Dětská hřiště Holešovice

Pod Petřínem (Holešovice, Praha 1)

Seminářská zahrada - krásné prostorné a čisté hřiště v parku pod Petřínskou rozhlednou. Děti se tam opravdu vyřádí jak menší cca 1 rok tak i ty větší, myslím, že si tam každé najde svoje :-) Rodiče si můžou zatím rozdělat piknikovou deku a užívat aspoň trochu přírody. K dispozici je i wc, voda, lavičky. Hřiště je oplocené a udržované. Kousek od lanovky a tramvaje. Určitě doporučuji.

Budínská (Holešovice, Praha 1)

Hřiště je umístěno v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice. Na hrací ploše je umístěno pískoviště, kde jsou volně k dispozici hračky. Dále se zde nalézá skluzavka typu hrad, dvě zvířátka na pružinách, prolézačky I lavičky k posezení. Vše je rozmístěno v malebné zeleni.

Petřín II., Praha 1 (Holešovice, Praha 1)

Pokud hledáte dobré dětské hříště v okolí Petřína, pak už nemusíte hledat.

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.