Zahrada Mnichova Hradiště (Mnichovo Hradiště, okr. Mladá Boleslav)


Nejedná se o úplně tradiční hřiště, nicméně i tak stojí za návštěvu. Zahrada Mnichova Hradiště se otevřela na jaře 2016 a nabízí obyvatelům města možnost pěstování zeleniny,bylinek nebo květin na vyvýšených záhonech.Mohou se také aktivně zapojit do akcí, které pořádáme nebo kterých se účastníme nebo na zahradě pomáhat s drobnými prácemi jako třeba sekání trávy nebo natírání plotu.Nabízíme možnost kompostování. Nabízí také vyžití pro děti všech věkových kategorií: sázení, lezení po stromech, houpání, kopání hlíny a tvoření bláta, pozorování hmyzu, hra na písku, odpočinek pro maminky, apod.

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, houpačka, kolečko a nářadí, pískoviště, dětské záhonky, tabule na kreslení, odrážedla, kočárek, lezení po stromechFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací