Herna Smajlík (Karlovy Vary)


Pojďte si hrát a užít spoustu legrace do vnitřního dětského hřiště Smajlík a při pěkném počasí je tu pro Vás připravena venkovní zahrada s hřištěm, plná a trakcí pro děti a s kavárničkou.

Herna je určena pro menší děti do 7 let. Vaše děti si užijí prolézací komplex se skluzavkou do míčků, uvaří dobroty v kuchyňkách a pohrají s mnoha hračkami, můžou se převléci do kostýmů a nebo si užít i venkovního hřiště, kde mají velkou trampolínu, houpačky a pískoviště. Ani venku nechybí kuchyňka pro malé hospodyňky a autíčka pro kluky.

Zatímco si děti budou hrát, rodiče si mohou popovídat u kávy. K občerstvení nabízíme: domácí sladké a slané dobroty, limonády a další občerstvení pro dospělé i děti.

Vstupné za dítě zahrada - 79,-Kč
Vstupné za dítě vnitřní herna - 150,- Kč

Pořádáme a organizujeme narozeninové oslavy. Po domluvě je možné zajistit komplet oslavu narozenin na míru. - cena za pronájem herny 2400,- Kč (na 4hod)

Více informací na www.smajlikherna.cz

Telefon: 777 735 319
E-mail: smajlikherna@seznam.cz
Adresa: Třeboňská 907/90, Karlovy Vary

Otevřeno:
Po-Pá 9:00 - 18:00
So- Ne - oslavy ( individuální otevírací dobu sledovat na FB - Smajlík dětská herna)

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézací sestava, skluzavky, balónkový bazének, molitanová stavebnice, odrážedla, malý prolézací domeček, kočárky, autíčka, stavebnice, domeček pro panenky a spousta dalších hraček


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.