Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 098
výletů
o celkové délce 2 906 km
kde můžete zkusit najít 4 517 kešek
nebo koupit 2 951 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 304
dětských hřišť
z toho 4 985 venkovních
a 319 krytých heren
z toho nejvíce 1 289 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Dolní louky

Nádherné fitness a dětské hřiště v Kníničkách nedaleko cyklostezky u Svratky s venkovní horolezeckou stěnou a petangovými placky.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Co vlastně lidé od plotu nejčastěji očekávají? Plní roli ochrannou, to znamená, že chrání majitele i jeho majetek před krádeží, ale také zajišťuje pro majitele dostatek soukromí. Dále chtějí lidé od oplocení dlouhou životnost a minimální údržbu. V neposlední řadě patří mezi hlavní požadavky také stylový design. Jak to všechno skloubit, aby vás plot nestál závratné sumy? Zlatou střední cestu k uspokojení všech požadavků představují betonové ploty.
celý článek

K této památce, která je z doby Velkomoravské říše, si můžete udělat výlet na kole. Výlet na jízdním kole můžete absolvovat z Hodonína, což je k archeologickému nalezišti v Mikulčicích zhruba 9 kilometrů. Cesta do Mikulčic je po rovině, takže výlet na kole zvládnete i s malými dětmi. Samotná památka v Mikulčicích nadchne všechny zájemce o Velkomoravskou říši. Na jednom území zde najdete velké množství hrobů, knížecí palác a dvanáct kostelů.
celý článek

Chcete se zbavit nepotřebných věcí, které by někdo ještě mohl využít? Není nic jednoduššího, než vložit inzerát na internet a čekat, až se ozvou první zájemci. Základem úspěchu je však volba toho správného portálu, kde svou nabídku zveřejníte. A právě proto přinášíme tento článek, který vám předá inspiraci na inzertní web.
celý článek

K Masarykovu muzeu v Hodoníně můžete přijet autem. Muzeum se nachází pár desítek metrů za secesní hodonínskou radnicí v budově barokního zámečku na Zámeckém náměstí.

Prohlídka muzea vám zabere zhruba hodinka času. Během prohlídky s průvodcem si můžete prohlédnout věci a předměty, které se nějakým způsobem vztahují k Masarykovi nebo k osobám jeho rodiny. Za zmínku stojí kupříkladu kovadlina z kovárny A. Beneše v nedalekém Čejči, kde se Tomáš Masaryk učil poctivému kovářskému řemeslu. Dále je zde k vidění klobouk, který byl součástí Masarykovy slavnostní poslanecké uniformy nebo repli...
celý článek

K muzeu nafty či přesněji k Muzeu naftového dobývaní a geologie v Hodoníně se nejlépe dostanete autem nebo vlakem. Muzeum nafty najdete hned za hodonínským vlakovým nádražím. Raritou je, že to jediné muzeum tohoto druhu na našem území.

Muzeum naftového dobývaní a geologie představuje zajímavou expozici naftového podnikání na území České a Slovenské republiky. Prohlédnout si zde můžete různé fotografie z těžbě ropy v okolí města Hodonína. Zdejšímu dobývaní ropy a zemního plynu je přesně sto let. Pro děti může být zajímavá ta expozice muzea, ve které najdete menší stroje a nástroje, k...
celý článek

K Autodromu Brno vyrazíme na kole z obce Ostrovačice. Po silnici 3842 to je necelých 5 kilometrů, přičemž poslední úsek vede lesem. Kousíček od hlavního vstupu do Autodromu Brno se pak nachází golfové hřiště Autodrom Brno, které je v provozu od dubna do října od 8 hodiny do setmění.

Autodrom Brno je špičkovým okruhem, na kterém se každoročně jezdí Mistrovství světa silničních motocyklů a Mistrovství světa Superbike. Kromě těchto špičkových mezinárodních soutěží se zde také pravidelně pořádají akce pro veřejnost. Jsou to především Dny otevřené dráhy, in-line bruslení, zajímavé cyklis...
celý článek

Kousíček od Hranic na Moravě se nachází oblast na pomezí devonských vápenců a kulmských břidlic a drobů s unikátními krasovými jevy a vzácnou květenou - národní přírodní rezervace Hůrka u Hranic na Moravě. Rezervace byla deklarována v roce 1952 a stojí určitě za pěkný výlet.

Po červené turistické značce vede celou rezervací zajímavá naučná stezka Národní přírodní rezervace Hůrka. Největším lákadlem na naučné stezce je Hranická propast s jezírkem, která je zajištěna bezpečným plotem. Naučná stezka začíná na jihozápadním okraji rezervace - u vlakové stanice „Teplice nad Bečvou“ a končí...
celý článek

K rodnému domu J.G.Mendela, což byl zakladatel nauky o dědičnosti, dojedete autem. Dům J. G. Mendela se nachází v obci Vražné, což je malá moravská obec mezi Suchdolem nad Odrou a Bělotínem. V rodném domě Johanna Gregora Mendela najdete stálou expozicí, která prezentuje život a dílo slavného přírodovědce, který se zde roku 1822 narodil. Mendel Johann Gregor byl významný přírodovědec a biolog. Byl zakladatelem nauky o dědičnosti. Na svůj objev přišel při křížení rostlin. Rozpoznal totiž důležité zákonitosti ve výskytu znaků u kříženců, především na hrachu.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací