Park U Tří pávů (Kutna Hora, okr. Kutná Hora)


Park, hřiště a kavárna U Tří pávů ve Vnitřním městě (historickém centru) Kutné Hory. Stín stromů, zábava pro děti a občerstvení pro celou rodinu. Pískoviště, houpací prvky na pružinách, k dispozici odrážedla a hračky v pískovišti, v letní sezóně i nafukovací skákací hrad. V zadní části zahrady také hřiště na petanque. Kavárna s nabídkou limonád, káv a zákusků včetně lívanců a vaflí. WC pro hosty kavárny. V nepříznivém počasí v kavárně mají dětský koutek (nezkoušeli jsme, bylo zrovna krásně venku). Skryté hradbami.

Otevřeno:
Celoročně od 8 do 20 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Pískoviště s množstvím hraček ve stínu jehličnanů, několik odrážedel (motorky apod.) pro menší děti, houpačka klasická i pro malá batolata, tabule pro kreslení křídou, menší hrad k lezení se skluzavkou, pružinové houpací prvky.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.