WWW.VENKAZDYDEN.CZ

Film Legends Museum v Praze - cesta do světa filmových hvězd (okr. Praha 1)

Pokud jste filmovým nadšencem a rádi byste se ocitli tváří v tvář filmovým legendám, pak je Film Legends Museum v Praze v ulici Opletalova tím pravým místem pro váš výlet. Toto unikátní muzeum nabízí nejen neuvěřitelné sochy a repliky známých filmových postav, ale také fascinující filmové zajímavosti. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete využít hromadnou dopravu nebo přijedete autem, čeká vás nezapomenutelný zážitek.

Příjezd na místo je velmi pohodlný díky široké síti hromadné dopravy v Praze. Muzeum se nachází v centru města, což znamená, že máte snadný přístup z jakéhokoli místa. Můžete využít metra, tramvají nebo autobusů, které zastavují v blízkosti muzea. Návštěva Film Legends Museum je tak ideální aktivitou pro každého, kdo navštíví hlavní město.

V muzeu na vás čekají nejrůznější sochy a repliky postav z oblíbených filmů. Můžete se vyfotit s Harry Potterem, Darth Vaderem, nebo třeba Marilyn Monroe. Není to jenom pro děti, ale i pro dospělé, kteří si mohou splnit sen a stát se součástí světa, který obdivují.

Kromě soch a replik se můžete dozvědět spoustu zajímavostí o filmových trikách, vizuálních efektech a kulturních fenoménech spojených s filmy. Muzeum je interaktivní a nabízí vám možnost stát se součástí filmového procesu, což je zábavné pro každého, kdo má rád filmovou tvorbu.

Film Legends Museum se nachází v blízkosti mnoha dalších turistických zajímavostí v Praze. Po návštěvě muzea si můžete užít procházku po Václavském náměstí nebo navštívit Národní muzeum. Pro milovníky historie a architektury je tu Staroměstské náměstí s krásným Staroměstským orlojem a Klementinum.

Pokud jste si muzeum prohlédli a máte chuť na něco sladkého, doporučuji navštívit tradiční pražskou cukrárnu, které se nachází v blízkosti muzea. Nezapomeňte ochutnat tradiční české zákusky, jako jsou ovocné knedlíky nebo větrníky. Po sladké tečce můžete pokračovat v prozkoumávání dalších krás Prahy.

Film Legends Museum v Praze má bohatou historii a jeho podobné expozice se nachází také v jiných městech, jako například v Poděbradech. Tyto muzea jsou velmi oblíbená u návštěvníků a každoročně přitahují tisíce filmových fanoušků.

Pokud plánujete návštěvu Film Legends Museum v Praze, doporučujeme si vstupenky rezervovat předem online, abyste se vyhnuli frontám. Nezapomeňte také přinést fotoaparát, abyste si mohli zachytit vzácné okamžiky strávené mezi filmovými hvězdami.

Celkově lze říci, že výlet do Film Legends Museum v Praze je skvělou volbou pro milovníky filmů a pro každého, kdo chce zažít zábavu a interaktivní zážitek. Vstupte do světa filmových legend a prožijte den plný zábavy a vzpomínek.

https://filmlegendsmuzeum.cz

Hodnocení:

Jak se Vám líbí tento tip na výlet? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

Zpět na mapu / seznam výletů
Znáte někoho komu by se mohl líbit tento výlet?

Zajímavosti, které lze na výletě vidět

Fotogalerie výletu

Turistické známky na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí můžete zakoupit tyto turistické známky, nálepky, stampky nebo 3D výletky:


Dětská hřiště na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí víme o těchto dětských hřištích:

Pizza Nuova - Pěkný herní koutek, kde se vaše děti určitě zabaví.
Preslova - Malé moderní dětské hřiště na Smíchově
Letenské sady - Středně velké dětské hřiště v blízkosti občerstvení.
Kostelní - Velké multifunkční hřiště v letenských sadech
Náprstkovo muzeum - Malý dětský koutek v areálu muzea
Rajská zahrada I. - Dětské hřiště uprostřed parku, vybudované místo nevyužívaného hřiště na Pétanque. Tvořeno dřevěno-lanovou prolézací sestavou.
Rajská zahrada - stolní tenis - Dva stoly na stolní tenis, umístěné v klidném prostřední pěkného parku nedaleko centra Prahy.
Rajská zahrada - venkovní posilovna - Venkovní posilovna pro veřejnost umístěná v krásném a klidném prostředí městského parku. Na ploše obklopené zelení je umístěno 9 stanovišť se cvičební...
Žofín hřiště - Super nápad, udělat na ostrově s parkem hřiště. Hned vedle je ještě vláček Žofín viz jiný popis z hřiští. Dá se tu strávit prostě spousty času :)
Riegrovy sady - Výborně vybavené dětské hřiště na kraji Riegrových sadů. Je zde sociální zařízení, velké množství herních prvků a ve večerních hodinách osvětleno lamp...
Dopravní hřiště u muzea policie - Dopravní hřiště v areálu muzea policie.
Dětský vláček Žofín - Dětský vláček Český lvíček se nachází na Žofíně, vedle dětského hřiště. Je určen pro menší děti ve věku cca od 2 do 8 let. Jedna jízda (3 kola) stojí ...
Lumírova - Malé dětské hřiště v Lumírových sadech na Vyšehradě
V zahradě Kinských - Rozsáhlé, udržované hřiště v zahradě Kinských se nachází nedaleko tramvajové zastávky Švandovo divadlo. Hřiště je určeno všem věkovým kategoriím.
Multifunkční míčové hřiště Folimanka - Velké, oplocené hřiště určené pro hraní různých míčových her.

Kam na výlet v okolí

Národní muzeum Praha

 • 0 - 1 km
 • 2 / 5

Muzeum iluzí Praha

 • 0 km
 • 1 / 5

Františkánská zahrada

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Muchovo muzeum v Praze

 • 0 km
 • 2 / 5

Památník Františka Palackého a Františka Ladislava Riegra

 • 0 - 0,5 km
 • 3 / 5

Kostel sv. Jindřicha a sv. Kunhuty

 • 0,5 - 1 km
 • 1 / 5

Jindřišská věž

 • 0 - 1 km
 • 3 / 5

Kostel Panny Marie Sněžné v Praze

 • 0 km
 • 1 / 5

Kostel sv. Kříže v Praze

 • 0 - 0,5 km
 • 1 / 5

Rotunda sv. Longina v Praze

 • 0 - 0,5 km
 • 2 / 5

Kostel sv. Štěpána v Praze

 • 0 km
 • 1 / 5

Pozice kešek na mapě je záměrně o cca 10 - 30 metrů posunuta náhodným směrem, abychom nenapomáhli náhodným nálezům a příp. zničení či odcizení kešek. Registrovaní hráči geocachingu se pochopitelně k přesné pozici a dalším informacím mohou dostat na svém geocaching profilu.


Komentáře - Film Legends Museum v Praze - cesta do světa filmových hvězd