Opolánky (Opolany, okr. Nymburk)


Víceúčelové hřiště přímo na cyklostezce do Libice nad Cidlinou a Poděbrad. Ideální místo k zastavení a odpočinku pro malé i velké. K dispozici je dokonce mobilní WC.

Otevřeno:
Volně přístupné

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Sestava dvou věží se skluzavkou, žebříky, šplhací rampou, prolézacím tunelem, kreslící tabulí, nakloněnou lezeckou stěnou a domečkem, sestava zavěšených houpaček (sedák a houpačka pro malé děti), dvě vahadlové houpačky, kolotoč, žebřiny s hrazdou, ohniště s lavicemi, altán se stoly a lavicemi, víceúčelová hrací plocha (nohejbal, basketbal...)Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací