Dětská hřiště Prášily

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

Prášily (Prášily, okr. Klatovy)

Skvělé hřiště jak pro malé, tak pro větší dobrodruhy. Rodiče zase ocení možnost posezení v sousední Restauraci Penzion u Michala.

Offpark Prášily (Prášily, okr. Klatovy)

Součástí areálu je lanový park a dětský lanový park. Můžete tedy prověřit své lezecké dovednosti přímo na břehu Prášilského potoka. Je zde lanová cesta ve výšce 7 až 15 metrů, 14 překážek a dvě lanovky. Na bezpečnost Vás i Vašich dětí zde dohlíží zkušený instruktor. Podmínkou pro vstup do dětského lanového parku je schopnost dítěte dosáhnout rukou na výšku 145 cm. Základní vstup do dětského lanového parku činí 200 Kč, do klasického lanového parku 350 Kč. Více informací naleznete na www.offpark.cz/. Fotogalerie na www.offpark.cz/section.php?seid=21

Prášily (Prášily, okr. Klatovy)

Na tomto dětském hřišti na vás čeká spousta zajímavých atrakcí pro vaše děti a samozřejmě i posezení pro vás!

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací