Dětská hřiště Žampach

U zámku Žampach (Žampach, okr. Ústí nad Orlicí)

Malé hřiště se nachází přímo u zámku Žampach, kam se můžete dostat jak autem (zaparkovat na přilehlém neplaceném parkovišti), autobusem nebo na kole. U hřiště je možnost sezení a výhledu na výběh oslíka Amálky. Hřiště je určené spíše menším dětem (pískoviště, kolotoč, zahradní domeče, houpadla na spirále).

Dřevěné hřiště v areálu Domova pod hradem Žapach (Žampach, okr. Ústí nad Orlicí)

Přírodní hřiště v areálu Domova pod hradem Žampach je na krásném stinném místě, v blízkosti zámku Žampach. Do Žampachu se můžete dostat autem (neplacené parkoviště při vstupu do areálu), autobusem nebo na kole (cyklostezky v okolí). Hřiště je volně přístupné, vstup do areálu se neplatí, je vybavené prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, v blízkosti je několik možností sezení s houpacími lavičkami. Možnost využití WC v infocentru.

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.