Dětská hřiště Karlovy Vary

Herna Smajlík (Karlovy Vary)

Pojďte si hrát a užít spoustu legrace do vnitřního dětského hřiště Smajlík a při pěkném počasí je tu pro Vás připravena venkovní zahrada s hřištěm, plná a trakcí pro děti a s kavárničkou.

Herna je určena pro menší děti do 7 let. Vaše děti si užijí prolézací komplex se skluzavkou do míčků, uvaří dobroty v kuchyňkách a pohrají s mnoha hračkami, můžou se převléci do kostýmů a nebo si užít i venkovního hřiště, kde mají velkou trampolínu, houpačky a pískoviště. Ani venku nechybí kuchyňka pro malé hospodyňky a autíčka pro kluky.

Zatímco si děti budou hrát, rodiče si mohou popovídat u kávy. K občerstvení nabízíme: domácí sladké a slané dobroty, limonády a další občerstvení pro dospělé i děti.

Vstupné za dítě zahrada - 79,-Kč
Vstupné za dítě vnitřní herna - 150,- Kč

Pořádáme a organizujeme narozeninové oslavy. Po domluvě je možné zajistit komplet oslavu narozenin na míru. - cena za pronájem herny 2400,- Kč (na 4hod)

Více informací na www.smajlikherna.cz

Telefon: 777 735 319
E-mail: smajlikherna@seznam.cz
Adresa: Třeboňská 907/90, Karlovy Vary

Venkovní posilovna Dolní Kamenná (Karlovy Vary)

Různé posilovací stroje a fitness prvky v Hofském lesoparku.

Karlovarská (Karlovy Vary)

Větší hřiště v parku, oddělěná část pro mladší a starší děti

U chaty Diana (Karlovy Vary)

Malé hřiště u Motýlího domu v chatě Diana, opodál je rozhledna a zdejší minizoo. V chatě je možnost občerstvení, vody, záchodu. Přímo na hřišti jsou lavičky, prolézací hrad, skluzavka, houpačky a houpadla a prvky na šplhání.

Areál Rolava (Karlovy Vary)

Velký areál Rolava s otevřeným koupalištěm a velkým písčitým hřištěm. K dispozici jsou i záchody, kryté posezení a zdarma nafukovací trampolína. Oplocen je celý areál Rolava, samotné hřiště není oploceno.

Meandr (Karlovy Vary)

Obrovské dětské hřiště s mnoha různými prvky, spousta různých kolotočů, velká skluzavka, různé prolézačky a spousta různých houpaček vás čeká uprostřed relaxačního areálu Meandr. Nedaleko je parkoviště, okolo Meandru pak in-lineová dráha. Prostě příležitost pro celou rodinu. Herní prvky jsou tu jak pro malé, tak pro velké.

Na Kraji (Karlovy Vary)

Nafukovací trampolína a velký prolézací hrad na kraji města.

Závodní (Karlovy Vary)

Velké pěkné hřiště u krajských úřadů Karlovarského kraje s mnoha herními prvky, pod prvky jemný písek, spousta laviček.

Hopa Hopa (Karlovy Vary)

Zábavní park Hopa Hopa je skvělým místem, kam můžete zajít se svými - energií překypujícími - dětmi. Čeká tu na ně spousta atrakcí a na vás příjemné posezení v přidružené kavárně. Pokud se vám tu zalíbí, můžete tu dětem také uspořádat narozeninovou oslavu. Jednorázové stupné za dítě je 150 Kč, doprovod zdarma. Více se dozvíte na www.facebook.com/hopahopakv

Dětský svět U Hafíka (Karlovy Vary)

Velice oblíbené velká dětské zábavní centrum U Hafíka nabízí skvěle strávený čas dětem všeho věku, dokonce i těm dospělým ;-) Najdete zde nepřeberné množství atrakcí, ze kterého si vybere skutečně každý. Nezapomínají tu ani na nejmenší, pro které je speciálně vybavený herní kout. Jelikož při hraní člověk rychle vyhládne, je tu samozřejmě i bistro s občerstvením. V neposlední řadě můžete své děti překvapit a uspořádat jim U Hafíka skvělou narozeninovou oslavu.

Děti do dvou let mají vstup zdarma, děti ve věku 2 – 15 let 169 Kč a dospělí a mladiství pak 49 Kč.

Více na www.detskysvet-uhafika.cz

Karlovy vary (Karlovy Vary)

Velké kruhové hřiště v příjemném prostředí na kraji lesa.

Hřiště u OC Varyáda (Karlovy Vary)

Velké nové dětské hřiště s posezením pro dospělé a spoustou atrakcí pro děti.

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.