Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
2 048
výletů
o celkové délce 4 778 km
kde můžete zkusit najít 6 824 kešek
nebo koupit 5 653 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
6 137
dětských hřišť
z toho 5 804 venkovních
a 333 krytých heren
z toho nejvíce 1 572 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Duhové hřiště u ISŠ

Krásné hřiště s jemným pískem a plno zábavy. Skluzavky, prolézačky, pro malé i větší děti.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Tato trasa je součástí Cinibulkovy cesty, na které shlédneme to nejhezčí z okolí Mšena, celý okruh má 9 km, tato naše varianta je mnohem kratší a je vhodná pro děti, i když je potřeba určitě více rukou, dále se dozvíte proč.

Jdeme od rozcestí Na Rovinách (nacházející se za Romanovem, tam lze i zaparkovat je tam plácek tak na cca 5 aut) po zelené severním směrem. Po chvilce narazíme na žlutou a pokračujeme po žluté severním směrem, přejdeme silnici a po několika metrech začíná malé skalní bludiště s názvem Bludiště (je součástí Cinibulkovy cesty). Scházíme dolů a procházíme skalami po...
celý článek

Dnešní den navštívíme Naučnou stezku Živá mrtvá Mumlava. Její začátek je v blízkosti mumlavského vodopádů - před Mumlavskou boudou a končí u rozcestí Krakonošova snídaně. Celou cestou nás provází modrá turistická trasa, vedoucí po lesní asfaltové cestě, která mírně stoupá na pravém břehu potoka Mumlava. Po celou dobu je cesta bezbariérová a vhodná jako procházka pro rodiny s kočárkem.K místu je možné přijet autem - parkování na velkém centrálním parkovišti, odtud do lesa cesta trvá asi 15 minut nebo autobusem - zastávka autobusové nádraží.
celý článek

Liščí naučná stezka v Harrachově je určena pro všechny děti. Zvládnout se dá i s terénějším kočárkem. Začíná v lese u Harrachova. Je možné po ní jít z opačného směru (od muzea hornictví). Cesta je zpevněná z velkých kamenů. K místu se dostanete autem - parkování na velkém centrálním parkovišti, nebo pak pěšky od autobusové zastávky.

Tato dětská naučná stezka má dohromady 8 zastavení, její celkové převýšení je 10 metrů a dlouhá je pouhých 100 metrů. Dostanete se k ní po modré turistické trase z Harrachova, která déle pokračuje po zpevněné asfaltové cestě k Mumlavským vodopádům. Na ce...
celý článek

Poutní kostel v Provodově leží ve strmém kopci v obci Provodov. Jedná se katolický kostel Panny Marie Sněžné, který byl postaven v 18. století. Jedná se o malebné místo, které můžete spojit s rodinným turistickým výletem. První písemné zmínky o malebném poutním místě Provodov jsou z počátku 18. století. Kostel se nachází na místě, které se jmenuje "Na malenisku". Poutní místo bylo založené kvůli prameni zdravé vody, který se zde podle legendy ukázal ve snu bohabojné paní Anně Vlaštovicové, což byla choť místního mlynáře Pavla Vlaštovici.
celý článek

Klicperovo divadlo najdeme na ulici Dlouhá ve městě Hradec Králové severním směrem od historického centra města. Malé parkoviště se nachází přímo u divadla, ale doporučuji spíše zaparkovat na Velkém náměstí, kde je větší parkovací kapacita.

Městské divadlo je pojmenováno podle dramatika Václava Klimenta Klicpera. Během své existence získalo 4x ocenění Divadlo roku. Pořádá divadelní festivaly Čekání na Václava a Divadlo evropských regionů a je také známé svou snahou po inovacích a progresivní režii. Velmi dlouho dobu zde také působil známý, kontroverzní, ale velmi uznávaný režisér Vla...
celý článek

Proč odesílat balík do Polska? V zemi našich sousedů žije více než 38 milionů obyvatel. Jde o poměrně velký trh s velkým exportním potenciálem. Polsko je dost často jednou z prvních zemí, kam podnikatelé z České a Slovenské republiky rozšiřují své aktivity. Nicméně je potřeba počítat s určitými rozdíly v obou zemích. Teď se podíváme, v čem je místní podnikání jiné a jak vstoupit na zdejší trh.
celý článek

V dnešní překotné době, kdy na silnicích i chodnících panuje velmi čilý ruch, a to zejména ve městech, je zapotřebí klást vyšší důraz na bezpečnost chodců. V momentě, kdy se vydáte ven, měli byste být nejen automaticky opatrní, ale zároveň je praktické aktivně udělat něco pro svoji bezpečnost. V některých případech je to dokonce nařízené právními předpisy. Velmi nápomocným a žádaným doplňkem jsou reflexní prvky, například v podobě pásek.
celý článek

„Po rozvodu jsem se od manžela dozvěděla, že na vypořádání společného jmění nemám nárok, protože rodinu živil on a já jsem byla na mateřské dovolené se dvěma dětmi.“ Toto není v rozvodové praxi rozhodně výjimkou, přitom se zákonnou úpravou vypořádání společného jmění manželů obsaženou v občanském zákoníku je v zásadním rozporu. Na co tedy mají manželé při vypořádání SJM nárok? Hraje při rozdělení majetku opravdu roli to, který z manželů za trvání manželství vydělával více peněz a který se staral o děti?
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací