Dětská hřiště Tachov

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Dopravní hřiště Stadtrodská (Tachov)

Dětské dopravní hřiště bylo dokončeno v roce 2017. Pro veřejnost je otevřené každý všední den od 15 do 18 h. Na hřiště je vstup povolen pouze s přilbou. Jezdit zde mohou děti na kolech a odrážedlech. Skateboardy a kolečkové brusle nejsou povoleny. Hřiště je velmi moderně vybavené. Nechybí značky, přechody, semafory, lavičky, chodníky, vodorovné značení, prostě jako na silnici.

U restaurace Baileys (Tachov)

Volně přístupné hřiště pro předškolní i školní děti. Nachází se poblíž ZŠ a přímo u ní je restaurace Baileys. Hřiště je částečně zastíněné stromy a povrch pokrývá tráva a malé kamínky. Na hřišti je dřevěná prolézací konstrukce s klouzačkou, lanové prvky a houpačky pro dva. Hřiště je oplocené a nechybí lavička a odpadkový koš. Od jara do podzimu je u restaurace zahrádka, takže je možnost v klidu se najíst, dát si kávu atp., a děti vypustit na hřiště.

Herna Krteček s kavárnou (Tachov)

Hernička je přístupná pondělí až čtvrtek od 10 do 17 h. Herna s programem je pouze v pondělí a ve středu, nyní nově i v úterý vždy od 10 h a trvá cca 30 minut. Program probíhá formou říkadel a cvičení, tancování, zpívání, drobného tvoření a divadélka. Horní část herny je zpřístupněna za dobrovolný poplatek 20 Kč, tam probíhá i výše zmíněný program. Zbytek dne jsou k dispozici hračky v prostoru kavárny, kde si maminky mohou posedět, dát dobrý čaj nebo kávu, a domácí zákusek, nebo něco malého na zub. Prostředí je moc příjemné a otevřené, takže na děti všude vidíte.Hlavní vstup do budovy je z náměstí, ale pokud máte kočárek, pak je možné obejít budovu Kostelní ulicí a zezadu je rampa pro kočárky. Wc je oddělené od prostoru kavárny chodbou.

Hernička KATka (Tachov)

Velmi pěkná malá hernička pro předškolní a malé děti, které nechodí ještě do školky. Hernička se nachází v druhém patře budovy, v suterénu je místo pro kočárky. Děti si vyhrají na houpačce, klouzačce, v bazénku s míčky, odrážedly, kostkami, legem, hračkami všeho druhu. Během dopoledne probíhá krátký doprovodný program, kdy se s dětmi cvičí na různá říkadla a zpívají se písničky. Doprovod si může vytvořit různé výrobky, podle aktuálního programu. V herničce jsou malé stolečky a židle pro děti, a pak sezení pro dospělé. V herničce je možné krátkodobé hlídání dětí za poplatek. Doprovod si může v malé kuchyňce udělat kávu za poplatek 5 Kč. K dispozici je varná konvice, hrníčky a talířky, mikrovlnná trouba. Vstupné do herničky je 30 Kč.

Stadtrodská (Tachov)

Hřiště je určené pro předškolní děti. Povrch je tráva a kačírek. Slunce tam jde celý den až do večera. Celé hřiště je ohrazené. Parkování je možné poblíž hřiště. K dispozici je prolézací hrad se skluzavkou, mini lezeckou stěnou, šikmou plochou se pro výstup, lanový mostek, lanová stěna, kolotoč, houpačka pro miminka i předškoláky, kulatá provazová houpačka.

Dopravní hřiště Tachov (Tachov)

Klasické dopravní hřiště pro děti. Možnost parkování přímo u hřiště.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací