Dětská hřiště Vysočany

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

TJ Sokol 2, Žižkov (Vysočany, Praha 3)

Tělovýchovná jednota Sokol, nacházející se na pražském Žižkově (adresa: Na Balkáně 812/21). Jedná se o tělovýchovnou jednotu s velmi přijatelnými cenami a s neobyčejně příjemnou až rodinnou atmosférou. Bohužel sokol nemá aktuální webové stránky ani není veden v přehledech volnočasových aktivit pro děti. Je tedy velmi obtížné zjistit co sokol nabízí. Pokud si do sokola však zavoláte, vše Vám s radostí poví. Pro děti pořádají každý čtvrtek cvičení pro rodiče s dětmi za lidových 50 Kč. Hodina je z organizována, ale pokud si Vaše děti chtějí zrovna dělat něco po svém, není to zde problém. Zabaví se zde děti od batolat po větší děti, každý si najde něco svého. Dále jsou zde například kurzy baletu, juda, gymnastiky

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací