Stadtrodská (Tachov)


Hřiště je určené pro předškolní děti. Povrch je tráva a kačírek. Slunce tam jde celý den až do večera. Celé hřiště je ohrazené. Parkování je možné poblíž hřiště. K dispozici je prolézací hrad se skluzavkou, mini lezeckou stěnou, šikmou plochou se pro výstup, lanový mostek, lanová stěna, kolotoč, houpačka pro miminka i předškoláky, kulatá provazová houpačka.

Otevřeno:
Celý den

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: K dispozici je prolézací hrad se skluzavkou, mini lezeckou stěnou, šikmou plochou se pro výstup, lanový mostek, lanová stěna, kolotoč, houpačka pro miminka i předškoláky, kulatá provazová houpačka.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací