Areál Kouty I. (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)


V Balanc parku je nejen spousta sportovního vyžití, ale především zábava. Vstup je zpoplatněn.

Otevřeno:
v letní sezóně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: velký tobogán, různé balanční prvky


Fotogalerie

Komentáře

16.05.2022

Byli jsme s dětmi tuto sobotu 14.5.2022. První co mě zarazilo byl dvojí ceník na pokladně jeden měl cenu 100 korun, druhý 150. Nejprve nám pokladní oponovala, že to není možné, po našem upozornění ceník s cenou 100 Kč odstranila. Další a pro mě daleko nemyslitelné je že jsou kovové dveře dole na dětském hřišti jsou zavřené. Takže kdyby se něco stalo tak než výběhnu schody a dostanu se na dětské hřiště může být pozdě. Na dotaz proč jsou uzamcene my pokladní sdělila, že by se tam každý dostal bez

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.