Farma Blaník (Ostrov, okr. Benešov)


V malebném kraji pod Blaník naleznete naleznete na 10 hektarech vyžití pro celou rodinu. Areál nabízí opravdu široké vyžití, desítky atrakcí, minizoo, krmení a mazlení zvířátek, výběhy se zvířatky, jízdu na pony. Zajímavé jsou i nárazové akce...jako oslí svatba, křtění mláďat apod. Zvláště rodiče s malými dětmi ocení menší lesík, kde si mohou rozložit deky a schovat se před palčivým sluncem, nebo si pohovět v závěsných sítích. Za deštivého počasí lze využít pohádkovou půdu a farmu. Hostům je k dispozici čisté WC, přebalovací pult, restaurace, kde výborně vaří, letní terasa, velké parkoviště, dovolen je i vstup s pejsky na vodítku. Na farmě se lze ubytovat. Využít poté můžete wellnes, bazén, tématické programy pro děti apod.

Otevřeno:
10 - 18 denně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1. Keltský hrad - dřevěný hrad s lanovými prvky 2. Trampolína 3. Slaměný hrad 4. Obří skluzavka a blanickou rozhledničkou 5. Blanická jeskyně s rytířskou výzbrojí 6. Jízda na pony 7. Les plný domečků pro skřítky, močálníky a hejkaly 8. Hledání pokladu děti hledají ukryté diamanty, hvězdičky 9. Lesní chrám s druidem 10. Lanovka 11. Šlapací traktůrky, odrážedla, motorky 12. Pohádkové domky - dva krásné mini domky se zvoničkou 13. Kamenné bludiště 14. Velké pískoviště (chyběla mi cluneční clona) 15. Maketa krávy, kde si mohou děti zkusit dojení 16. Pole se strašáky 17. Blanický desetiboj, děti po splněnění 10 všestranných úkolů na stanovištích po celém areálu získají drobnou sladkou odměnu


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.