Dětská hřiště Vršovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Karpatská - sportovní (Vršovice, Praha 10)

Pěkné sportovní hřiště s gumovým povrchem a oplocením. Situováno mezi činžovními domy. Vedle hřiště je krytý přístřešek s lavičkami.

Amurská - sportovní (Vršovice, Praha 10)

Pěkné udržované sportovní hřiště s oplocením mezi činžovními domy.

Taškentská (Vršovice, Praha 10)

Malé dětské hřiště, které tvoří již jen dvě pískoviště, pomalu zarůstající travou.

Turkmenská (Vršovice, Praha 10)

Již starší dětské hřiště přímo naproti vstupu do mateřské školy - bohužel už v dost špatném stavu, zasloužilo by si rekonstrukci. Hřiště je volně přístupné pro psy a dokonce byla vidět paní, která venčila pejska v pískovišti!

Tádžická (Vršovice, Praha 10)

Pěkné opravené hřiště mezi činžovními domy s dostatečným množstvím herních prvků.

Kazašská (Vršovice, Praha 10)

Malé dětské hřiště mezi činžovními domy, které by si určitě zasloužilo rekonstrukci. Pískoviště jsou již zarostlá trávou.

Kazašská - sportovní (Vršovice, Praha 10)

Asfaltové sportovní hřiště mezi činžovními domy určené pro míčové hry, částečně oplocené.

Heroldovy sady (Vršovice, Praha 10)

Menší hřiště na okraji Heroldových sadů u vstupu z ulice Norská. Hřiště je v oplocené části sadů, která má omezenou otevírací dobu!!!

Tolstého (Vršovice, Praha 10)

Pěkné velké hřiště u kostela na náměstí Svatopluka Čecha. Dominuje mu velká prolézací sestava určená spíše větším dětem.

Slovinská (Vršovice, Praha 10)

Menší hřiště na náměstí Svatopluka Čecha, určené spíše větším dětem. U hřiště stojí hmyzí hotel.

Kavkazská - horolezecká stěna (Vršovice, Praha 10)

Menší avšak pro děti plně dostačující volně přístupná horolezecká stěna vedle sportovního hřiště. Vedle lezecké stěny je ještě houpačka pro 3.

Kavkazská - sportovní (Vršovice, Praha 10)

Pěkné sportovní hřiště s dřevěným oplocením, lavičky venku mimo oplocení. Vedle lezecká stěna a dětské hřiště pro malé děti.

Oblouková (Vršovice, Praha 10)

Dětské hřiště ukryté ve vnitrobloku domů v zeleni, volně přístupné. Součástí hřiště jsou nejen herní prvky, ale také travnatý plácek s brankovou konstrukcí na fotbal a piknikové stoly s lavicemi. Hřiště v polostínu vzrostlých stromů.

Dětský koutek NC Eden (Vršovice, Praha 10)

V NC Eden v pražských Vršovicích mohou Vaše děti využít zdarma malou hernu s pěnovými kostičkami. Vedle tohoto malého hřiště jsou k dispozici také automaty na jezdící zvířátka a autíčka. Hřiště se nachází v prvním patře u obchodu Pepco a DM.

Arménská (Vršovice, Praha 10)

Hřiště se nachází ve vnitrobloku, vchod je z ulice Kavkazská. Dole u silnice je umístěno oplocené sportovní hřiště na míčové hry, horolezecká stěna pro větší děti a houpačka pro tři děti. Dál od silnice v kopci je oplocené hřiště vhodné spíše pro velmi malé a školkové děti s malinkou skluzavkou, třemi pérovými houpačkami, houpačkou s ohrádkou a pískovištěm.

Park u Vršovického nádraží (Vršovice, Praha 10)

V parku u nádraží v pražských Vršovicích se nachází zpevněná písčitá plocha se spousty laviček. Pro děti jsou zde tři trampolíny.

Coolnička (Vršovice, Praha 10)

Přijďte si s dětmi pohrát do útulné dětské kavárny Coolnička. Čeká tu na vás příjemné prostředí se spoustou hraček a samozřejmě i výborné občerstvení. Pokud se vám tu zalíbí, můžete tady dětem uspořádat i narozeninovou oslavu.
Vstupné pro děti od 1 roku je 70 Kč/den a 40 Kč/hod. Dospělí a děti do 1 roku mají vstup zdarma.
Více na coolnicka.cz

Králík v rádiu (Vršovice, Praha 10)

Králík v rádiu je rodinná kavárna a restaurace, která má mimo svůj hlavní prostor také další místnost zařízenou jako dětskou hernu. Hrací prostor má padobný koncept na jaký jste zvyklí třeba z mateřských školek apod. V herně je dovoleno jíst a pít, takže se sem můžete přesunout i se svou objednávkou a být v kontaktu s dětmi. V herně je ale vždy přítomna chůva a tak si můžete odpočinout a nechat hlídání a starost o děti chvilku na někom jiném, ikdyž zůstanete v kavárně. Dětská herna je vhodná pro děti od 0 do 6 let. Můžete využít možnost organizace dětských oslav.
Vstupné je 50 Kč/ hod a je stejné ať využijete hlídání či nikoliv. Hlídání je možné pro max. 5 dětí, abyste si byli jistí, že nebude hlídací kapacita plná, můžete si krátkodobé hlídání předem telefonicky domluvit.
Více na www.kralikvradiu.cz

Magnitogorská (Vršovice, Praha 10)

Malé dětské hřiště, bohužel volně přístupné i pro psy!

Praha 10, Bělocerkevská I. (Vršovice, Praha 10)

Hřiště pro děti střední velikosti s lavičkami pro rodiče.

Praha 10, Bělocerkevská II. (Vršovice, Praha 10)

Toto hřiště je dost zanedbané.

Praha 10, Rezidence Havlíčkovy sady (Vršovice, Praha 10)

Krásné nedávno zrekonstruované dětské hřiště s travnatým povrchem

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací