Dětská hřiště Most

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Krušnohorské centrum pro rodinu (Most)

Herna Krušnohorského centra - Mateřského centra Barborka, ve kterém se rodiče s dětmi scházejí již od r. 2005, je vybavená mnoha zajímavými hračkami (dřevěnými, naučnými, hmatovými aj.) – jak pro malé děti, tak pro předškoláky, knihami pro děti I rodiče (k zapůjčení), odrážedly, skluzavkou, dále stolky pro děti a posezením pro rodiče. Je zde i kuchyňka (varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), jídelní kout s krmící židličkou, poradenská místnost, WC (vč. malých záchodků a nočníků pro děti), umývárka, šatna. K dispozici je též oplocená zahrada – pískoviště, klouzačka, houpačky, trampolína, ohniště).

Rodiče si mohou popovídat a děti pohrát nebo se zapojit do připraveného programu. V případě zájmu lze hernu pronajmout na oslavy apod.

Centrum spolupracuje i s odborníky, kteří rodičům poskytují odborné poradenství (psychologie – pedagogika – ošetřovatelství – předškolní problematika – logopedická prevence, příp. právník aj.) – zdarma.

Nejaktuálnější informace: www.kcr-most.cz nebo Facebook: https://www.facebook.com/pages/Krušnohorské-centrum-pro-rodinu-z-s-MC-Barborka/125599074135523

Dětský svět (Most)

Dětský koutek v Obchodním centru Central v Mostě nabízí vašim dětem klidné místo, kde si můžou pohrát zatímco vy si můžete dojít nakoupit. O děti se vám zde postarají vyškolené pracovnice. Více se dozvíte na www.centralmost.cz/detsky-koutek

Bertík (Most)

Bertík je útulný dětský koutek s kavárnou, ve kterém můžete strávit příjemné chvíle vy i vaše děti. Koutek je vhodný především pro menší děti předškolního a mladšího školního věku. Pokud si potřebujete něco zařídit a nemůžete tu s dětmi zůstat po celou dobu, můžete je svěřit vyškoleným tetám na hlídání. V herničce máte také možnost vašim dětem uspořádat třeba dětskou oslavu.
Celodenní vstupné je 50 Kč/ dítě, dospělý doprovod má vstup zdarma. Cena za hlídání je 70 Kč/ hod/ dítě.
Více na www.bertik5.webnode.cz

Jungle arena (Most)

Jungle arena v Mostě je největším dětským zábavním centrem Ústeckého kraje. Atrakce jistě zabaví na mnoho hodin nejen děti, ale i hravé dospělé. Najdete zde také koutek s hračkami pro nejmenší děti do 3 let. Samozřejmostí je možnost nákupu občerstvení, protože při tak vydatném hraní člověk rychle vyhládne. :-) Pokud se vám tu zalíbí, můžete v herně dětem uspořádat narozeninovou oslavu, ze které budou určitě nadšeny. Celodenní vstupné se pohybuje od 190 Kč do 220 Kč pro děti od 2 let a od 60 Kč do 89 Kč pro dospělé. Více informací na www.junglearena.cz

Parku Opavia (Most)

Hezké dětské hřiště s posezením a atrakcemi pro mladší i starší děti v parku Opavia v Mostě.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací