Farma-park Blaník (Ostrov, okr. Benešov)


Farma-park Blaník potěší děti nejen spoustou zvířátek, ale i množstvím zábavních atrakcí, které tu na ně čekají. V tomto volnočasovém areálu najdete například velký dřevěný hrad se skluzavkami a seskokem do sena, nafukovací trampolínu či dráhu šlapacích traktůrků. Najíst či občersvit je možné v kryté restauraci U Mančalů nebo v letních měsících v zahradní restauraci U Koní. Součástí parku je také "mazlící zóna", kde si mohou děti zvířátka pohladit a nakrmit.

Více informací najdete na www.farmablanik.cz/farma-park

Otevřeno:
Aktuální provozní doba a ceník najdete na www.farmablanik.cz/farma-park

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dřevěný hrad se skluzavkami, můstky a seskokem do sena, kamenné bludiště, pohádková minivesnička, slaměný hrad, vysoká skluzavka, nafukovací trampolína, velké pískoviště, dráha pro šlapací traktůrky, rýžoviště zlata, jeskyně, lanovka, odpočikový parčík a hádací dům atd.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.