History park Ledčice (Ledčice, okr. Mělník)


Areál byl vybudován zkušenými archeology a má za úkol prezentovat informace o naší minulosti. V HistoryParku jsou postupně budovány typické pravěké a středověké osady, které tu však ožívají novými osadníky a jejich příběhy. Pro návštěvy z řad veřejnosti je zde připraven individuální program koncipován pro děti od 5 let. Je tu však připraveno též nezbytné zázemí pro rodiče i s nejmenšími dětmi. Můžete se tu seznámit s prací archeologa, vyzkoušet si práci v terénu i následné zpracování archeologických nálezů a získat jednu ze čtyř archeologických dovedností. Kromě veřejnosti je program připraven též pro skupiny školních dětí. Vstupné do parku pro dospělé činí 160 Kč, pro děti od 5 let125 Kč. Více informací naleznete na www.historypk.cz/. Fotogalerie na www.historypk.cz/Fotogalerie.aspx

Otevřeno:
březen - červen, září - listopad
víkendy: 9:00 - 17:00 hod
červenec - srpen
denně: 9:00 - 17:00 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: interaktivní vzdělávací atrakce, pravěké a středověké osady, střelba z luku, výroba kamenných nástrojů
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací