Dětská hřiště Planá

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Centrální park (Planá, okr. Tachov)

Hřiště s kolotočem, kladinou, točícími lavičkami, pár metrů od městského rybníku, kde je možno z mola pozorovat kachny a labutě. :) Celým parkem vede in-line stezka, vhodná i pro děti na kole či odrážedle. Hřiště je její součástí, stejně jako dvě workoutová stanoviště, opracovaný kmen stromu místo prolézačky a dostatečný počet laviček a odpočinkových míst.

Bohušova (Planá, okr. Tachov)

Malé, trošku schované, hřiště v Bohušově ulici v Plané. Je schováno mezi panelovými domy, ale volně přístupné. Je zde pískoviště, kolotoč, houpací ježek a malá prolézačka s houpačkou a také dostatek laviček. Hřiště je sice malé, ale plně dostačující, děti se vždy zabaví.

Fučíkova (Planá, okr. Tachov)

Velice pěkné hřiště v klidné části města Planá. Vhodné pro mladší i starší děti, každé si najde to své. Hřiště je prostrorné, v dobrém stavu, vše funkční. K dispozici lavičky i odpadkové koše. Ze tří stran je hřiště lemováno stromy a keři. Pár kroků opodál se nachází i pískoviště.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací