Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

Máme tu pro Vás celkem
3 206
výletů
o celkové délce 6 770 km
kde můžete zkusit najít 10 057 kešek
nebo koupit 26 078 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
7 873
dětských hřišť
z toho 7 535 venkovních
a 338 krytých heren
z toho nejvíce 1 693 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Bezručovy sady

Dětské hřiště v parku

Zobrazit více informací
Už jste si vybrali místo pro další výlet, ale ještě nemáte vybrané ubytování? Na Hauzi si zaručeně vyberete chatu či penzion dle Vašich představ. Dovolená v Čechách je dobrý nápad v letním i zimním období!

Nejnovější články a tipy na výlety

Východní Morava je nádherný kraj lesů, úrodných polí a krásných kopců. Je to bohatý kraj, kde je hodně menších tradičních obcí, malých vesnic a pitoreskních pohledů na úžasnou krajinu. Jedno takové místo můžete prozkoumat pěšky nebo na kole. Jedná se o nenáročný výlet mezi moravskými obcemi Šumice a Rudice. Na kole či pěšky je to čtyři kilometry, tam a zpět tedy osm. Pojedete po vcelku nové cyklostezce, která vede pěknou okolní krajinou. Po cyklostezce je několik pěkných zastavení, kde si můžete sednout na lavičku a kochat se místní přírodou.
celý článek

Kostel v Bánově

Po Třech křížích je další památkou moravského Bánova katolický kostel sv. Martina, který najdete v samém středu obce. Jedná se o jednolodní kostel, který je ukončen kněžištěm. Chrám ze 17. století má čtyřbokou věž a byl postaven v barokním slohu. Nynější podobu obdržel kostel rozsáhlou stavební přestavbou v letech 1786 až 1787. V té době byla přestavěna kruchta a byly zazděny boční vchody. Další stavební prvky v podobě opěrných pilířů dostal kostel v 19. století.
celý článek

Moravská obec Bánov je situovaná v malé lež krásné kotlince v podhůří Bílých Karpat u hranice ze Slovenskou republikou.V obci Bánov je několik zajímavých turistických památek a zajímavostí. Nejprve však pár slov o historii této obce, jež byla poprvé zmíněna už v roce 1091. V té době zde totiž pobýval budoucí český král Břetislav druhý. Název obce byl však odvozen od osobního jména Bán, což v maďarském jazyce znamená "pán“, takže jeho plný význam byl "Bánův majetek".
celý článek

Dalším slováckým kostelem, který si představíme je katolický kostel v obci Nezdenice, která je kousek od Bojkovic. Kostel v Nezdenicích je významný, protože v minulosti zde stával dřevěný kostelík, který se datuje z konce 14. století. Na jeho místa pak vznikl kamenný kostel, který je dodnes dominantou této slovácké obce. Kostel patří pod děkanát Uherský Brod a olomoucké diecézi.
celý článek

Taková deka je opravdu nedoceněným kouskem vybavení. Alespoň jedna by měla být v každé domácnosti. A pokud se chcete zahřát, je určitě důležité vědět, kdy deku použít. Deka je také praktickým společníkem vašeho dítěte od kolébky až po školní věk. Kdy využijete deku a kdy si právě díky ní dokážete snáze vykouzlit pocit pohodlí a jistoty?
celý článek

Technicky nenáročná trasa i pro začínající cyklisty, téměř celá cesta vede po cyklostezce mimo komunikace a je zde minimální převýšení. Chybí tady ale větší množství stromů, tak počítejte se sluncem, případně větrem.

Začátek v Židlochovicích je komplikovanější, musí se projet po silnici ulicí Masarykovou (nahoře na náměstí u radnice doleva) a přejet silnici na Blučinu, kde začíná cyklostezka. Dál už jedeme po rovině podél řeky Litavy, přejedeme ji (u mostu se v sezóně nachází oblíbené Občerstvení u Knedlíka s pískovištěm pro děti) a pokračujeme po druhém břehu. V jednu chvíli odbočuj...
celý článek

Nenáročný výlet vhodný i pro malé cyklisty po cyklostezce bez jakéhokoliv převýšení. Trasa (v mapě značená jako součást cyklotras Eurovelo 9 nebo Greenway Krakov-Morava-Vídeň) začíná u vlakového nádraží v Židlochovicích, kde je i parkoviště. První část vede po malé silničce lemované stromy, pokud nejedete na kole, dá se jít i po hrázi řeky Svratky. Až po mokřad jde o hezkou procházku i pro pěší a pro kočárky. U mokřadu najdete posezení a stojan s pumpičkou a nářadím, jedinou nevýhodou je, že zde zatím není žádný stín.
celý článek

Máte nadváhu nebo jste už dokonce obézní a chtěli byste si sestavit redukční jídelníček, který by vám pomohl citelně zhubnout? Pak byste si měli uvědomit, že nemáte-li adekvátní vědomosti týkající se dietního stravování, nemusí se vám to podařit. Jídelníček, který pracuje pouze s omezením celkového množství přijímané potravy, případně s tím, že jsou z něj vynechány některé druhy vysoce kalorických pokrmů, zkrátka ještě k úspěchu vést nemusí.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro obě hlavní platformy Android a iPhone. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. A navíc umí také zobrazovat živou mapu výletů. Více můžete najít zde.

Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Facebook:

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.