Dětská hřiště Holešovice

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Pod Petřínem (Holešovice, Praha 1)

Seminářská zahrada - krásné prostorné a čisté hřiště v parku pod Petřínskou rozhlednou. Děti se tam opravdu vyřádí jak menší cca 1 rok tak i ty větší, myslím, že si tam každé najde svoje :-) Rodiče si můžou zatím rozdělat piknikovou deku a užívat aspoň trochu přírody. K dispozici je i wc, voda, lavičky. Hřiště je oplocené a udržované. Kousek od lanovky a tramvaje. Určitě doporučuji.

Budínská (Holešovice, Praha 1)

Hřiště je umístěno v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice. Na hrací ploše je umístěno pískoviště, kde jsou volně k dispozici hračky. Dále se zde nalézá skluzavka typu hrad, dvě zvířátka na pružinách, prolézačky I lavičky k posezení. Vše je rozmístěno v malebné zeleni.

Petřín II., Praha 1 (Holešovice, Praha 1)

Pokud hledáte dobré dětské hříště v okolí Petřína, pak už nemusíte hledat.

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací