Načítám data...

Dětská hřiště - Mnichovo Hradiště

Zahrada Mnichova Hradiště (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)

 • venkovní
 • velké

Nejedná se o úplně tradiční hřiště, nicméně i tak stojí za návštěvu. Zahrada Mnichova Hradiště se otevřela na jaře 2016 a nabízí obyvatelům města možnost pěstování zeleniny,bylinek nebo květin na vyvýšených záhonech.Mohou se také aktivně zapojit do a... více

Kruhy u Mnichova Hradiště (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)

 • venkovní
 • malé

Malé hřiště s možností zahrát si plážový volejbal.

Lhotice (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)

 • venkovní
 • malé

Půvabné hřišťátko v blízkosti rybníku s možností posezení.

Podolí (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)

 • venkovní
 • malé

Miniaturní hřišťátko se třemi prvky.

Hoškovice (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)

 • venkovní
 • malé

Miniaturní dětské hřiště o jednom prvku na vesnické návsi.

Nejlépe hodnocené dětská hřiště

Lhotice

Půvabné hřišťátko v blízkosti rybníku s možností posezení.

Zobrazit více informací

Nejnovější články a tipy na výlety

Na dnešní výlet vyrážíme z Lednice, ležící v Jižní Moravě. Přijíždíme autobusem a vystupujeme na zastávce náměstí. Prohlédneme si krásné náměstí s novogotickou kašnou a přímo z náměstí jdeme po žluté turistické značce směrem k Janovu hradu.

Míjíme nádherné zámecké zahrady a brzy již přicházíme k Loveckému zámečku. Malý empírový zámeček je v současné době veřejnosti nepřístupný, prohlédneme si ho tedy pouze zvenčí a pokračujeme po žluté k rozcestí U Janova hradu. Odtud po zelené dojdeme k jednomu z cílů dnešního výletu, k Janovu hradu. Jedná se o umělou zříceninu, která byla postavena...
celý článek

Na dnešní tůru vycházíme z malé vesničky Těchonín, ležící na pomezí Orlických hor. Přijíždíme autem a parkujeme u obecního úřadu. Odtud vyrážíme po zelené turistické značce, která nás povede na okraj této malebné vesničky do údolí říčky Bunkrovka. Cestou se můžeme kochat nejen krásnou přírodou, ale i dřevěnými chaloupkami. Brzy již vesničku opouštíme a vcházíme do lesa.

Mírným stoupáním přicházíme k dělostřelecké tvrzi Bouda, od které se napojujeme na červenou značku (Jiráskovu cestu). Přicházíme k rozcestí U tří pánů a pokračujeme po červené. Zde se nám již odkrývají krásné výhledy ...
celý článek

Tento výlet nás zavede do lesů mezi Moravskou Třebovou a Mohelnicí, na místo zaniklé osady Střítěž. Cílem výletu je hájovna uprostřed lesů (ležící na západ od Loštice), která je dnes jediným pozůstatkem bývalé osady Střítež, jež byla zpustošena během uherských válek. Jedná se původně o středověký statek, později od roku 1891 využívaný jako myslivna, kde tehdy žil revírník Gustav Kořínek. Ten na statku choval spoustu domácích zvířat, se kterými zde společně vyrůstalo i osiřelé a mimořádně bystré liščí mládě. Ve stejné době zde sloužil také myslivecký adjunkt a malíř Stanislav Lolek, který zdej...
celý článek

Při návštěvě Třebíče doporučuji navštívit alespoň jednu z vyhlídkových věží, které město nabízí. Kromě vyhlídky z městské věže na Martinském náměstí v centru města je možno navštívit též rozhlednu na Pekelném kopci kousek za městem, nebo rozhlednu Na Kostelíčku, o které bude tento výlet.

Rozhlednu tvoří železobetonová věž bývalého vodojemu, která byla vystavěna ve 30. letech minulého století kvůli nedostatku pitné vody pro rychle se rozšiřující město. Vodojem je znám také pod názvem Kostelíček, který dostal podle kostelíka Povznesení sv. Kříže, který stojí nedaleko a v současnosti n...
celý článek

Tento výlet nás zavede na nově vybudovanou rozhlednu nedaleko Třebíče, ke které vede rovněž nově vybudovaná naučná stezka. Výlet začínáme na parkovišti u polikliniky v ulici Vltavínská na okraji města, kde necháváme auto. Zde začíná značená naučná stezka s názvem Stezka na Pekelný kopec, po které se vydáváme. Cesta vede po polní cestě mezi poli, později lesem na vrchol kopce. Cestou najdeme čtyři informační tabule, které nás informují o pozoruhodnostech tohoto místa. U každé informační tabule je vybudováno též odpočívadlo se stolem a lavicemi pro občerstvení.

Cesta je dlouhá cca 4,5...
celý článek

Tuto moderní ocelovou rozhlednu najdeme na vrcholu kopce Křemešník, cca 5km severozápadně od obce Nový Rychnov, nedaleko Pelhřimova. Vystavěna byla v nadmořské výšce 765 metrů n.m. a slouží nejen pro potřeby turistů, ale je také využívána pro telekomunikační a armádní účely. Jedná se o 52 metrů vysokou věž, s vyhlídkovou plošinou umístěnou 44 metrů nad zemí, na kterou vede 205 kovových schodů vnitřkem věže.

Z vyhlídkové plošiny je možné spatřit téměř celé území Českomoravské vrchoviny: směrem na jih Jihlavské vrchy s nejvyšším vrcholem Českomoravské vrchoviny - Javořicí a televizním...
celý článek

Málokterá sportovní disciplína zaznamenala takové zvýšení zájmu české veřejnosti jako je in-line bruslení. Zatímco před ne příliš dlouhou dobou se bruslení na kolečkových věnovaly většinou jen děti, dnes jsou kolečkové brusle zábavou pro sportovce všech věkových kategorií. S trochou nadsázky lze říct, že je to jako cyklistika pro ty, kteří nemají kam uložit kolo. In-line brusle si můžete vzít s sebou kdykoli a kamkoli a pak stačí už jen najít vhodnou stezku s asfaltovým povrchem a můžete začít. Samozřejmostí by ale měla být i dostatečná ochrana těla, a to nejen u začátečníků.
celý článek

Chorvatsko a Itálie patří pro českou klientelu k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím. Azurově modré moře, sluncem prozářené pláže, historické památky, krásná příroda i místní skvělé jídlo a pití lákají statisíce návštěvníků z České republiky každý rok. Nemusíte se ale omezovat jen na nabídku cestovních kanceláří, protože ubytování lze snadno najít i v soukromí či malých hotýlcích. Rezervovat si pokoj, nebo apartmán můžete jak předem na internetu, tak i na místě. Jediné, co může hodně lidí od cesty na jih odradit, je zdlouhavá, komplikovaná a do značné míry nepředvídatelná cesta autem.
celý článek


Mobilní aplikace

Hřiště můžete vyhledávat také prostřednictvím mobilní aplikace, která je k dispozici pro všechny hlavní platformy Windows, Android a iPhone. Windows aplikce je univerzální - funguje jak v telefonu (Windows Phone) tak v počítači či tabletu s Windows 10. Aplikace nabízí podobné funkce jako náš web - vyhledávání hřišť na mapě, vyhledávání pomocí parametrů, hledání okolních hřišť, vyhledávání výletů dle parametrů, okolních výletů, detaily všech výletů včetně fotek a hodnocení ostatních uživatelů apod. Více můžete najít zde.

Získat ve Windows 10 Získat v Google Play


Kontaktní údaje

 • Web:
 • Email:
 • Skype:
 • Facebook:
     

Napište nám

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací