Dětská hřiště Hostivař

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Hornoměcholupská (Hostivař, Praha 10)

Malé hřiště vhodné zejména pro nejmenší děti. Oplocené, v zeleni mezi panelovým domem a Hostivařským lesoparkem.

Sáňkařská (Hostivař, Praha 10)

Hezké oplocené hřiště v zeleni s trávníkem a stromy, větší prostor, v létě ve stínu stromů, blízko hostivařské knihovny a DDM. Všechny obvyklé herní prvky k dispozici.

Rižská (Hostivař, Praha 10)

Nové dětské hřiště (2016/2017) u nejnovější etapy bytů Slunečného vršku. Skluzavkový hrad a houpací koš (hnízdo) na gumovém povrchu (sanotan), volně přístupné, neoploceno, u chodníku, bez provozu aut. Petanque hřiště s písčitým povrchem, také neoploceno.

Rákosníčkovo hřiště Sáňkařská (Hostivař, Praha 10)

Nově otevřené dětské hřiště (6/2017), kamenitý povrch. Domeček, houpací koš (hnízdo), houpací auto a koník na pružině, velký hrad k lezení se skluzavkou a kladkou k manipulaci s kamínky, dvě houpačky - klasická a pro batolata, kolotoč, pískoviště.

Tenisová (Hostivař, Praha 10)

Malé hřiště u OC Taškent se dvěma herními prvky, pískovištěm a lanovou průlezkou, kamenitý povrch.

Chudenická II (Hostivař, Praha 10)

Malé hřiště s jedním herním prvkem, dřevěná žirafa pro lezení a trénink rovnováhy, travnatý povrch, oploceno.

Chudenická (Hostivař, Praha 10)

Malé hřiště s jedním prolézacím prvkem vhodným pro větší děti, s kamenitým povrchem, oplocené.

Rákosníčkovo hřiště Pod Plískavou (Hostivař, Praha 10)

Oplocené dětské hřiště s kamenitým povrchem, od 2 do 12 let, s novými herními prvky. Domeček, velký prolézací hrad s klouzačkou, 2 klasické houpačky, 1 houpačka hnízdo (koš), 2 houpací prvky na pružinách (auto a koník), kolotoč a pískoviště, lavičky.

Libkovská (Hostivař, Praha 10)

Nově zrekonstruované (2016) oplocené hřiště, s pískovištěm, klouzačkou, houpacím prvkem na pružině a průlezkami typu žebříků. Čistý písek. Stín z okolních domů.

Hostivařský lesopark u Zookoutku (Hostivař, Praha 10)

Příjemné dětské hřiště v zeleni, na okraji Hostivařského lesoparku. Je velké svou rozlohou, co do počtu atrakcí se však řadí mezi hřiště střední velikosti. Leží na okraji rozlehlé louky, kterou je možno využít ke hrám či odpočinku. Součástí hřiště je i velký dřevěný altán se střechou a lavičkami, kam je možno se ukrýt před nepřízní počasí.

Chudenická (Hostivař, Praha 10)

Oplocené hřiště mezi panelovými domy, hned vedle je ještě neoplocené pískoviště. Odpoledne ve stínu okolních domů.

Koala Café (Hostivař, Praha 10)

Koala Café je kavárna s velkou dětskou hernou, která i přes své rozměry neztráci příjemnou a útulnou atmosféru, ve které se bude vašim dětem dobře dovádět a vám odpočívat a vychutnávat si skvělé občerstvení. Pokud chcete dětem udělat radost, uspořádejte jim tady nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.
Jednorázové vstupné je 250 Kč/dítě od 3 let a 150 Kč/ dítě do 3 let. Děti do 1 roku a dospělí (od 15ti let) mají vstup zdarma.
Více na www.koalacafe.cz

Kulíškov (Hostivař, Praha 10)

V OC Park Hostivař najdete také malou hrací oázku pro děti- hernu Kulíškov. Jedná se o typický herní prostor jaký můžete znát z nákupních center. Je tu také kavárna s posezením, odkud můžete své děti sledovat při hraní s kávou či dortíkem v ruce. Herna je určena především dětem do 8 let.
Celodenní vstupné pro dítě je 90 Kč, dospělý doprovod zdarma. Cena hlídání je 95 Kč/ hod.
Více na www.kuliskov.cz

Praha 10, Loučimská (Hostivař, Praha 10)

Travou pokryté dětské hřiště středních rozměrů nabízející dostatečně velké atrakcí pro děti.

Praha 10, Pražská (Hostivař, Praha 10)

Střední hřiště pokryté pískem nabízející zajímavé atrakce pro vaše děti!

Praha 10, Herbenova (Hostivař, Praha 10)

Krásné nedávno zrekonstruované dětské hřiště s travnatým povrchem

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací