Dětská hřiště Terezín

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Dětský svět Méďa (Terezín, okr. Litoměřice)

Dětský svět Meďa je rozsáhlý moderní dětský zábavní park se spoustou atrakcí. Najdete ho nedaleko Litoměřic v Bohušovicích nad Ohří. Zábavní park je určem dětem od 1 roku do 15 let. Zatímco vaše děti dovádějí na atrakcích, vy si můžete objednat něco dobrého v místní kavárně. Pokud chcete vaše děti příjemně překvapit, uspořádejte jim oslavu narozenin přímo v zábavním parku, kam si budou moct pozvat všechny své kamarády. Jednorázové vstupné pro děti od 1 roku do 15 let se pohybuje od 150 do 180 Kč, od 17:30hod za polovinu. Dospělí (od 15 let) a děti do 1 roku mají vstup zdarma. Více se dozvíte na www.detskysvet-meda.cz

Fučíkova (Terezín, okr. Litoměřice)

Hledáte bezpečné hřiště? Tohle je jedno z těch, které vám rozhodně doporučujeme.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací