Dětská hřiště Ostrov

Farma park Blaník (Ostrov, okr. Benešov)

Areál se zvířaty a dětskými hřišti. Jsou zde chovaná domácí zvířata - koně, osli, krávy, kozy, ovce, husy, kachny, prasata. U pokladny je možné zakoupit krmení (tvrdé pečivo). Po celém areálu jsou roztroušené různé prolézačky, skluzavky, houpačky, nafukovací trampolína, bludiště na běhání, nebo také dráha pro šlapací traktůrky. Je zde místo, kde si můžete skočit do dálky a porovnat svůj skok se skoky různých divokých zvířat, nebo si zaházíte šiškami na cíl. Na kraji lesa je trpasličí země s domečky zavěšenými v korunách stromů.
U vchodu je velká restaurace, je zde i možnost ubytování.

Stránky Farma parku Blaník: www.farmablanik.cz/farma-park

Farma Blaník (Ostrov, okr. Benešov)

V malebném kraji pod Blaník naleznete naleznete na 10 hektarech vyžití pro celou rodinu. Areál nabízí opravdu široké vyžití, desítky atrakcí, minizoo, krmení a mazlení zvířátek, výběhy se zvířatky, jízdu na pony. Zajímavé jsou i nárazové akce...jako oslí svatba, křtění mláďat apod. Zvláště rodiče s malými dětmi ocení menší lesík, kde si mohou rozložit deky a schovat se před palčivým sluncem, nebo si pohovět v závěsných sítích. Za deštivého počasí lze využít pohádkovou půdu a farmu. Hostům je k dispozici čisté WC, přebalovací pult, restaurace, kde výborně vaří, letní terasa, velké parkoviště, dovolen je i vstup s pejsky na vodítku. Na farmě se lze ubytovat. Využít poté můžete wellnes, bazén, tématické programy pro děti apod.

Farma-park Blaník (Ostrov, okr. Benešov)

Farma-park Blaník potěší děti nejen spoustou zvířátek, ale i množstvím zábavních atrakcí, které tu na ně čekají. V tomto volnočasovém areálu najdete například velký dřevěný hrad se skluzavkami a seskokem do sena, nafukovací trampolínu či dráhu šlapacích traktůrků. Najíst či občersvit je možné v kryté restauraci U Mančalů nebo v letních měsících v zahradní restauraci U Koní. Součástí parku je také "mazlící zóna", kde si mohou děti zvířátka pohladit a nakrmit.

Více informací najdete na www.farmablanik.cz/farma-park

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.