TJ Sokol 2, Žižkov (Vysočany, Praha 3)


Tělovýchovná jednota Sokol, nacházející se na pražském Žižkově (adresa: Na Balkáně 812/21). Jedná se o tělovýchovnou jednotu s velmi přijatelnými cenami a s neobyčejně příjemnou až rodinnou atmosférou. Bohužel sokol nemá aktuální webové stránky ani není veden v přehledech volnočasových aktivit pro děti. Je tedy velmi obtížné zjistit co sokol nabízí. Pokud si do sokola však zavoláte, vše Vám s radostí poví. Pro děti pořádají každý čtvrtek cvičení pro rodiče s dětmi za lidových 50 Kč. Hodina je z organizována, ale pokud si Vaše děti chtějí zrovna dělat něco po svém, není to zde problém. Zabaví se zde děti od batolat po větší děti, každý si najde něco svého. Dále jsou zde například kurzy baletu, juda, gymnastiky

Otevřeno:
Dle kurzu

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Volnočasové aktivity pro děti.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací