Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

Máme tu pro Vás celkem
3 336
výletů
o celkové délce 6 981 km
kde můžete zkusit najít 10 057 kešek
nebo koupit 26 884 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
7 874
dětských hřišť
z toho 7 535 venkovních
a 339 krytých heren
z toho nejvíce 1 693 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Bezručovy sady

Dětské hřiště v parku

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Pohádková stezka je jednou z několika v posledních letech vybudovaných naučných stezek vedoucích okolím Hlinska. Na mapy.cz je stezka značena souběžně se žlutou turistickou značkou z centra města od památkové rezervace lidové architektury Betlém, naučné tabule však začínají až za budovou běžeckého lyžařského areálu na Ratajích.

Tady už stezka opouští městskou zástavbu a vede kolem zahrádkářské osady do lesíka k rozcestí Ratajské rybníky, odtud pokračuje ještě kousek po zelené turistické značce a končí před odbočkou k rybníkům. Ty jsou velmi malebné a byla by škoda se k nim nepodívat....
celý článek

Naučná stezka Vápenná pec - Razová se nachází u moravské obce Razová v bezprostřední blízkosti velkého vodního díla Slezská Harta. Naučná stezka Vápenná pec Razová není dlouhá ani nikterak náročná. Zvládne ji každý. Ujdete zhruba tři kilometry a půjdete pořád po rovině. Zajímavostí celé naučné trasy je historická Vápenná pec, která je však ukryta v lese a naučná stezka k ní kupodivu přímo nevede. V historické vápenné peci se v minulosti pálilo vápno.
celý článek

Cestování je neodmyslitelnou součástí životního stylu mnoha lidí, ale když se rozhodnou pro dítě, cestovatelská vášeň může jít na delší dobu stranou. Přitom k tomu není důvod - až do 28. týdne těhotenství lze létat bez jakýchkoliv obav. V rozmezí 28. a 36. týdne těhotenství vás prakticky žádná letecká společnost neodmítne, ale pravděpodobně budete muset doložit lékařské osvědčení o způsobilosti let bez potíží absolvovat. Ovšem pozor – očekáváte-li druhé nebo další dítě, raději počítejte s limitem kolem 28. týdne.
celý článek

Dnes můžeme najít, co se týče solárního pohonu mnoho druhů elektroniky i jiných spotřebičů, které denně používáme při běžném životě. Možná máte venkovní světla na solární pohon, možná máte dobíjecí stanici, která se dá dobít pomocí solárního dobíjení. Vždy jde o důmyslná zařízení šetrná k přírodě. To platí i v případě, že se podíváme na solární hodinky.
celý článek

Dům přírody Třeboňska je návštěvnické středisko chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace Třeboňsko a sídlí v centru Třeboně v prostorách zámku. Vchod je z parku vedle vstupu na nádvoří a nachází se před ním dřevěný vodní prvek znázorňující přirozenou, meandrující řeku a řeku upravenou lidskou činností do rovného koryta. Informace o otvírací době a vstupném najdete na webových stránkách www.dumprirody.cz/dum-prirody-trebonska/oteviraci-doba.

V návštěvnickém středisku najdete spoustu mapek a informačních materiálů vztahujících se k okolní přírodě, turistickým zajímavostem a ch...
celý článek

Vodní nádrž Slezská Harta vám poskytuje možnost prorážet její modrou hladinu na replice staré lodi Santa Maria nebo v moderní elektrolodi jménem Harta. Vyhlídková loď vám poskytne okružní plavbu po celé vodní nádrži. K dispozici je loď Santa Maria, která má velmi zkušeného a ostříleného kapitána, který vás zaveze nejenom na zajímavá místa nádrže, ale také vám ukáže malebné zátoky. Během plavby se dozvíte o dějinách nádrže a o okolních vesnicích, kterých se výstavba velkého vodního díla dotkla.
celý článek

Tyto lázně se nacházejí v Hradci Králové. Zázemí není moc velké; je zde malý kiosek, automaty a pár židliček se stoly. Komplex lázní nabízí velký plavecký bazén a zážitkovou část aquacentra, propojeno chodbou, takže návštěvníci tak mohou využít služeb celého areálu. V letních měsících se dá volně procházet ještě i na Slunnou loučku, která sousedí s plaveckým bazénem a neplatíte nic navíc.

Bazén - je dlouhý padesát metrů a je zde několik drah. Teplota vody v plaveckém bazéně je 26°C. Aquacentrum - nabízí jeden dlouhý tobogán, který měří 82 metrů a je obohacen světelnými efekty a pár...
celý článek

Nový zámek v Kostelci nad Orlicí byl postaven v první polovině 19. století v empírovém stylu a patří rodině Kinských. Na zámku můžete navštívit expozici Život v biedermeieru, výstavy výtvarného umění v galerii nebo muzejní expozici věnující se historii města, konají se zde také různé koncerty a festivaly. Podrobnosti najdete na webových stránkách www.zamekkostelecno.cz.

Za návštěvu ale stojí i samotný zámecký park. Je významný zejména z ornitologického a dendrologického hlediska a byl vyhlášen přírodní rezervací. Hlavní vchod je z ulice Komenského, kde se nachází i parkoviště, do par...
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro obě hlavní platformy Android a iPhone. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. A navíc umí také zobrazovat živou mapu výletů. Více můžete najít zde.

Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Facebook:

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.