Dřevěné hřiště v areálu Domova pod hradem Žapach (Žampach, okr. Ústí nad Orlicí)


Přírodní hřiště v areálu Domova pod hradem Žampach je na krásném stinném místě, v blízkosti zámku Žampach. Do Žampachu se můžete dostat autem (neplacené parkoviště při vstupu do areálu), autobusem nebo na kole (cyklostezky v okolí). Hřiště je volně přístupné, vstup do areálu se neplatí, je vybavené prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, v blízkosti je několik možností sezení s houpacími lavičkami. Možnost využití WC v infocentru.

Otevřeno:
Neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Skluzavka, prolézačky, houpačky, houpací lavičky.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.