Dětská hřiště Kutna Hora

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Park U Tří pávů (Kutna Hora, okr. Kutná Hora)

Park, hřiště a kavárna U Tří pávů ve Vnitřním městě (historickém centru) Kutné Hory. Stín stromů, zábava pro děti a občerstvení pro celou rodinu. Pískoviště, houpací prvky na pružinách, k dispozici odrážedla a hračky v pískovišti, v letní sezóně i nafukovací skákací hrad. V zadní části zahrady také hřiště na petanque. Kavárna s nabídkou limonád, káv a zákusků včetně lívanců a vaflí. WC pro hosty kavárny. V nepříznivém počasí v kavárně mají dětský koutek (nezkoušeli jsme, bylo zrovna krásně venku). Skryté hradbami.

GASK herna (Kutna Hora, okr. Kutná Hora)

Herna uvnitř galerie, možné i hlídání.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací