Dětská hřiště Opolany

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Opolany u restaurace (Opolany, okr. Nymburk)

Vedle restaurace je malé dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.

Kanín (Opolany, okr. Nymburk)

Zbrusu nové dětské hříště s velmi moderními herními prvky pro malé i starší děti

Oškobrh (Opolany, okr. Nymburk)

Menší hřiště na kraji vesnice.

Opolánky (Opolany, okr. Nymburk)

Víceúčelové hřiště přímo na cyklostezce do Libice nad Cidlinou a Poděbrad. Ideální místo k zastavení a odpočinku pro malé i velké. K dispozici je dokonce mobilní WC.

Opolany (Opolany, okr. Nymburk)

Dětské hřiště, nacházející se hned vedle místního fotbalového stadionu, je pěkné, čisté, udržované a oplocené pro víceméně všechny dětské věkové kategorie. Hřiště je vybaveno jak samostatnými lavičkami, tak lavičkami se stolky, u kterých se dá pohodlně najíst. Povrch hřiště je částečně travnatý a částečně kamenitý. Velkou výhodou v letních měsících je větší množství vzrostlých stromů, které poskytnou dostatek stínu. Vybavení hřiště: hřišti dominuje dřevěný "hrad" se 2 skluzavkami, závěsným mostkem a dalšími herními prvky; dále zde naleznete různé druhy houpaček: vahadlová, závěsné včetně závěsné s ohrádkou pro nejmenší, pružinová dvojhoupačka a samostatné pružinové houpačky (zvířátka); dále je zde dětský kolotoč a u vstupu kreslící tabule na křídy; pro větší děti je pak na hřišti lezecká stěna a s ní spojené další prvky. GPS: 50.1274928N, 15.2148792E

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací