Načítám data...

Dětská hřiště - Česko

  
Máme tu pro Vás celkem
1 654
výletů
o celkové délce 4 168 km
kde můžete zkusit najít 6 466 kešek
nebo koupit 4 840 turistických známek
Zobrazit všechny výlety
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
a také
5 923
dětských hřišť
z toho 5 594 venkovních
a 329 krytých heren
z toho nejvíce 1 526 v Praze
Zobrazit všechna hřiště
Vyhledat dle kritérií
Využijte vyhledávací formulář
Výlety na rozhledny
Výlety za zvířátky
Hrady a zámky
Výlety na vodopády
Na řeky, potoky
Výlety lesem
Výlety lanovkou

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Hradní

Moc pěkné malé hřiště vhodné spíš pro menší děti. Velké množství hraček na písek a odrážedel.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

History park Ledčice je příjemné místo, které nabízí poučení i zábavu nejen pro školy, ale i pro veřejnost a to pro celou rodinu. Zajímavým a poutavým způsobem přibližuje práci archeologů a život v pravěku. Provedou vás zasvěcení archeologové, kteří poskytnou výklad i mnohé rady. Nejlepší na tom totiž je, že si spoustu věcí můžete vyzkoušet sami a zjistit, jak byl život v pravěku těžký. A to bude bavit nejen děti, ale i dospělé, to zaračuji. :) Můžete si zkusit pomocí kamenů "umlít" mouku - a vzít si ji domů, pokud se vám povede nějakou vyrobit, můžete si trochu zapatlat s keramickou hlínou, ...
celý článek

Na výlet do Hroznové Lhoty, která sousedí hned s Tvarožnou Lhotou, se rovněž můžete vydat vlastním autem nebo na jízdním kole. Obec má v současné době něco málo přes 1000 obyvatel.

Hroznová Lhota je sympatickou slováckou obcí, která se nachází na úpatí nádherných Bílých Karpat. Hroznová Lhota se nachází taktéž v okrese Hodonín. Obec je prvně připomínána roku 1447. Nejzajímavější památkou je katolický barokní kostel sv. Jana Křtitele, který pochází z roku 1654. Kostel byl pak přestavěn po požáru v roce 1902 do pseudoslohového stylu. Naposledy byl opraven v letech 1986 až 1989.
...
celý článek

Dnešní den se vydáme k Vysokému vodopádu. Dostupnost k místu je více směry, my přijíždíme autem do malé obce Bělá pod Pradědem a odtud po modré odcházíme směrem do lesa k našemu cíli. Do obce také jezdí v pravidelných intervalech i autobusová doprava.

Celková délka naší trasy je 7,2 km, trasa vede lesním terénem a pro kočárek je cesta nevhodná. Vysoký vodopád najdeme na Studeném potoce, jeho výška je 28 metrů a je tak nejvyšším vodopádem v Jeseníkách. Původně však jeho výška byla přes 40 metrů, avšak během povodní na konci 19.století se sesuvem půdy jeho výška snížila. Jeho horní st...
celý článek

Dnešní den strávíme procházkou kouzelnými podzimními Jeseníky. Přijíždíme na parkoviště na Videlské sedlo a odtud odcházíme po značené cyklostezce č. 6154 směrem do lesa. Cesta je asfaltová a tak vhodná i pro rodiny s kočárkem nebo pro děti s odrážedly, navíc vede skoro po vrstevnici a stoupání do kopce zde je jen na krátkém úseku.

Stezka, kterou procházíme se jmenuje Milionová cesta, spojuje Červenohorské sedlo a sedlo na Videlském Kříži. Její celková délka je 12 km. My jí procházíme jen zčásti - k vyhlídkovému místu. Cesta je hojně využívána v letní sezóně jako cyklostezka a v zim...
celý článek

Skalní hrad Vranov

Zřícenina hradu se vypíná na strmém skalním ostrohu nad řekou Jizerou nad Malou Skálou. Byl postaven na počátku 15.století.

Je jedním z nerozsáhlejších skalních hradů v Čechách. Hradem provází prohlídková trasa a najdeme tu plno pozoruhodností:
Parkán a letohrádek: Na místě nynější vyhlídkové plošiny před letohrádkem stával dříve parkán – hradní nádvoří, zde se údajně nacházely např. konírny, dílny, kovárna, sklady atd. K dnešní podobě parkánu došlo při přestavbě hradu v 19.století díky Františkovi Zachariášovi Römischovi. Nechal zde vybudovat vyhlídkové terasy a letohrádek, přip...
celý článek

Tento velice pěkný raně gotický kostel najdeme v samotném centru pražské části Kunratice, na Kostelním náměstí nedaleko Kunratického zámku. Stavba stojí hned vedle hlavní silnice, která touto čtvrtí prochází a tak jej opravdu nemůžete minout. Pro přístup je nejlepší zvolit autobusy městské hromadné dopravy, autobusová zastávka Kunratická škola je jen pár metrů od kostela. Jezdí sem autobusy č. 165, 193 nebo 203 z Jižního města nebo od metra Budějovická.

První zmínky o kostelu pocházejí již ze 14. století a své barokní přestavby se dočkal v letech 1730-1736. Architektonický návrh kos...
celý článek

Kam vyrazit na výlet, když zámky, hrady i muzea ve vašem okolí už všechny znáte? Nebojte, máme pro vás netradiční tipy na rozhledny, hřiště i vzdělávací parky ze dřeva. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z letošního ročníku ankety Dřevěná stavba roku 2019. Anketu organizuje Nadace dřevo pro život, která tím ukazuje, co všechno lze z tohoto přírodního a obnovitelného materiálu u nás postavit. Tak si to pojďte prohlédnout.
celý článek

S příchodem podzimního počasí začíná člověk vytahovat ze svého šatníku teplejší oblečení. Pokud sportujete a věnujete se outdoor aktivitám, ideální volbou je softshellová bunda vyrobená z příjemného a praktického materiálu. V následujících řádcích vám prozradíme, proč je softshell jako takový tolik oblíbený a čím se liší například od fleecu.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

  • Web:
  • Email:
  • Skype:
  • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací