Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
2 592
výletů
o celkové délce 5 937 km
kde můžete zkusit najít 7 453 kešek
nebo koupit 7 325 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
7 114
dětských hřišť
z toho 6 776 venkovních
a 338 krytých heren
z toho nejvíce 1 674 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Lidická

Velké hřiště v klidné části obce

Zobrazit více informací
Pokud se chystáte na delší výlet v blízkosti vody, tak Vám doporučujeme ubytování Lipno. Naopak pokud se chystáte prozkoumat pohoří mohlo by se vám hodit ubytování Šumava, na kterém najdete i kouzelné chaty a chalupy.

Nejnovější články a tipy na výlety

Ve středočeské Čáslavi je nádherná barokní radnice, která ve svých útrobách skrývá jedno malé překvapení v podobě části lebky husitského vojevůdce Jana Žižky.Nová radnice v Čáslavi najdete na západním konci velkého náměstí. Radnice byla postavena v letech 1769 až 1770. Styl radnice byl postaven v pozdně barokním slohu a je jednou z nejkrásnějších staveb města. Již samotná fasáda je krásná, neboť má atraktivní červeno bílou barvu.
celý článek

Již sedm a půl století je katolický chrám sv. Štěpána Prvomučedníka v Kouřimi hlavní dominantou středočeského města. Kostel stojí na Mírovém náměstí 1 a vstup do zvonice stojí 50, respektive 25 korun. Návštěva zvonice vám zabere půl hodiny. Sakrální stavba se do dnešních dnů zachovala ve slušné autentické podobě, která napovídá mnohé o výrazném charakteru raně gotického stavitelství.
celý článek

Hlavním chrámem ve středočeské obci Chlumec nad Cidlinou je kostel svaté Voršily, který najdete na hlavním náměstí. Katolický chrám svaté Voršily je z let 1536 až 1543. Jedná se o pozdně gotický kostel s renesančními prvky. Kostel má tři lodě a mohutnou hranolovou věž. V průběhu staletí byl několikrát opravován, protože častokrát vyhořel.
celý článek

Vini grandi znamenají v překladu do češtiny skvělá vína - červené víno od Vinigrandi tedy zaručuje objevování skvělých červených vín původem z vinařských velmocí Itálie, Francie, Španělska a také z dalších vybraných vinařských oblastí.
celý článek

Alanya. Výlet do největšího tureckého delfinária Sealanya bude zážitkem nejen pro děti.
Znáte kultovní film Stopařův průvodce po galaxii? Delfíni z delfinária v něm nám, tvorům prý tak chytrým, že sami sebe pojmenovali sapiens, tedy moudrými, vzkazují: „Díky za všechny ty ryby.“ Pokud se chcete podívat, zdali je delfín opravdu chytrý a roztomilý, jak na první pohled vypadá, nabízíme vám unikátní příležitost. A to zdaleka není všechno. Kromě toho, že tyhle úchvatné kytovce spatříte na vlastní oči, tak si zároveň dopřejete jiný zážitek, než poskytuje film o delfínech. A ke všemu si s nimi i zaplavete. Samozřejmě pokud k tomu seberete odvahu. Jak je to možné? Odpověď je prostá. Nedaleko Alanye je mořský svět, delfinárium, jež setkání s delfíny nabízí. Sealanya nabízí ve svém repertoáru představení, jež ukazuje nejen schopnosti delfínů a lachtanů, ale k tomu se odehrává několikrát denně. Takže je-li místem pobytu Alanyia, výlet do Sealanye bude přímo povinností.
celý článek

Zajímavý barokní klášter najdete ve středočeské obci Nové Dvory, která je situovaná mezi Kutnou Horou a Čáslavi.Součástí barokního kláštera patří také barokní kostel, který byl založen roku 1695 Giovanim B. Spinettim di Andelo. Chrám má kruhový půdorys a půlkruhový presbytář. Ke kostelu jsou pak přilepeny dvě nádherné boční kaple. Cenný je zejména portál z roku 1696.
celý článek

Naučná stezka Špraněk se nachází u malé obce Javoříčko. Do obce se dostaneme autem, které je možné nechat na parkovišti u muzea, nebo autobusovou dopravou z Litovle.Celková délka naučné stezky je kolem 4 km, na cestě potkáte sedm informačních panelů, které nás informují o historii, přírodě a zajímavých místech v okolí. Obtížnost trasy je střední - místy je trasa náročnější, hlavně v okolí zkamenělého zámku. Podle zpráv na internetu patří tato naučná stezka v regionu k nejnáročnějším.
celý článek

Dnešní den si uděláme procházku po Mutěnické cyklostezce z obce Svatobořice-Mistřín. Do obce přijíždíme autem a parkujeme u kostela, odtud odcházíme pěšky po značené cyklostezce směrem k polím. Celková délka naší procházky je kolem 8 km. Cesta vede po zpevněné asfaltové silnice, je tak vhodná i pro rodiny s kočárkem nebo pro menší děti na kole - odrážedle. I když je cesta značená jako cyklostezka, mnoho cyklistů jsme nepotkali, je však nutné dávat pozor, jezdí sem i osobní auta k nedalekým zahradám.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro obě hlavní platformy Android a iPhone. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. A navíc umí také zobrazovat živou mapu výletů. Více můžete najít zde.

Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.