Dětská hřiště Karlovy Vary

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U chaty Diana (Karlovy Vary)

Malé hřiště u Motýlího domu v chatě Diana, opodál je rozhledna a zdejší minizoo. V chatě je možnost občerstvení, vody, záchodu. Přímo na hřišti jsou lavičky, prolézací hrad, skluzavka, houpačky a houpadla a prvky na šplhání.

Areál Rolava (Karlovy Vary)

Velký areál Rolava s otevřeným koupalištěm a velkým písčitým hřištěm. K dispozici jsou i záchody, kryté posezení a zdarma nafukovací trampolína. Oplocen je celý areál Rolava, samotné hřiště není oploceno.

Meandr (Karlovy Vary)

Obrovské dětské hřiště s mnoha různými prvky, spousta různých kolotočů, velká skluzavka, různé prolézačky a spousta různých houpaček vás čeká uprostřed relaxačního areálu Meandr. Nedaleko je parkoviště, okolo Meandru pak in-lineová dráha. Prostě příležitost pro celou rodinu. Herní prvky jsou tu jak pro malé, tak pro velké.

Na Kraji (Karlovy Vary)

Nafukovací trampolína a velký prolézací hrad na kraji města.

Závodní (Karlovy Vary)

Velké pěkné hřiště u krajských úřadů Karlovarského kraje s mnoha herními prvky, pod prvky jemný písek, spousta laviček.

Hopa Hopa (Karlovy Vary)

Zábavní park Hopa Hopa je skvělým místem, kam můžete zajít se svými - energií překypujícími - dětmi. Čeká tu na ně spousta atrakcí a na vás příjemné posezení v přidružené kavárně. Pokud se vám tu zalíbí, můžete tu dětem také uspořádat narozeninovou oslavu. Jednorázové stupné za dítě je 150 Kč, doprovod zdarma. Více se dozvíte na www.facebook.com/hopahopakv

Dětská herna Smajlík (Karlovy Vary)

Příjemná menší hernička Smajlík se nachází nedaleko koupaliště Rolava. Součástí herny je také kavárna s občerstvením, kde můžete v klidu posedět, zatímco děti dovádějí na atrakcích. Pokud si potřebujete něco nutně zařídit, vyškolené pracovnice herny vám vaše děti rády pohlídají. Herna je vhodná pro děti do 12ti let. Vstupné se pohybuje kolem 50 Kč/ hod, 35 Kč/ celé dopoledne, děti do 1 roku mají vstup zdarma. Cena za hlídání je 100 Kč/hod, 350 Kč/ celý den. Více se dozvíte na www.smajlik-kv.cz

Dětský svět U Hafíka (Karlovy Vary)

Velice oblíbené velká dětské zábavní centrum U Hafíka nabízí skvěle strávený čas dětem všeho věku, dokonce i těm dospělým ;-) Najdete zde nepřeberné množství atrakcí, ze kterého si vybere skutečně každý. Nezapomínají tu ani na nejmenší, pro které je speciálně vybavený herní kout. Jelikož při hraní člověk rychle vyhládne, je tu samozřejmě i bistro s občerstvením. V neposlední řadě můžete své děti překvapit a uspořádat jim U Hafíka skvělou narozeninovou oslavu.

Děti do dvou let mají vstup zdarma, děti ve věku 2 – 15 let 169 Kč a dospělí a mladiství pak 49 Kč.

Více na www.detskysvet-uhafika.cz

Karlovy vary (Karlovy Vary)

Velké kruhové hřiště v příjemném prostředí na kraji lesa.

Hřiště u OC Varyáda (Karlovy Vary)

Velké nové dětské hřiště s posezením pro dospělé a spoustou atrakcí pro děti.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací