Offpark Prášily (Prášily, okr. Klatovy)


Součástí areálu je lanový park a dětský lanový park. Můžete tedy prověřit své lezecké dovednosti přímo na břehu Prášilského potoka. Je zde lanová cesta ve výšce 7 až 15 metrů, 14 překážek a dvě lanovky. Na bezpečnost Vás i Vašich dětí zde dohlíží zkušený instruktor. Podmínkou pro vstup do dětského lanového parku je schopnost dítěte dosáhnout rukou na výšku 145 cm. Základní vstup do dětského lanového parku činí 200 Kč, do klasického lanového parku 350 Kč. Více informací naleznete na www.offpark.cz/. Fotogalerie na www.offpark.cz/section.php?seid=21

Otevřeno:
květen - červen, září - říjen
víkendy: 10:00 - 16:00 hod
červenec - srpen
denně: 10:00 - 17:00
listopad
provoz po předchozí dohodě

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: lanové překážky různé obtížnostiFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.