Krušnohorské centrum pro rodinu (Most)


Herna Krušnohorského centra - Mateřského centra Barborka, ve kterém se rodiče s dětmi scházejí již od r. 2005, je vybavená mnoha zajímavými hračkami (dřevěnými, naučnými, hmatovými aj.) – jak pro malé děti, tak pro předškoláky, knihami pro děti I rodiče (k zapůjčení), odrážedly, skluzavkou, dále stolky pro děti a posezením pro rodiče. Je zde i kuchyňka (varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), jídelní kout s krmící židličkou, poradenská místnost, WC (vč. malých záchodků a nočníků pro děti), umývárka, šatna. K dispozici je též oplocená zahrada – pískoviště, klouzačka, houpačky, trampolína, ohniště).

Rodiče si mohou popovídat a děti pohrát nebo se zapojit do připraveného programu. V případě zájmu lze hernu pronajmout na oslavy apod.

Centrum spolupracuje i s odborníky, kteří rodičům poskytují odborné poradenství (psychologie – pedagogika – ošetřovatelství – předškolní problematika – logopedická prevence, příp. právník aj.) – zdarma.

Nejaktuálnější informace: www.kcr-most.cz nebo Facebook: https://www.facebook.com/pages/Krušnohorské-centrum-pro-rodinu-z-s-MC-Barborka/125599074135523

Otevřeno:
PO 9-12, Herna – Klub rodičů s dětmi do cca 3 let
ST 16 – 17,30, Šikovné ručičky (výtvarka, grafomotorika)
ST 16,30 – 17,30, Školička (předškolní příprava)
ČT15 – 17, Herna – Klub rodičů s dětmi do cca 3 let
(po dohodě lze i jindy – tel. 776 640 676):

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Spousta zajímavých hraček - dřevěné, naučné, hmatové, odrážedla, skluzavka.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.