Dětská hřiště Loučná nad Desnou

Areál Kouty II. (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Dětské hřiště poblíž infocentra.

Areál Kouty I. (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

V Balanc parku je nejen spousta sportovního vyžití, ale především zábava. Vstup je zpoplatněn.

Workout dětské hřiště (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Nové dětské hřiště na wourkoutaktivity a trampolíny. 100 Kč na celý den.

U penzionu a restaurace Biograf (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Malé hřiště sloužící primárně hostům Restaurace Biograf/Penzionu Biograf. Za zavíratelnými vraty = mimo otevírací dobu restaurace může být nepřístupné. WC a voda v restauraci. A v penzionu mají parádní dětský koutek :-)

Areál Kociánov (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Areál Kociánov se skládá z velkého dětského hřiště, rybníka na rybaření a Tančírny s restaurací. Dětské hřiště je moc pěkné s dřevěným hradem, lanovkou, vodními kanálky a dalšími atrakcemi. V sousedství najdete rybník, kde je možné si půjčit rybářské náčini a rybařit, dále občerstvení, zmrzlina apod. Dospělé zaujme krásný rozlehlý zámecký park naproti přes silnici. Doporučujeme :)

U Sporthotelu Kurzovní (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)

Hřiště se nachází u Sporthotelu Kurzovní, na který narazíte po cestě z Ovčárny na Praděd. Najdete zde houpačky a prolézačky, u volně přístupného hřiště je navíc víceúčelové hřiště placené (150 Kč/ hod.)

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.