Dětská hřiště Bludov

Koupaliště Vlčí Důl (Bludov, okr. Šumperk)

K využití pro malé děti v areálu koupaliště.

Venkovní posilovna Bludov (Bludov, okr. Šumperk)

Venkovní fitness stroje najdete poblíž místního zámku hned za křižovatkou.

U zámku Bludov (Bludov, okr. Šumperk)

Pěkné, udržované a oplocené hřiště

Bludoveček (Bludov, okr. Šumperk)

Hřiště na Bludovečku, je hřiště vybudované u tamní restaurace, stalo se místem pro výlety na kolách i pěšmo. Netradiční hřiště, s chaloupkou na stromě či dřevěným traktorem. udržované, pěkné hřiště, doporučuji návštěvu v týdnu, během víkendu bývá plno. Velikou atrakcí pro děti je i blízká jízdarna s koňmi.

Pradědovo dětské muzeum (Bludov, okr. Šumperk)

Nedaleko Šumperka v obci Bludov se nachází osobitá, unikátní a hravá muzejní expozice určená dětem. Pokud chcete zažít se svými dětmi něco nového, pokud vás už nudí stále stejné dětské herny s těmi stejnými atrakcemi, neváhejte a vezměte děti do regionálního Pradědova dětského muzea. Vnitřní expozice je rozdělena na více částí- dětskou vesničku, ve které si děti mohou vyzkoušet různé povolání, knihovnu, ve které se dozví spoustu zajímavých informací, jeskyni plnou pohádkových postav a strašidel, batolárnu se zajímavými hračkami pro ty nejmenší, pohádkárnu- protože, po tom všem hraní a dovádění dětem přijde chvilka oddechu určitě vhod, a to ještě zdaleka není vše. Možná, že právě rodiče ocení návštěvu gastro koutku, kde se mohou nejen občerstvit, ale také se něco dozvědět o místních krajových specialitách a dokonce si je třeba zkusit i uvařit.
Expozici si zřejmě nejvíce užijí děti školkového věku, ale jistě nejen ti. Celodenní vstupné pro je asi 175 Kč za dítě, můžete využít i zvýhodněného rodinného vstupné. Muzeum můžete navštívit za každého počasí, jelikož má atraktivní vnitřní expozici, tak i tu venkovní, ve které je asi největším lákadlem vodní hřiště. Muzeum také nabízí spoustu různých akcí jako výlety, tábory, akce pro školy apod.
Více informací se dozvíte na www.pradedovomuzeum.cz

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.