Farma park Blaník (Ostrov, okr. Benešov)


Areál se zvířaty a dětskými hřišti. Jsou zde chovaná domácí zvířata - koně, osli, krávy, kozy, ovce, husy, kachny, prasata. U pokladny je možné zakoupit krmení (tvrdé pečivo). Po celém areálu jsou roztroušené různé prolézačky, skluzavky, houpačky, nafukovací trampolína, bludiště na běhání, nebo také dráha pro šlapací traktůrky. Je zde místo, kde si můžete skočit do dálky a porovnat svůj skok se skoky různých divokých zvířat, nebo si zaházíte šiškami na cíl. Na kraji lesa je trpasličí země s domečky zavěšenými v korunách stromů.
U vchodu je velká restaurace, je zde i možnost ubytování.

Stránky Farma parku Blaník: www.farmablanik.cz/farma-park

Otevřeno:
Denně 10-18 hodin.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Několik prolézaček, skluzavek, domeček, šlapací traktůrky, nafukovací trampolína, jezdící poma, houpačky, krmení zvířat.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.