Dětský svět U Hafíka (Karlovy Vary)


Velice oblíbené velká dětské zábavní centrum U Hafíka nabízí skvěle strávený čas dětem všeho věku, dokonce i těm dospělým ;-) Najdete zde nepřeberné množství atrakcí, ze kterého si vybere skutečně každý. Nezapomínají tu ani na nejmenší, pro které je speciálně vybavený herní kout. Jelikož při hraní člověk rychle vyhládne, je tu samozřejmě i bistro s občerstvením. V neposlední řadě můžete své děti překvapit a uspořádat jim U Hafíka skvělou narozeninovou oslavu.

Děti do dvou let mají vstup zdarma, děti ve věku 2 – 15 let 169 Kč a dospělí a mladiství pak 49 Kč.

Více na www.detskysvet-uhafika.cz

Otevřeno:
PO - ČT: 13:00 - 19:00
PÁ: 13:00 - 20:00
SO: 10:00 - 20:00
NE: 10:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: koutek pro nejmenší, nafukovací lezecká stěna, gladiátorská aréna, nafukovací skluzavka, sumo, velká prolézací sestava, skluzavky, tobogán s balónkovým bazénkem, plyšáci, skákací balóny, molitanová stavebnice, skákací hrad, odrážedla, trampolína, Xbox 360, stůl na páku, fotbálek, závodní trenažér, ping pong a spousta dalších atrakcí a hračekFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.