Dětská hřiště Loučná nad Desnou

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U penzionu a restaurace Biograf (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Malé hřiště sloužící primárně hostům Restaurace Biograf/Penzionu Biograf. Za zavíratelnými vraty = mimo otevírací dobu restaurace může být nepřístupné. WC a voda v restauraci. A v penzionu mají parádní dětský koutek :-)

Areál Kociánov (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Areál Kociánov se skládá z velkého dětského hřiště, rybníka na rybaření a Tančírny s restaurací. Dětské hřiště je moc pěkné s dřevěným hradem, lanovkou, vodními kanálky a dalšími atrakcemi. V sousedství najdete rybník, kde je možné si půjčit rybářské náčini a rybařit, dále občerstvení, zmrzlina apod. Dospělé zaujme krásný rozlehlý zámecký park naproti přes silnici. Doporučujeme :)

U Sporthotelu Kurzovní (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Hřiště se nachází u Sporthotelu Kurzovní, na který narazíte po cestě z Ovčárny na Praděd. Najdete zde houpačky a prolézačky, u volně přístupného hřiště je navíc víceúčelové hřiště placené (150 Kč/ hod.)

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací