Hostivařský lesopark u Zookoutku (Hostivař, Praha 10)


Příjemné dětské hřiště v zeleni, na okraji Hostivařského lesoparku. Je velké svou rozlohou, co do počtu atrakcí se však řadí mezi hřiště střední velikosti. Leží na okraji rozlehlé louky, kterou je možno využít ke hrám či odpočinku. Součástí hřiště je i velký dřevěný altán se střechou a lavičkami, kam je možno se ukrýt před nepřízní počasí.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x váhová houpačka, dřevěný vláček s vagonky, 2x dřevěné autíčko, dřevěná kladina, dřevěný domeček, velká prolézací sestava s lanovým mostem, horolezeckou stěnou, tyčí na ručkování a plastovou točitou skluzavkou. Pískoviště kolem prolézací sestavy, menší písková plocha ještě na druhé straně hřiště (již zarůstá travou).Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací