní podoby s věží vestavěnou do čelní strany.
celý článek

Nedaleko obce Horšovský Týn se nachází vesnice Horšov a v ní areál školního statku střední odborné školy a středního odborného učiliště. V minulosti se zda nacházela zámecká lovecká obora. Zde začíná naučná stezka oborou s 5 informačními tabulemi z oblasti místní historie, fauny a flóry. Stezka byla vybudována pedagogy a studenty této školy v rámci projektu "Škola pro praktický život".

Nejzajímavější zastávkou stezky je letohrádek Annaburg. Byl postaven kolem poloviny 18. století hrabětem Františkem Norbertem Trauttmansdorffem jako odpočinkové místo. Jedná se osmiboký rokokový glori...
celý článek

Otevřená zahrada je vzdělávací a poradenské pracoviště provozované Nadací Partnerství. Probíhají zde výukové programy pro školy, různé komerční i veřejné akce, výstavy, workshopy, odborné semináře i komentované prohlídky zahrady a pasivní budovy využívající moderní technologie. Kromě toho je to ale také příjemné místo v centru města, kde lze strávit spoustu času s dětmi.

Zahrada je rozdělena na dvě části - přírodní Boromejskou zahradu a výukovou zahradu čtyř živlů. Boromejská zahrada je obnovená původní klášterní zahrada, která se zde dříve nacházela. Sestry Boromejky zde provozovaly...
celý článek

Křížový kopec se nachází na jižní straně města a je velmi dobře dostupný od autobusového i vlakového nádraží (jezdí sem přímé vlaky z Brna), před kterým je i parkoviště. Na kopci se v pěkném prostředí lesoparku ukrývá kaple sv. Rocha, vršek kopce byl před několika lety nově osázen a byla zde vybudována relaxační zóna.

Od nádraží se vydáváme ulicí Vinařskou, přecházíme ulici Kpt. Jaroše a začínáme stoupat kaštanovou alejí nahoru do kopce. Po chvíli už míjíme kapli sv. Rocha, která byla postavena v 17. století v souvislosti s epidemií moru - dnešní novorománská podoba je z počátku 20. ...
celý článek

Kostel sv. Václava stojí v Brumově-Bylnici kousíček od hlavní silnice, která vede z Valašských Klobouk k hranicím ze Slovenskou republikou. Obec na samém východě naší vlasti je obklopena krásnou panenskou přírodu, která je tolik typická pro tuhle příhraniční oblast, kde je jen málo velkých měst a průmyslu. Kostel sv. Václava je výrazná sakrální stavba středověkého původu, situovaná nad historickým jádrem příhraničního města, které má v současné době okolo 5 500 obyvatel.
celý článek

Pulčín je zaniklý hrad ležící severně od obce Pulčín u Francovy Lhoty v okrese Vsetín. Jeho zbytky jsou dnes chráněny jako kulturní památka. K místu se dostanete po červené a modré turistické značce z obce Pulčín, kde je i parkoviště.

Hrad stával v severovýchodní části bradla Pulčínských skal asi 400 metrů jihozápadním směrem od vrcholu Hradisko a 1 km severně od obce Pulčín. Výstavba hradu byla asi zahájena někdy na konci 13. století. Jeho vznik pravděpodobně souvisel se vznikem drobných sídel manské šlechty. Avšak podle archeologických nálezů většina nalezené keramiky pochází až z...
celý článek

Nemusíte se zrovna plahočit na vrcholek v Alpách. Láhev s vodou je dobré přibalit i na vycházku s dětmi. Pitný režim je extrémně důležitý a obzvlášť při fyzických aktivitách, mezi něž patří i chůze, prostě máte žízeň. Do jaké láhve si pití vzít? Zapomeňte na klasické PET láhve.
celý článek

Dnes je velmi populární nechat si jídlo dovézt. Jak ale vybrat spolehlivou firmu, která vám jídlo doručí, když je tolik rozvozových firem? Poradíme vám. Pokud si objednáváte jídlo, patrně hledáte nabídku na internetu. Vyberte si tedy takový katalog, jež je opravdu přehledný. Například stránky Jidlo.cz nabízí široký výběr restaurací na jednom místě. Dozvíte se, jaké restaurace jsou ve vašem městě.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro obě hlavní platformy Android a iPhone. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. A navíc umí také zobrazovat živou mapu výletů. Více můžete najít zde.

Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.