Hernička KATka (Tachov)


Velmi pěkná malá hernička pro předškolní a malé děti, které nechodí ještě do školky. Hernička se nachází v druhém patře budovy, v suterénu je místo pro kočárky. Děti si vyhrají na houpačce, klouzačce, v bazénku s míčky, odrážedly, kostkami, legem, hračkami všeho druhu. Během dopoledne probíhá krátký doprovodný program, kdy se s dětmi cvičí na různá říkadla a zpívají se písničky. Doprovod si může vytvořit různé výrobky, podle aktuálního programu. V herničce jsou malé stolečky a židle pro děti, a pak sezení pro dospělé. V herničce je možné krátkodobé hlídání dětí za poplatek. Doprovod si může v malé kuchyňce udělat kávu za poplatek 5 Kč. K dispozici je varná konvice, hrníčky a talířky, mikrovlnná trouba. Vstupné do herničky je 30 Kč.

Otevřeno:
po - pá: 9-11:30

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Houpačka, klouzačka, bazén s míčky, odrážedla, dřevěné kostky, lego, plyšáci, spousta různých hraček. K dispozici je varná konvice, hrníčky a talířky, mikrovlnná trouba. Sezení pro děti a dospělé.


Fotogalerie

Komentáře

9.02.2022

líbí se všem maminkám, co herničku navštěvují.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.