Dětská hřiště Ledčice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

History park Ledčice (Ledčice, okr. Mělník)

Areál byl vybudován zkušenými archeology a má za úkol prezentovat informace o naší minulosti. V HistoryParku jsou postupně budovány typické pravěké a středověké osady, které tu však ožívají novými osadníky a jejich příběhy. Pro návštěvy z řad veřejnosti je zde připraven individuální program koncipován pro děti od 5 let. Je tu však připraveno též nezbytné zázemí pro rodiče i s nejmenšími dětmi. Můžete se tu seznámit s prací archeologa, vyzkoušet si práci v terénu i následné zpracování archeologických nálezů a získat jednu ze čtyř archeologických dovedností. Kromě veřejnosti je program připraven též pro skupiny školních dětí. Vstupné do parku pro dospělé činí 160 Kč, pro děti od 5 let125 Kč. Více informací naleznete na www.historypk.cz/. Fotogalerie na www.historypk.cz/Fotogalerie.aspx

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací