Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 165
výletů
o celkové délce 3 072 km
kde můžete zkusit najít 4 901 kešek
nebo koupit 3 104 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 338
dětských hřišť
z toho 5 013 venkovních
a 325 krytých heren
z toho nejvíce 1 297 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Roztoky u Křivoklátu

Nové dřevěné hřiště v obci Roztoky u Křivoklátu, u kterého je také malé fotbalové hřiště.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Vysočina je oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem. Jedním z důvodů je, že se v Novém Městě na Moravě se pořádá Světový pohár v Biatlonu, ale také je to samozřejmě díky ideálním podmínkám a krásné přírodě. Na některých místech Vysočiny často vydrží sníh déle než jinde v okolí. Část Žďárských vrchů je považována díky nadmořské výšce téměř za hory. Využijte proto ještě posledního sněhu a vyrazte si užít volno s rodinou či přáteli.
celý článek

Předsíň bývala vždy takovou Popelkou – zejména pokud jde o osvětlení. A přitom děláme chybu. Je to místo, kde než vyrazíme z domova, naposled spočineme očima na svém obrazu v zrcadle a ověříme si, jestli je vše, jak má být. A bez pořádného světla to nejde.
celý článek

Procházku po Ústí nad Labem můžete absolvovat pěšky nebo na kole. Tohle krajské město sice nepatří k nejkrásnějších městům naší republiky, ale má rovněž své taje a kouzla.

Ústí nad Labem je v pořadí deváté největší město v České republice. Město leží kousíček od německých hranic a zhruba 100 kilometrů severně od Prahy. Ústí nad Labem leží v krásném a malebném údolí řeky Labe, která zde protéká Českým středohořím. Krása místní zvlněné krajiny a historických památek už od konce 18. století láká spisovatele a umělce a poskytuje jim dostatečnou inspiraci k umělecké tvorbě. Několikrát s...
celý článek

Tato křížová cesta moderního člověka, jak bývá také tvůrci nazývána, se nachází na východním okraji města Písku v Píseckých horách. Její začátek je na rozcestí U Vodáka, vede po modré turistické značce malebnými píseckými lesy až na Vyhlídku píseckých lesníků nedaleko vrcholu kopce Jarník. Je dlouhá cca 1,5 kilometru a najdeme na ní 14 zastavení. Každé zastavení je charakterizováno mohutným blokem kamene, ke kterému je připevněna kovová obruč s názvem bolesti a čočka rubínového skla, připomínající kapku krve.

Celý projekt, jehož autoři jsou studenti Obchodní akademie a Jazykové škol...
celý článek

Tuto krátkou naučnou stezku najdeme na východním okraji Písku, na kraji lesů Píseckých hor. Pro přístup je nejlepší dojet autem na rozcestí U Vodáka, kde je parkoviště, nebo sem dojít z centra města po červené turistické značce.

Z parkoviště se vydáváme po asfaltové silnici směrem k rybníku Beran, za kterým odbočíme do leva a pokračujeme po silnici dalších cca 300 metrů až do míst, kde se louka po levé straně cesty mění v les. Zde odbočíme polní pěšinou k obůrce, ve které žijí mufloni a daňci. Kousek odtud je vystavěna dřevěná mini rozhledna, ze které můžeme při zahlédnout pasoucí s...
celý článek

Podolský most

Tuto architektonicky zajímavou stavbu nalezneme nedaleko obce Podolí I. v jižních Čechách, na silnici spojující pravý břeh Vltavy u vesnice Podolsko a levým břehem Vltavy u vesnice Temešvár. Tento majestátní most vede nad vodami Vltavy, které jsou zde již ovlivněny vzdutím Orlické přehrady.

Most byl otevřen roku 1942, tehdy nesl název most Klementa Gottwalda. Jedná se o železobetonovou konstrukci, která vyrostla vedle starého řetězového mostu, jež oba břehy spojoval od roku 1848. V souvislosti s výstavbou Orlické přehrady byl původní řetězový most rozebrán a přemístěn nad řeku Lužnic...
celý článek

Tuto stezku najdeme nedaleko obce Dolní Cerekev u Jihlavy, asi 2 km západně od kostela sv. Máří Magdaleny v centru obce. K východišti naučné stezky nás dovede modrá turistická značka. Začátek stezky je za rybníkem Chudý a Menší.

Jedná se o okružní naučnou stezku dlouhou asi 6,5 kilometru, na které potkáme 14 zastavení, která nás seznamují s geologickými, botanickými a zoologickými zajímavostmi této lokality. Stezka vede kolem vrcholu Čeřínek stejnojmenným přírodním parkem se spoustou přírodních zajímavostí. U zastavení č. 5 s názvem Formanská studánka je vybudován poměrně velký dřev...
celý článek

Dnešní výlet nás zavede do malebného města Telče - výlet https://www.venkazdyden.cz/tip-na-vylet/telc/756.

Pokud Vám po prohlídce města zbyde energie a chuť, určitě vyražte na rozhlednu Oslednice, která se nachází na jihovýchodním okraji města Telče. Rozhledna stojí na stejnojmenném vrchu v nadmořské výšce 557 metrů n. m. na místě, kde již v roce 1898 stála 16 metrů vysoká dřevěná vyhlídková věž, postavená na popud Aloise Kulhánka. Bohužel dřevěná stavba postupem času vlivem povětrnostních podmínek chátrala, až byla zničena a na jejím místě zůstal pouze původní kříž ze železa, připe...
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací