Dětská hřiště Bludov

Pokud Vám nějaké hřiště v katalogu chybí (jakože taková jsou, protože nejsme dokonalí :) budeme rádi, když nám ho pomůžete přidat.

U zámku Bludov (Bludov, okr. Šumperk)

Pěkné, udržované a oplocené hřiště

Bludoveček (Bludov, okr. Šumperk)

Hřiště na Bludovečku, je hřiště vybudované u tamní restaurace, stalo se místem pro výlety na kolách i pěšmo. Netradiční hřiště, s chaloupkou na stromě či dřevěným traktorem. udržované, pěkné hřiště, doporučuji návštěvu v týdnu, během víkendu bývá plno. Velikou atrakcí pro děti je i blízká jízdarna s koňmi.

Pradědovo dětské muzeum (Bludov, okr. Šumperk)

Nedaleko Šumperka v obci Bludov se nachází osobitá, unikátní a hravá muzejní expozice určená dětem. Pokud chcete zažít se svými dětmi něco nového, pokud vás už nudí stále stejné dětské herny s těmi stejnými atrakcemi, neváhejte a vezměte děti do regionálního Pradědova dětského muzea. Vnitřní expozice je rozdělena na více částí- dětskou vesničku, ve které si děti mohou vyzkoušet různé povolání, knihovnu, ve které se dozví spoustu zajímavých informací, jeskyni plnou pohádkových postav a strašidel, batolárnu se zajímavými hračkami pro ty nejmenší, pohádkárnu- protože, po tom všem hraní a dovádění dětem přijde chvilka oddechu určitě vhod, a to ještě zdaleka není vše. Možná, že právě rodiče ocení návštěvu gastro koutku, kde se mohou nejen občerstvit, ale také se něco dozvědět o místních krajových specialitách a dokonce si je třeba zkusit i uvařit.
Expozici si zřejmě nejvíce užijí děti školkového věku, ale jistě nejen ti. Celodenní vstupné pro je asi 175 Kč za dítě, můžete využít i zvýhodněného rodinného vstupné. Muzeum můžete navštívit za každého počasí, jelikož má atraktivní vnitřní expozici, tak i tu venkovní, ve které je asi největším lákadlem vodní hřiště. Muzeum také nabízí spoustu různých akcí jako výlety, tábory, akce pro školy apod.
Více informací se dozvíte na www.pradedovomuzeum.cz

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací