Dětská hřiště Dubňany

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U Jednoty (Dubňany, okr. Hodonín)

Nově vybudované dětské hřiště před prodejnou COOP Jednota.

Sportcentrum Želva Dubňany (Dubňany, okr. Hodonín)

Hřiště se nachází u Sportcentra a Základní školy v Dubňanech, parkoviště přímo u hřiště, vyúsťuje zde cyklostezka spoující Hodonín s Dubňany. Ve sportcentru je restaurace, sportovní hala na halové sporty, bowling, kuželky, stolní tenis, fitcentrum, sauna a služby masáží.

U restaurace U Zvonu v Dubňanech (Dubňany, okr. Hodonín)

Hřiště se nachází vedle parkoviště u restaurace U Zvonu v Dubňanech, kde je možné zakoupit občerstvení a přinést si jej s sebou na hřiště.

Odpočinková zóna Kulturního a informačního centra Dubňany (Dubňany, okr. Hodonín)

Hřiště se nachází ve dvoře budovy, kde sídlí Kulturní a informační centrum města Dubňany (budova Základní umělecké školy v Dubňanech). V budově WC, přebalovací pult, infocentrum, 2 automaty (jeden na teplé nápoje a druhý s drobným občerstevním a chlazenými nápoji).

Dubňany (Dubňany, okr. Hodonín)

Menší dětské hřiště s moderním vzhledem a udržovanými atrakcemi

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací