Areál Kociánov (Loučná nad Desnou, okr. Šumperk)


Areál Kociánov se skládá z velkého dětského hřiště, rybníka na rybaření a Tančírny s restaurací. Dětské hřiště je moc pěkné s dřevěným hradem, lanovkou, vodními kanálky a dalšími atrakcemi. V sousedství najdete rybník, kde je možné si půjčit rybářské náčini a rybařit, dále občerstvení, zmrzlina apod. Dospělé zaujme krásný rozlehlý zámecký park naproti přes silnici. Doporučujeme :)

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Velký hrad s prolézacímí prvky a skluzavkou, vodní svět, prolézací věž, prolézací loď, lanovka, pískoviště, dendrofon, pexeso, houpačky....


Fotogalerie

Komentáře

4.07.2019

Krásné hřiště.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.