Maršovice (Maršovice, okr. Benešov)


Obecní oplocené hřiště v blízkosti myslivecké chaty. Pozemek hřiště je převážně travnatý, je zde i pískové hřiště se stojany na volejbalovou síť. Pro menší děti je v areálu několik herních prvků. Jde zde dostatečný počet laviček i odpadkový koš. Herní prvky jsou částečně ve stínu stromů.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x pružinová houpačka ve tvaru motorky, 1x závěsná houpačka pro jednoho, menší pískoviště, lanová prolézačka, dětský dřevěný domeček na zemi, dřevěná prolézačka s plastovou skluzavkou a dřevěným domečkem, oboustranná tabule na kreslení křídami (nutno donést vlastní), kovový mini kolotoč pro jedno stojící dítě


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.