Dětská hřiště Braňany

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Jezdecká stáj Selský dvůr (Braňany, okr. Most)

Nejedná se o klasické hřiště či hernu, ale i tak si zde Vy i Vaše děti mohou užít spoustu zábavy. Pro návštěvníky jsou zde možné aktivity spojené s jezdeckým sportem jako je výuka jízdy na koni, vození malých dětí na ponících, svezení v kočáře, zážitkové dny u zvířátek, dále je v provozu stylová krčma - restaurace, konferenční místnost, učebna a v neposlední řadě i penzion. Slušní a milí lidé, milovníci zvířat, jsou zde vítáni, a proto u nás mohou jezdit na koních, ve stylové krčmě se nasytit, vyspat se v penzionu a z ježdění příjemně unavení zato však plni nevšedních zážitků, se vrací do svých všedních domovů.
Více informací najdete na: Selský dvůr, Facebook profil

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací