Dětská hřiště Maršovice

Zderadice (Maršovice, okr. Benešov)

Malé oplocené hřiště u potokoa na návsi malé a klidné obce.

Strnadice (Maršovice, okr. Benešov)

Sympatické travnaté hřiště ve středu obce se nachází podél potoka, který poskytuje v létě příjemný chládek. Hřiště je na velké travnaté ploše, jsou zde dvě malé fotbalové branky. Je zde k dispozici ohniště, dále lavičky a pikniková sestava stolu a laviček. Pro menší děti jsou zde i herní prvky, především středně velké plně vybavené pískoviště, plastový domeček, kolotoč a velká prolézačka. Hřiště je umístěno u hlavní silnici procházející obcí, avšak provoz je zde minimální. Na přilehlé travnaté ploše i možnost parkování. Vedle hřiště je pěkně upravený parčík kolem soustavy malých rybníčků.

Maršovice (Maršovice, okr. Benešov)

Obecní oplocené hřiště v blízkosti myslivecké chaty. Pozemek hřiště je převážně travnatý, je zde i pískové hřiště se stojany na volejbalovou síť. Pro menší děti je v areálu několik herních prvků. Jde zde dostatečný počet laviček i odpadkový koš. Herní prvky jsou částečně ve stínu stromů.

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.