Strnadice (Maršovice, okr. Benešov)


Sympatické travnaté hřiště ve středu obce se nachází podél potoka, který poskytuje v létě příjemný chládek. Hřiště je na velké travnaté ploše, jsou zde dvě malé fotbalové branky. Je zde k dispozici ohniště, dále lavičky a pikniková sestava stolu a laviček. Pro menší děti jsou zde i herní prvky, především středně velké plně vybavené pískoviště, plastový domeček, kolotoč a velká prolézačka. Hřiště je umístěno u hlavní silnici procházející obcí, avšak provoz je zde minimální. Na přilehlé travnaté ploše i možnost parkování. Vedle hřiště je pěkně upravený parčík kolem soustavy malých rybníčků.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x plastový domeček, velké zakrývací pískoviště včetně hraček na písek, kolotoč, velká dřevěná prolézačka s plastovou skluzavkou, s lezeckou stěnou, se závěsným pohyblivým dřevěným mostkem. 2x malá fotbalová branka. Ohniště, lavičky.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.