Herna Krteček s kavárnou (Tachov)


Hernička je přístupná pondělí až čtvrtek od 10 do 17 h. Herna s programem je pouze v pondělí a ve středu, nyní nově i v úterý vždy od 10 h a trvá cca 30 minut. Program probíhá formou říkadel a cvičení, tancování, zpívání, drobného tvoření a divadélka. Horní část herny je zpřístupněna za dobrovolný poplatek 20 Kč, tam probíhá i výše zmíněný program. Zbytek dne jsou k dispozici hračky v prostoru kavárny, kde si maminky mohou posedět, dát dobrý čaj nebo kávu, a domácí zákusek, nebo něco malého na zub. Prostředí je moc příjemné a otevřené, takže na děti všude vidíte.Hlavní vstup do budovy je z náměstí, ale pokud máte kočárek, pak je možné obejít budovu Kostelní ulicí a zezadu je rampa pro kočárky. Wc je oddělené od prostoru kavárny chodbou.

Otevřeno:
Po-Čt 10-17 h

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: klouzačka, odrážedla, různé motorické a naučné hračky


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.